HPN.pl

HPN.pl (http://hpn.pl/index.php)
-   Postacie (http://hpn.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Kogo najbardziej nie lubicie? (http://hpn.pl/showthread.php?t=88)

Limonka 03-12-2007 00:59

Kogo najbardziej nie lubicie?
 
No właśnie, która postać najmniej przypadła Wam do gustu? Może chcielibyście, żeby w kolejnym tomie ktoś umarł? Może jedna z postaci irytuje Was każdą wypowiedzianą kwestią? xD

Ja jakoś nie polubiłam Bliznowatego. Przez niego zginął Syriusz. I w ogóle ta jego obsesja na punkcie ratowania świata... Z resztą pisałam nie raz, sposób w jaki Rowling próbuje go przedstawić, ta kryształowość... Nie podoba mi się to. Ogółem mówiąc, nie przepadam za większością gryfonów. Chociaż moje postaciowe upodobania zmieniają się np. razem z fan fickami, które czytam. Jednak, patrząc na postacie czystko kanoniczne, nie lubię też Granger (zbyt przemądrzała i taka... no po prostu nie lubię takich ludzi).

Peeves 03-12-2007 08:25

RE: Kogo najbardziej nie lubicie?
 
Nie wiedzieć czemu spodziewałąm się twojej odpowiedzi... ja jakoś nie mam jednego znienawidzonego... jak ktoś mi podpadł to jest raczej po doobrej stronie mocy a jak jest ktoś kogo nie powinnam lubić np Draco, Snape, Voldi - to po prostu uwielbiam :)

-Liska- 03-12-2007 16:11

RE: Kogo najbardziej nie lubicie?
 
Ja nie znoszę Umbrigde. Okropna, wredna, dwulicowa, kłamliwa :upset: .... eee... starsza pani :mad: Harry czasami mnie denerwuje, ale jakoś jeszcze nie zgrzytam zębami na widok jego imienia w tekście :D

Marta 03-12-2007 17:07

RE: Kogo najbardziej nie lubicie?
 
Ja nie lubię Umbridge, z tych samych powodów co -Liska- ;) Poza tym to nie cierpię Pettigrew! Zdrajca, tchórz i wszystko, co najgorsze! Nie przepadam za Bellatriks, bo zabiła Syriusza... Sądzę, że to wszyscy. Resztę bohaterów lubię, są fajni :D

Moony Alex 03-12-2007 18:45

RE: Kogo najbardziej nie lubicie?
 
Kogo nienawidzę? Ubarwię trochę tę opowieść ^^.

Moony Alex: < wychodzi na środek z okrzykiem> : WSZYYYSCY BOHATEROWIE PIERWSZO-, DRUGO- I TRZECIOPLANOWI HP WYYYYYYSTĄP!>
Bohaterowie pierwszo-, drugo- i trzecioplanowi: <występują>
MA: <mierzy wzrokiem wszystkich>
Wszyscy: <mierzeni wzrokiem Moony Alex>
MA: <przechadza się przed dwuszeregiem wszystkich bohaterów>
Bohaterowie: <drżą>
MA: <wyciąga z kieszeni szaty zwinięty, wymiętoszony i ponadrywany pergamin>
Bohaterowie: <patrzą ze strachem na pergamin>
MA: <bierze głęboki wdech i zaczyna czytać>: Fenrir Greyback! Wystąp!
Fenrir Greyback: <występuje>
MA: Fenrirze, Fenrirze... Ugryzło się Remusa?
FG: Ugryzło.
MA: Pottera chciało się ugryźć?
FG: Oj, chciało.
MA: Billa się pokiereszowało?
FG: Och... no tak, pokiereszowało.
MA: Accio Lord Voldemort!
Lord Voldemort: <przylatuje>
MA: <mruczy pod nosem> Imperio! <głośniej> Te, Voldie, czarną robotę za mnie odwal.
LV: <odwala czarną robotę za Moony Alex> Avada Kedavra!
FG: <Pada martwy>
MA: Idź sobie Voldie.
LV: <idzie sobie>
MA: <mierzy wzrokiem resztę>
Reszta: <mierzona wzrokiem M.A.>
MA: Dolores Umbridge! Wystąp!
Dolores Umbridge: <występuje>
MA: Katowało się uczniów?
DU: Katowało...
MA: Nasłało się dementorów na Pottera?
DU: Nasłało...
MA: Było się niesympatyczną?
DU: Oj, było.
MA: No dobrze. Accio Dementor Demmie!
Dementor: przylatuje.
MA: Demmie, zamknij otwór gębowy. Rób z nią co chcesz <pokazuje na Umbridge>
Dementor: <robi z nią co chce i znikają>
MA: Dobrze, nie będę się ociągać. <nie ociąga się> Peter Pettigrew! Wystąp!
Peter Pettigrew: <występuje>
MA: Oj, Pete, Pete... Zdradziło się Lily i Jamesa?
PP: Zdradziło...
MA: Udawało się własną śmierć?
PP: Udawało...
MA: Pomogło się odrodzić Voldiemu?
PP: Pomogło...
MA: No dobra. <niezauważalnie rzuca na Petera Imperiusa i każe mu się zamienić w szczura>
PP: <zamienia się w szczura>
MA: Accio Krzywołap!
Krzywołap: <przylatuje>
MA: Krzywołap, zobacz jaki ładny szczurek. Tłuściutki, smakowity...Lepszy niż Whiskas... Bierz go!
Krzywołap: <bierze go>
MA: No dobrze... To...by było na tyle...?
<w tle słychać westchnienia ulgi>
MA: Ale zaraz, mam tu coś jeszcze... Tak jest, sir. Yhm, yhm. <omiata wzrokiem wszystkich>
Wszyscy: <omiatani wzrokiem Moony Alex>
MA: Cho Chang! Minus 10 punktów dla Ravenclawu, bo cię nie lubię! Bellatriks i Rudolf Lestrange! Spadać do Azkabanu! Za Syriusza! Za Longbottomów! No dobra. Wystarczy. Jak sobie o kimś przypomnę to niech się spodziewa telefonu o trzeciej w nocy. Ariwederczi. Rozejść się.
Wszyscy: <rozchodzą się z ulgą>
MA: <kłania się> Dziękuję za głos.

^^
Musiałam się rozpisać, bo nie byłabym sobą ^^.

Limonka 03-12-2007 20:07

RE: Kogo najbardziej nie lubicie?
 
Moony...wymiatasz! XD Padłam ze śmiechu.
To jest najlepsze:
MA: Accio Lord Voldemort!

Moony Alex 03-12-2007 23:12

RE: Kogo najbardziej nie lubicie?
 
<Moony Alex spuszcza swe oblicze, które w tym momencie jest w barwie czerwieni, idealnie pasującej do jej piżamy i udaje że bardzo ją zainteresował dywan leżący na podłodze>

Na Merlina, dziękuję Wam :).
Nie wiedziałam, że się spodoba, pisałam co mi palce na klawiaturę przyniosły... I trochę się rozpisałam... Widać wena mnie nawiedziła, bo kiedy dłużej się przyjrzałam tej opowiastce, stwierdziłam, że kurczę, to chyba jedne z moich lepszych wypocin ^^.
No, ale dziękuję ^^ ;*.

pope 03-20-2007 14:15

RE: Kogo najbardziej nie lubicie?
 
Ja nie lubię Draco za brak honoru, pyszałkowatość (choć tu Potterowi i Hermionie do pięt nie dorasta), za pomiatanie wszystkimi, za quasi-rasizm. Ale cenię jego determinację w realizacji celów i przywiązanie do wartości. Hehe, możecie rzucać klątwy.

Pottera też nie lubię, z przyczyn oczywistych (ta mania wielkości). A Percy Weasley irytuje. No, ale nie ma postaci, które miałbym darzyć nienawiścią.

Limonka 03-20-2007 17:30

RE: Kogo najbardziej nie lubicie?
 
Ja się zarzekam, że żadnej klątwy nie rzucę xD. Nie mogła bym zrobić krzywdy komuś kto nie lubi Pottera :D. Tylko nie zgadzam się z tym brakiem honoru ;P

Peeves 03-20-2007 18:29

RE: Kogo najbardziej nie lubicie?
 
nie mam powodu rzucać klątw na kogoś tylko dlatego że się z nim nie zgadzam szczególnie że Pope dał wystarczające argumenty ale wikiego kara i tak nie opuści xD


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:16.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.