Wyświetl pojedyńczy post
Stary 07-15-2011, 14:45   #1
Sann
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Sann na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 70
Domyślnie Insygnia Śmierci: Część II - wrażenia po obejrzeniu

No cóż. Byłam na premierze dzisiejszej nocy. Po zwiastunach spodziewałam się naprawdę epickiego zakończenia, jednakże zawiodłam się trochę. Wychodząc z kina czułam niedosyt.

Co mi się nie podobało? Z pewnością scena śmierci Severusa. Nie, nie i jeszcze raz NIE! Myślałam też, że bitwa będzie taka bardziej...no bardziej, po prostu I ten Voldemort kopiący Harry'ego. Coś było z tym nie tak. No i na końcu jak się rozpadał... Z resztą może nie było tak źle, ale tak jak powiedziałam - niedosyt był.

A co mi się podobało? Wszelkie sceny z Maggie Smith - McGonagall walcząca ze Snapem, czarująca posągi ("Zawsze chciałam użyć tego zaklęcia!"). "Nie w moją córkę, suko!" (było na napisach; ktoś mi mówił, że w dubbingu było "ty bestio!" xD).
Pocałunek Rona i Hermiony dostał brawa. Scena w Gringotcie też mi się podobała. Niesamowita była też ta, w której członkowie Zakonu rzucali ochronę na Hogwart - aż mnie w gardle ścisnęło.
Opowieść Księcia i Snape trzymający w ramionach martwą Lily, pokazujący Dumbledore'owi patronusa - ryczałam, jak zapowiedziałam.

Nie wiem, czy coś jeszcze. W razie czego, będziemy dyskutować
__________________
- Mam bardzo mroczny plan...
- Jaki?
- Gdybym ci powiedział, to przestałby być mroczny.

_______________________________________________

- Albusie Severusie, nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.
Sann jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem