HPN.pl

HPN.pl (http://hpn.pl/index.php)
-   Aktorzy (http://hpn.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Dann: Czy jest dobrym aktorem? (http://hpn.pl/showthread.php?t=1516)

ginny_basiecza 03-15-2008 22:11

Dann: Czy jest dobrym aktorem?

Wiele osób twierdzi, że filmowy Harry, a w życiu, Daniel Radcliffe, gra sztucznie. Ja osobiście uważam, że to kompletna bzdura. No, może przy pocałunku Harrego i Cho. Ale tak, myślę, że on jest bardzo dobrym aktorem. A co wy o tym sądzicie? Przepraszam jak powtórzy się ten temat, ale nie wiedziałam o tym.

Esey 03-15-2008 22:14

RE: Dann: Czy jest dobrym aktorem?

Dann czy Dean? Jego gra czasami byla tak mdla i sztuczna ze szok....To ze jest bardzo dobrym aktorem moze przesada.

__Cameron__ 03-16-2008 13:53

Dann czy Dean? Daniel lub Dan ;-). Nie lubię go, ale aktorem jest nie najgorszym, ale myślę że jeden temat o Danie wystarczy. W temacie o Danie, chyba też można wypowiadać się co do jego pracy aktorskiej.

Klaudia@Harry Potter 03-16-2008 14:34

Ja osobiście lubie go jako aktora. Zgadzam się z tobą że z Cho troche sztuczny. Ta scenaw sowiarni w Czarze Ognia to totalna klapa.

nimfadora21 03-16-2008 15:00

Dan może nie ma najplepszego wizerunku, ani zachowania, ale jako aktor, gra ładnie. A ty byś nie zagrała sztucznie jakbyś miałą się pocałować przed całym światem? I wcale nie uważam, żę scena w sowiarni to totalna klapa, to takl miało wyglądać...

__Cameron__ 03-17-2008 16:13

Właśnie, to tak miało wyglądać. Ta scena w sowiarni. Było sztucznie bo miało być sztucznie. Może uważniej czytaj książke?

MalaCzarna 03-17-2008 18:10

Bardzo dobrym aktorem jest Hopkins,Hanks czy Carrey.
Dan co najwyżej raczkuje.Jest poprawny i nic poza tym.

Miss Bagwell 03-18-2008 12:43

Trudno jest oceniać jego aktorski kunszt na podstawie roli w HP bo chąc nie chąc nie jest ona zbyt wymagająca. Bynajmniej mnie ją nie zachwycił.B)

EDIT: I dlaczego w tytule Dan ma dwie literki ''n'' ??

Adela 03-18-2008 14:58

Zgadzam się z MalaCzarna. Niby nie jest zły, ale rewelacyjnie to on nie gra. Powiedziałabym, że aktorem jest przeciętnym. Za to Alan Rickman... Fantastyczny! I to nie tylko w HP.
Ale o to też tutaj chodzi. W HP gra wielu bardzo dobrych aktorów (paru wymieniła MalaCzarna) i Radcliffe wypada przy nich strasznie blado.

__Cameron__ 03-18-2008 17:47

Adela, Daniel nie jest rewelacyjnym aktorem, ale nie wybada aż tak blado przy innych aktorach grających w Harrym Potterze, przy aktorach grających w naprawdę trudnych sztukach - tak.
Miss Bagwell, te dwie literki "N" to poprostu pomyłka ginny_basiecznej, lub poprostu nie wie jak się pisze imię Radclife'a.

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:25.