Wyświetl pojedyńczy post
Stary 05-19-2007, 10:22   #9
HermionaXXX
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 3
Domyślnie RE: Pretensje do administratorów

Powiem tak jak to jest możliwe, że dostaje ostrzeżenia skoro nie wchodzę już na TĄ STRONĘ ponieważ co poniektóży admini są na niej bardzo nie mili, a i jeszcze dostałam ostrzeżenie za bezsensowne komentarze. Czyli jakie konkretnie? A jeżeli chcecie sie bawić w dawanie ostrzeżeń za bezsensowne komentrze , to powinniście dać je prawie wszystkim użytkownikom! a tak pozatym zauważyłam, że jeżeli nie wchodzi sie w tyłek i nie zgadza się w niektórych sprawach z jednym z adminów to już nie ma sie szans na tej stronie!!!!! Chcecie mieć dużo użytkowników , ale chamskim zachowaniem ich NIE ZYSKACIE a wrącz STRACICIE. Ja napewno tej strony nikomu nie polece!!!!!
PS. z czarnoksiężnikiem się w pełni zgadzam.

Edited by Limonka:
Jak to możliwe? Ostrzeżenie trafia do ciebie, gdy jakiś administrator zauważy niewłaściwe komentarze. Jakie konkretnie? "Fajny art, daję W" na przykład. Ostrzeżenia użytkownikom dajemy na miarę naszych możliwości, jednak na czyszczenie strony ze spamu, mamy naprawdę mało czasu. Nie jest to jednak istotne, bo punkty za komentarze prawdopodobnie zostaną niedługo całkowicie usunięte. Dodam jeszcze, że na przykład ze mną wiele osób się nie zgadza, w kwestiach mniej lub bardziej istotnych, jednak mimo to darzę je szacunkiem i sympatią.


Szkoda że tak się stało bo bardzo lubiłam Waszą stronę, ale ostrzeżenia za kopiowania artykułów są absolutnie bezpodstawne. Ponieważ nigdy żadnego nie skopiowałam. Tak czy ineczej bardzo dziękuję za szybką odpowiedź i pozdrawiam.

Nie można dostać ostrzeżenia bez przyczyny. Jeżeli otrzymałaś ostrzeżenie za kopiowane newsy, znaczy, że je kopiowałaś. Nie ma mowy o żadnej pomyłce. Również pozdrawiam.


No w takim razie przykro mi tym bardziej bo jak juz pisałam nigdy nie skopiowałam artykułu ani newsa, więc skoro piszesz że nie może być mowy o pomyłce to może oznaczać że ktos jest złośliwy lub niekompetentny. Dzięki za czas poświęcony na odpowiadanie mi. Bardzo proszę usuńcie mnie ze swojej strony.

Edited by Limonka:
Z tego co widzę ostrzeżenia dostałaś od Krico. Myślę, że z jego strony nie ma mowy o złośliwościach, czy niekompetencji.
HermionaXXX jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem