HPN.pl

HPN.pl (http://hpn.pl/index.php)
-   Filmy (http://hpn.pl/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Seria-Prison Break (http://hpn.pl/showthread.php?t=785)

Skeniol 08-18-2007 20:22

Seria-Prison Break
 
Witam prison brek-skazany na śmierć to film który bardzo lubię obejrzałem 2 sezony i czekam na 3 sezon 14 września premiera jakie są wasze wrażenia ?, mi się bardzo podoba ;)

Kitka1393 09-17-2007 10:14

RE: Seria-Prison Break
 
Ja dopiero oglądam II serię i jestem na 5 odcinku. Jak narazie jest super. Ciekawe czy Mickel będzie z panią doktor...

Bella_815 09-17-2007 21:33

RE: Seria-Prison Break
 
Też oglądam ten serial i sądzę że Sara i Michael będą razem...

Natalka184 09-22-2007 19:10

RE: Seria-Prison Break
 
Wiedziałam że to będzie hit, kiedy pierwszy raz zobaczyłam zapowiedź w polsacie... jednak zrozumiałam że tak wspaniałego serialu nie można obrzydzać sobie beznadziejnym tłumaczeniem jakim raczy nas ta stacja. Zdecydowanie lepiej ogląda się to w oryginale... teraz jestem już po 1. odcinku 3 sezonu i nie mogę się doczekać drugiego. Ten serial wciąga niczym odkurzacz, ale jest to bardzo przyjemne uczucie. Mam jednak nadzieję że poprzestaną na 3 sezonach i nie zepsują nam smaku... i liczę na to że zakończenie nie będzie szczęśliwe:D

Miss Bagwell 10-17-2007 11:19

RE: Seria-Prison Break
 
Najlepszy serial na ziemi!!!!:D
Wszystko jest w nim genialne; fabuła, akcja, aktorzy i scenariuszB)
Po prostu ciacho:D
Najbardziej ze wszystkich postaci tam występujących lubię T-Baga...właśnie od niego pochodzi moja kswya. Co prawda to morderaca ,ale jest w nim coś takiego co przyciaga uwagę i chce się na niego patrzeć.
Niezły jest też agent Mahone.; ma facet łeb i ciekawą przeszłość.

mimid 11-24-2007 12:46

RE: Seria-Prison Break
 
Uwielbiam ten serial. Cały czas trzyma w napięciu... Postaci są supper... Poprostu odjazdowy serial. Mam nadzieję, że 3 sezon nie będzie ostatni xDDD
Tylko wkurzyłam się, że Sara umarła... Trochę głupio zrobli odgrywała ważną rolę.

lenne 11-29-2007 18:28

RE: Seria-Prison Break
 
Ten serial jest godny oskara. Nigdy nie przezywalam niczego tak bardzo jak prison break. chodzi o filmy of course. no moze lostow jeszcze.

Zona Valdzia 12-22-2007 19:38

RE: Seria-Prison Break
 
Kocham ten serial! On mną zawładną xD Kocham go bardziej niż serie książek o HP xP I zgadzam sie z lenne że zasługuje na oskara. Mam jak narazie 14, chyba, odcinków na dvd, i całą ścianę plakatów. Jestem z siebie dumna ^^.
edit:
Miss Bagwell wiedziałam! Ja wiedziałam od początku! Kurde, zmieniam nick zaraz na Tibagowa, albo co xD

hemcia 12-27-2007 14:37

RE: Seria-Prison Break
 
Ten serial......ubóstwiam! x] Szczególnie tego przystojnego Michaela xDD Nie mogę już sie doczekać 3 serii. to najlepszy serial po słońcem razem z Lost xP Zgdzam się z dziewczynami powyżej. Oskara mu dać! xDD

Zona Valdzia 12-27-2007 18:21

RE: Seria-Prison Break
 
hemcia, jak nie możesz sie doczekać to właź na www.theprisonbreak.net i ściągaj odcinki 3 serii xD ja tak zrobiłam, bo bym nie wytrzymała jak bym miała czekać do jesieni, aż będzie w tv lecieć ^_
a co do trzeciej serii to mi niezbyt do gustu przypadła (jak narazie). Dla mnie to kiit -.= 1 i 2 były świetne, ale too...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:16.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.