HPN.pl

HPN.pl (http://hpn.pl/index.php)
-   Gry (http://hpn.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   HP i KT - jak przejść...? (http://hpn.pl/showthread.php?t=457)

Hedwisia 05-22-2007 12:14

HP i KT - jak przejść...?
 
Słuchajcie od niedawna mam 2 część HP i już ją przeszłam parę razy ale chciałabym uzbierać wszystkie karty i dowiedzieć się co jest w tej ukrytej komnacie gdzie zaprowadził Harry'ego prawie bezgłowy Nick. Czy ktoś tam był?? Jeżeli tak to prosze pisać:shy:

Tutaj możecie zadawać pytania odnośnie przejścia konkretnych momentów w grze Harry Potter i Komnata Tajemnic.

maciek szukajacy 05-28-2007 07:37

RE: Harry Potter i Komnata Tajemnic
 
Wystarczy kupować od uczniów karty. W tej komnacie będą karty specjalne czyli złote. Będą tam: Harry Potter, Godrik Gryffindor, Rawena Revenclaw, Salazar Slitherin, Helga Hufelpuf, Bertti Bott. Powodzenia!

Anika 01-18-2008 03:05

RE: HP i KT - jak przejść...?
 
Brązowe karty nie są aż tak potrzebne. One są tylko po ty, aby pojawiały się nowe błyskawice życia. Osobiście powiem, że przeszłam całą Komnatę 48 razy i za każdym razem miałam wszystkie brązowe, srebrne i złote karty, ponad trzy tysiące fasolek, eliksiry wiggenowe, miałam zdobyte wszystkie sekretne miejsca ;D a po każdym wyzwaniu mogłam wejść do Pokoju Nagród no i ucziwie wygrywałam Puchar Domów. Jedyne co, to nie udaje mi się wygrać żadnego meczu quidditcha. Ktoś zna może jakiś kod albo sztuczek? xD

pol 01-18-2008 18:18

RE: HP i KT - jak przejść...?
 
Cytat:

Anika napisał/a:
Brązowe karty nie są aż tak potrzebne. One są tylko po ty, aby pojawiały się nowe błyskawice życia. Osobiście powiem, że przeszłam całą Komnatę 48 razy i za każdym razem miałam wszystkie brązowe, srebrne i złote karty, ponad trzy tysiące fasolek, eliksiry wiggenowe, miałam zdobyte wszystkie sekretne miejsca ;D a po każdym wyzwaniu mogłam wejść do Pokoju Nagród no i ucziwie wygrywałam Puchar Domów. Jedyne co, to nie udaje mi się wygrać żadnego meczu quidditcha. Ktoś zna może jakiś kod albo sztuczek? xD
Nie ma żadnego kodu, ani sztuczki na quidditcha. Trzeba po prostu to opanować:) Ja przeszedłem Komnatę Tajemnic około 25 razy i również za każdym razem miałem wszystkie sekrety, karty, fasolki i wchodziłem zawsze do Pokoju Nagród. Oczywiście nie używałem żadnych kodów i poradników, bo nienawidzę psucia sobie w ten sposób zabawy.

bartek1st 02-10-2008 21:15

RE: HP i KT - jak przejść...?
 
Nimfadoro Twoje spostrzeżenie tyczy się wszystkich gier o Harrym ;) Praktycznie każdą część da się przejść w parę godzin (tak, aby ukończyć grę w 100%, wiecie wszystkie karty zebrać i takie tam). Zakon Feniksa może być wyjątkiem, bo ona jest dłuższa i bardziej rozbudowana.

Arczeron 02-20-2008 01:23

RE: HP i KT - jak przejść...?
 
Ja osobiście przeszedłem Komnate Tajemnic kilku krotnie, co do komnaty ze złotymi kartami, to wszystkie karty zebrałem, miałem problem z kilkoma ostatnimi srebrnymi, ale wszystkie kupiłem od uczniów lub pozabierałem te porozrzucane po Hogwarcie, w każdym razie przeszedłem grę w 100% i naprawdę bardzo fajna gra.

mylene 08-12-2008 10:45

RE: HP i KT - jak przejść...?
 
Ja zdobyłem wszystkie karty w HP i Komnata Tajemnic ;) Nie jest to takie trudne, trudniej tak naprawdę jest w I części zdobyć je wszystkie. Jeśli chcesz zagrać w quidditcha to polecam HP: Mistrzostwa Świata w Quidditchu (bardzo wciągająca gra, przynajmniej dla mnie, mimo trochę przestarzałej grafiki).

bartekkub 11-24-2008 15:22

Cytat:

Napisał Hedwisia (Post 52595)
Słuchajcie od niedawna mam 2 część HP i już ją przeszłam parę razy ale chciałabym uzbierać wszystkie karty i dowiedzieć się co jest w tej ukrytej komnacie gdzie zaprowadził Harry'ego prawie bezgłowy Nick. Czy ktoś tam był?? Jeżeli tak to prosze pisać:shy:

Tutaj możecie zadawać pytania odnośnie przejścia konkretnych momentów w grze Harry Potter i Komnata Tajemnic.

A więc skoro można zadawać, to mam pytanie :) Chodzi o moment w którym mam iść za Goylem ( albo Crabbem xD) i się zgubiłem lądując w pokoju przy jakimś kominku. Pokój ten przypomina wieże Gryffindoru, ale nie jestem pewien. Wyszedłem do ogrodu i nie wiem co mam dalej robić. Please odpowiedzcie!!

michek500 06-07-2010 17:10

Musisz przesunąć blok zaklęciem Flipendo i skakać po fasolki.
A ja mam pytanie co do planszy z czterema krabami w Komnacie. Mam odrobinę życia i jak wchodzę to już obrywam. Pomocy!!!
EDIT: Podaj jakiś dokładniejszy opis, bo już nie niewiem o co ci chodzi, bartekkub.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:11.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.