Wyświetl pojedyńczy post
Stary 05-07-2009, 15:06   #20
Ginny_Weasley12
Urodzony, by rządzić światem
 
Ginny_Weasley12 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,239
Wyślij wiadomość przez MSN do Ginny_Weasley12
Domyślnie

Moi rodzice są już w hmm, podeszlym wieku, są przed 50-tką.

Wychowałam się w dobrym domu, tak myślę. Tata i mama nigdy nie podnieśli na mnie ręki, zawsze było ok, nie wyżywali się na mnie, nie przeklinali... W domu się nie pali, nie pije, wszystko jest w najlepszym porządku. I ja, wychowana w ten sposob, nie umiem inaczej. Dlatego nie mam problemów z nauką, narkotykami, papierosami, alkoholem... Dzięki temu mam dobre stosunki z rodzicami. Chociaż teraz czasem, gdy mam rano humory, coś tam odburkuję mamie, to po szkole opowiadam jej wszystko, co się działo. To nie jest moja przyjaciółka, bo ma już 50 lat i, że tak powiem, nie zna się na dzisiejszej młodzieży itp. Ale jest bardzo dobrą matką. Również nie zamieniłabym się za nic na świecie.
W porównaniu z tym, co moje koleżanki mają w domu, to ja mam raj. Mama czasem się tylko nie zgadza co do nocowania. Nie ukrywam nic, jeśli idę do koleżanki, to do koleżanki, jeśli na jakąś imprezkę czy coś, to mówię prawdę. Rzadko kiedy okłamuję rodziców.
Tata... tata przyjeżdża co jakieś 3 dni, w weekend jest w domu, ogółem często się z nim widuję, ale nie tak jak z mamą. Z ojcem potrafię sie o coś pokłócić, ale to rzadko. Ojciec ma wonty, jak to mówi, "do tego całego Potterowania". Chodzi mu o siedzenie tutaj, na HPnet, ja tylko przytakuję, ale nic nie mówię. On nie wie, o czy my tu rozmawiamy, że to nie jest gra, że są też dobre strony tego "Potterowania"... I tak tego nie zrozumie,więc mu nie mówię.
Chociaż teraz to już się nawet odczepił. Może to przez tę nową skórkę na forum. ;D Nie wie, że hpn to HP-net. x dd

Mam jeszcze starsze siostry, ale to już oddzielna sprawa. Jestem bardzo szczęśliwa, że wychowałam się w takiej rodzinie. I czasem sobie myślę, co będzie, jeśli kogoś z nas zabraknie...
__________________
Kto jest śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?

"Jest wiele ważniejszych spraw niż moje delikatne serce."
Ginny_Weasley12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem