HPN.pl

HPN.pl (http://hpn.pl/index.php)
-   Aktorzy (http://hpn.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Najładniejszy aktor. (http://hpn.pl/showthread.php?t=632)

Dark Oracle 07-09-2007 15:40

Najładniejszy aktor.
 
Jak sądzicie który z aktorów grających w Harrym Potterze jest najładniejszy? Wszyscy na pewno mnie wyśmieją, ale podobają mi się aktorzy którzy grają Rona i Cedrika czyli Rupert Grint i Robert Pattinson. Co o tym sądzicie? Piszcie nawet mówcie co o tym sądzicie i kto wam się podoba. Może będziemy mieli takie same gusta?:D

nikola19_70 07-10-2007 13:43

RE: Najładniejszy aktor.
 
nie wyśmiewam nikogo każdy ma swój gust ja mam np bzika na punkcje Remusa i uważam że gra tam kilku naprawde ładnych aktorów ale dla mnie najpiękniejszy jest Lupin:D

Moony Alex 07-11-2007 12:04

RE: Najładniejszy aktor.
 
Popieram Nikolę, bom ten sam 'gatunek' ;) (Lunatyczka).
David Thewlis (filmowy Lupin) niby jest po tej czterdziestce, ale on wcale nie taki brzydal ^.^
Chyba, że zapuści brodę, wtedy jest rzeczywiście gorzej, ale da się ścierpieć.
Ma taki "swój" charakterystyczny uśmiech, który no... taki uroczy jest XD.
Teraz jest na swój wiek naprawdę przystojny, a jaki był w niedalekiej przeszłości XD. Gdzieś nawet wynalazłam jakieś rzekomo jego szkolne zdjęcie, tylko że jest grupowe i po francusku było napisane gdzie go tam widać, a ja tegoż języka nie rozszyfrowuję XD.
No, wiec Thewlis.

Do tego Gary Oldman, Alan Rickman, Jason Isaacs, Ralph Fiennes, Sean Biggerstaff, James i Oliver Phelps i taki jeden z drużyny Ślizgonów w filmie I albo II był ładny XD

Limonka 07-11-2007 21:20

RE: Najładniejszy aktor.
 
Khem, czy ja jestem jedyną osobą, której nie kręci Rickman? Uwielbiam jego grę aktorską, ale on ma ponad sześćdziesiąt lat... Dobra, mniejsza o to.

Ogólnie, uważam, że żaden z potterowych aktorów nie jest urzekająco przystojny. (Tak samo z resztą, jak żadna aktorka nie jest specjalnie ładna). Jeżeli jednak miałabym wytypować jednego to byłby to (przygotujcie się na szok i zaskoczenie) Tom Felton. Szczególnie w charakteryzacji na Draco. ^^

Moony Alex 07-11-2007 21:29

RE: Najładniejszy aktor.
 
Cytat:

Limonka napisał/a:
Khem, czy ja jestem jedyną osobą, której nie kręci Rickman? Uwielbiam jego grę aktorską, ale on ma ponad sześćdziesiąt lat... Dobra, mniejsza o to.
Ach, no teraz rzeczywiście może nie jest taki cud-miód i reszta... Ale jak popatrzeć na zdjęcia sprzed kilku(nastu) lat to był ... no, no, no... ;)

damiano 07-17-2007 19:18

RE: Najładniejszy aktor.
 
Mi z powodu iż jestem chłopakiem bardziej podobają mi się dziewczyny:rip: więc nie mogę poprzeć wyżej wymienionych. Dla mnie piękność to Emma i Clemence Poesy, chociaż ta druga jak na mnie jest troche za blada.

czarli lestrange 07-22-2007 19:29

RE: Najładniejszy aktor.
 
oczywiście tadam tadam, James i Oliver Phelps. Ewentualnie Rupert Grint, ale to od CO, z tymi włoskami xP no i Tom Felton, ale to w KF i KT, z tamtymi jego włoskami.
jak już pisałąm w którymś tam temacie, Cedrik czyli chyba.. Robert Pattison? no, on tam, też jest całkiem ciacho, ale to tak jakś trzeba się do niego przyzwyczaić, 'oswoić się' xP
i nie rozumiem dlaczego wszyscy się podniecają Hermą, panną Watson, ona jest masakrycznie brzydka. Cho też.

Nice_Destruction 07-22-2007 19:41

RE: Najładniejszy aktor.
 
Stanowczo Tom Felton i (podobnie jak Limonka) najlepiej z charakteryzacją :) Mógłby te tlenione włosy zostawić sobie na codzień XD

A oprócz Toma, to na pewno Cedrik ale i (ekhem..) Lucjusz Malfoy, Severus Snape. Ahh, gustuję w staruchach :D

A jeżeli chodzi o dziewczyny... Cho Chang stanowczo. Hermiona (no dobra, Emma ^^) też jest ładna.

Oczywiście wszystko zależy od gustu :).

Limonka 07-31-2007 23:21

RE: Najładniejszy aktor.
 
Cytat:

Limonka napisał/a:
Ogólnie, uważam, że żaden z potterowych aktorów nie jest zbyt przystojny. (Tak samo z resztą, jak żadna aktorka nie jest specjalnie ładna). Jeżeli jednak miałabym wytypować jednego to byłby to (przygotujcie się na szok i zaskoczenie) Tom Felton. Szczególnie w charakteryzacji na Draco. ^^
Ejj, zaraz, zaraz... ja się nie zgadzam! (Z samą sobą, ale mniejsza o to). Ja przechodziłam jakiś kryzys, wcale tak nie myślę! Tom JEST przystojny. A w charakteryzacji po prostu... bardziej przystojny, ot co!
[small]
Pozdrawiam,
Limuś (której alter ego chyba nie lubi Toma)[/small]

AsiaKlak 08-06-2007 16:37

RE: Najładniejszy aktor.
 
Ron gra najbardziej naturalnie i podoba mi się jak gra.
Najładniejsi aktorzy... Dan może być, Gary Oldman, Tom ma dziwną gębę.
Najfajniejszym aktorem jest Alan Rickman, ten głos <3.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:02.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.