HPN.pl

HPN.pl (http://hpn.pl/index.php)
-   Postacie (http://hpn.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Ulubiona postać... (http://hpn.pl/showthread.php?t=55)

Moony Alex 03-04-2007 18:37

RE: Ulubiona postać...
 
Ulubiona postać? No, kilka ich jest ^^.
W każdym bądź razie na pierwszym miejscu jest nasz kochany profesor, z futerkowym problemem i często wyolbrzymianą przez fanów miłością do czekolady. Remus Lupin!
Po drugie: niezdarna panna auror (no, jeszcze panna ^^), która niewielką sympatią darzy swoje imię. Nimfadora Tonks!
Po trzecie: Nasz sarkastyczny i ironiczny, aczkolwiek uroczy i nietoperzasty Mistrz Eliksiów, Książę Półkrwi, podwójny agent. Severus Snape!
Po czwarte: Rudowłosa pannica, za którą podobno ugania się połowa męskiej części Hogwartu. Ginny Weasley!
Po piąte: Nasza kochana, jak zwykle niezastąpiona kujonka, która zna na pamięć całą Historię Hogwartu. Hermiona Granger!
Po szóste: Niezastąpiony duet. Ich nie martwi Sami-Wiecie-Kto i jak to ich matka określiła- zostaną zamordowani we własnych łóżkach. Fred i George Weasley!
Po siódme: "Mroczny morderca", zbieg z Azkabanu, a tak naprawdę sympatyczny ojciec chrzestny głównego bohatera, który wpadł za zasłonę i póki co nie powrócił. Syriusz Black!
Po ósme: Dziwaczna blondynka z rocznika Ginny, wierząca w różne ciekawe i fascynujące (bądź mniej) rzeczy, o których pisze jej ojciec w swojej gazecie. Luna Lovegood!
Po dziewiąte: Niedowiarek, fan quidditcha. Jego ojciec był w szoku, gdy żona powiedziała mu, że jest czarownicą. Seamus Finnigan!
Po dziesiąte: Ciapowaty fajtłapa, który jednak wyszedł z opresji tylko ze złamanym nosem, ma słabość do wszelkich roślinek. Neville Longbottom!

No, starczy już tego, bo wymienię całą książkę ^^.
Ale lubię jeszcze Dumbledore'a, McGonagall i eeee.... nie wiem.

Moony Alex 03-04-2007 18:46

RE: Ulubiona postać...
 
Cytat:

Limonka napisał/a:
Oh, Moony...a Dracosia nie lubisz? :D :D Taki sympatyczny, a tak niewiele osób za nim przepada :D
cóż nie należy do moich ulubionych postaci ^^
jednak pewna cząstka mej duszy potrafi w nim dostrzec coś, co można polubić.
I jestem zdania, że jest osobą, która wiele wprowadza do książek o Harry'm ^^.

Sally Snake 03-04-2007 22:01

RE: Ulubiona postać...
 
To ja mam trzech faworytów. Same mrochne charakterki. Ale jakie przystojniaki.
Jako pierwszy został nominowany: Draco Malfoy. Taak...on jest tak koHany i milusi, że miodzio.
Oczywiście namberem tu jest Mistrz Eliksirów! Nasz niezastąpiony Sever.
I pretendent do Najpiękniejszego Uśmiechy Roku, miłośnik zwierząt i Chłopca, Który Przeżył – Lordzio Voldzio!
No i może jeszcze na miejscu czwartym Ginny...rudowłosa diablica.

Limonka 03-04-2007 23:03

RE: Ulubiona postać...
 
Sally...rozbroił mnie ten Twój post :D. Lordzio Voldzio rlz. Aż myszkę zwaliłam tak się śmiałam :P No i ja się zgadzam, że Draco jest słit, kiut, najs i wogóle, cud, miód, orzeszki i mleczna czekolada :D :D

Sally Snake 03-05-2007 17:53

RE: Ulubiona postać...
 
Danke Limonko! Zawsze wiedziałam, że mam cudowny gust :D
Draco to młody bóg!

Limonka 03-24-2007 03:46

RE: Ulubiona postać...
 
Wiki, dziwnie tak trochę na raz uwielbiać Dracona i Granger :D

Tyaa... a post koleżanki Wiki został skasowany i dalsza rozmowa traci troszkę sens.. no ale dziewczyna na pisała po prostu, że jej ulubione postaci to Draco i Hermiona^^.

Peeves 03-24-2007 11:28

RE: Ulubiona postać...
 
połąćżenie żeczywiście trochę dziwne, ale spotykane... ty sę lepiej ciesz Limonko że nie lączy tej dwóji w parę bo jak wiesz na to jesteśmy wyczulone xD

Madzia_lily 03-24-2007 12:43

RE: Ulubiona postać...
 
Znam takie beznadziejne blogi o MIŁOŚCI Draco i Granger... Pełno jest takich na onecie...
A co do tematu: Moja ulubiona postać to Lily Evans. (mimo, że szlama) A dlaczego? Bo nienawidziła Jamesa Pottera !! Ale mu uległa.. Głupia... Lubię tez Dumbledore'a, bo taki mądry był... PRAWIE tak jak ja...
/Prawie w tym przypadku robi OGROOOOOOOOOMNĄ różnicę/

Peeves 03-24-2007 15:07

RE: Ulubiona postać...
 
To jest po prostu żałosne... jak to czytam to nie wiem czy się śmiać czy płakać, zwykle jednak wybieram toaletę :D

melancholia 03-28-2007 15:53

RE: Ulubiona postać...
 
Hmm....a moją ulubiona postacią jest... uwaga uwaga... Krzywołap! eeee nie to nie to... oczywiście, ze RONALD :D Jest supoer. Choć czasem robi z siebie ofiarę albo debila i tak go kocham...:* No i mogę w sumie dorzucić mu do pary Malfoya Juniora :D oj tak tak :*


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:33.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.