HPN.pl

HPN.pl (http://hpn.pl/index.php)
-   Kosz (http://hpn.pl/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Nabór na moderatorów (http://hpn.pl/showthread.php?t=2441)

E-Vaire 04-18-2009 23:10

Nabór na moderatorów
 
Jeśli tu weszliście - brawo. Jeśli się zgłosicie - współczuję, musi wam się bardzo, bardzo nudzić. Ale do rzeczy.
Odpowiadacie na kilka pytań i czekacie, proste, prawda?

Pytania:

1. Jaki jest twój nick na stronie?

2. Ile czasu możesz poświęcić na OdSyfianie forum? (Po OdSyfieniu praca jest przyjemniejsza, ale obawiam się, że to was nie przekona :P)

3. Czy na pewno ci się nudzi tak bardzo, że jesteś gotów/gotowa pomóc nam w czymś takim?

4. Dlaczego ty jesteś najlepszym kandydatem na to ZASZCZYTNE stanowisko?

Lady Mary Jane 04-18-2009 23:18

1. Lady Mary Jane
2. Więcej niż "dużo" ; P
3. Tak : ]
4. Bo... Bo... Bo po pierwsze potrzebujecie pomocy, a przy czytaniu niektórych postów jest śmiesznie, a śmiech to zdrowie, jak wiemy ;D

mimid 04-18-2009 23:21

1. mimid
2. Teraz 2-3 godziny^^. Od piątku ile zechcę.
3. Tsa.
4. Ależ nie jestem najlepszym kandydatem. Ale jakimś tam jednak jestem =D.

Serea 04-18-2009 23:24

1. Serea
2. Bardzo dużo. Nie mam co robić... Zajęty jedynie tydzień w czerwcu.
3. Tak xD
4. I tu mam najtrudniej... Chyba dlatego, że jakiś już tam staż na stronie mam, wielokrotne i potworne błędy, i spam przyprawiają mnie o białą gorączkę, oraz oczywiście mam dużo wolnego czasu. I w miarę duży zapał do pracy.

Nacia1234 04-19-2009 06:45

1. Jaki jest twój nick na stronie?
Nacia1234

2. Ile czasu możesz poświęcić na OdSyfianie forum? (Po OdSyfieniu praca jest przyjemniejsza, ale obawiam się, że to was nie przekona :P)
Zależy od ZaSyfienia. Ale dużo.

3. Czy na pewno ci się nudzi tak bardzo, że jesteś gotów/gotowa pomóc nam w czymś takim?
Yes, I do.

4. Dlaczego ty jesteś najlepszym kandydatem na to ZASZCZYTNE stanowisko?
Jestem nim, gdyż:
- mam chęci do pracy i wkurza mnie mnóstwo spamu i podobnych rzeczy na forum
- chcę zostać moderatorem już od dawna
- nadaję się

Kerle 04-19-2009 10:03

1. Kerle
2. Dużo -> ile będzie trzeba.
3. Nie, po prostu kocham to forum, a serce mi się kraja jak widzę tyle bezsensownych postów.
4. Nie sądzę, że jestem najlepszym kandydatem, ale piszę, a przynajmniej staram się, pisać poprawnie po polsku. Po za tym wkurzają mnie bezsensowne, krótkie komentarze.

EDIT: Staż mam trochę większy niż jest napisane, ponieważ mam drugie konto, w którym kiedyś działałam jako szczęśliwy neonek. Ta strona nauczyła mnie paru rzeczy i teraz na szczęście nim nie jestem, za to w pełni rozumiem wszystkie dzieciaki, które mają neta od tygodnia i nie umieją się nim posługiwać, dlatego myślę, że mogłabym im pomóc.

Kate 04-19-2009 10:06

Nie mam do siebie słów. xD


1. Kate.

2. Trochę mam... Zwłaszcza po egzaminach.

3. Nudzić to może nie, ale chętnie pomogę.

4. I jeszcze pytasz, Ktopku? :D

fan Lupina 04-19-2009 10:20

Oto mój formularzyk. ;]

1. fan Lupina (przydałaby sie zmiana, może kiedyś się uda xD)
2. Czasu mam całkiem sporo.
3. Nie nudzi mi się, ale bycie moderatorem to pożyteczniejsza rzecz niż to jak wypełniam wolny czas xD.
4. Najlepszym kandydatem może nie jestem. Ale z całą pewnością na forum powinien zapanować porządek, a ja chciałbym i mógłbym w tym pomóc xD.

Smierciojadek 04-21-2009 20:57

Żeby nie było niedomówień - wszyscy, którzy się zgłosili, zostali przyjęci.
Więc życzymy... miłej pracy. ; )


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:00.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.