HPN.pl

HPN.pl (http://hpn.pl/index.php)
-   Gry (http://hpn.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   HP i ZF - jak przejść...? (http://hpn.pl/showthread.php?t=651)

Limonka 07-12-2007 16:03

HP i ZF - jak przejść...?
 
Tutaj możecie zadawać pytania, odnośnie przejścia poszczególnych misji i zadań w Zakonie Feniksa.

Carola3000 07-16-2007 22:56

RE: HP i ZF - jak przejść...?
 
Ja mam problem... Ciężko mi się do tego przyznać, ale jednak... A więc mój tata skombinował mi te płytkę, ale w wersji angielskiej. Ja na razie nie miałam problemu z angielskim, lecz teraz nie wiem co zrobić. Chodzi o zadanie Ginny (jedno z tych, które mamy zrobić dla członków GD). Ubrałam się w tę pelerynę i gdzieś mnie te "stópki" prowadzą, ale nie wiem gdzie, bo w pewnym momencie na błoniach Hogwartu robią się takie jasne, że wręcz niewidoczne... Czy mógłby ktoś mi doradzić, co zrobić i gdzie mam się udać? Bardzo będę wdzięczna :D. Pozdrawiam gorąco ;).

KUBAx11 07-16-2007 23:12

RE: HP i ZF - jak przejść...?
 
Musisz isc do gabinetu Dolores - babki która uczy obrony przed czarną magią. A co do tych stópek to czasami zejdz z trawy i wejdz na chodnik to lepiej widac albo zacznij biec to stopki wyraźniej widac B) Pozdr.

Carola3000 07-17-2007 17:27

RE: HP i ZF - jak przejść...?
 
Bardzo, bardzo Tobie dziękuję:D<buziak> Czasami z tym angielskim jest nieciekawie:| Coś umknie i poradzić sobie nie mogę;) Jeszcze raz bardzo dziękuję i jeżeli będzie taka okazja to się odwdzięczę:D

bimber31 07-20-2007 15:25

RE: HP i ZF - jak przejść...?
 
Tam gdzie stoju Thomas jest jeden.Po drodze do gabinetu Umbride jest drugi.Trzeci na takim moście (most jest obok tego dziedzińca na którym rozpoczynamy gre w hogwarcie).A czwarty no cóż nie pamiętam postaram sobie przypomnieć.

Sherry 07-20-2007 16:17

RE: HP i ZF - jak przejść...?
 
Nie wiem czy dobrze Cię rozumiem. Z tego co pamiętam jeden jest tam gdzie aparat Colina, drugi na takim jakby balkonie, trzeci przy Danie, a czwarty jak się wychodzi z Hogwarty frontowymi drzwiami i jest dziedzniec, to czwarty jest tak jakby z boku co jest duża alejka do drugiej części budynku czy coś takiego. A piąty nie pamiętam.

bimber31 07-21-2007 09:49

RE: HP i ZF - jak przejść...?
 
Nie wiem czy to to ale może.A więc tak musisz iść do biblioteki na sam koniec za te kraty.Przej na lewą stronę i idz do przodu.Następnie w ostatnim segmęcie po lewej stronie będzie ta książka musisz ją wziąć.Później musisz wrócić do Sneypa.A i tak przy okazji gdzie moge znaleźć to coś dla Luny bo szukam już tego chyba z trzy godziny i nie moge znaleźć.

pol 07-22-2007 20:01

RE: HP i ZF - jak przejść...?
 
Opis położenia rzeczy Luny:
1. Dziedziniec przy sali wejściowej, jest pod stertą liści.
2. Na stole w Wielkiej Sali.
3. W bibliotece na stole.
4. Na dziedzińcu wieży z zegarem.
5. W wejściu na dziedziniec pod portretem.

Syriuszkaa 08-03-2007 23:14

RE: HP i ZF - jak przejść...?
 
Witam;) Ja przeszłam już całą fabułe teraz pozotało mi tylko skończenie mini gierek tupy gargulki szachy eksplodujący dureń i odnalezienie różnych pierdól;P posiadam poradnik do gry jesli ktoś chcuiałby niech pisze na maila:) kulturkaa@tlen.pl Pozdrawiam:)

FALCON 08-04-2007 16:19

RE: HP i ZF - jak przejść...?
 
Mam pytanie czemu już nie ma misjii po tym jak zrobiłem misje np : dla parvati patil że musze rozwalić te głośniki albo że z dziedzińca robie bagno . Napewno nie przeszedłem już całej gry ale nie wiem gdzie mam iść po tych misjach :( Ktoś wie o co chodzi ?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:23.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.