Wyświetl pojedyńczy post
Stary 04-19-2008, 15:19   #7
Claire
Administrator
 
Claire na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Lokalizacja: Marvel Universe
Posty: 1,811
Domyślnie RE: Wasze ulubione sceny

Widzę, że temat się jak najbardziej przyjął

Najpierw skomentuję.

Miss Bagwell:

1. Ta scena jest tak głupio-śmieszna, że aż nieśmiertelna ;] Widziałam dawno temu Scary Movie i muszę przyznać, że oglądając ponownie ten fragment, nie mogłam powstrzymać się od szczerego śmiechu xD
2. Pierwsza część, pierwsza scena - czyli to, co w całej trylogii braci Wachowskich najlepsze : P //Dobra muzyka xD//

Ishar:

1. Nigdy nie zrozumiem, co facetom podoba się w robocikach zmieniających się w samochodziki xD A, jednak wiem. Pierwsze wydają takie rożne, bajeranckie, elektroniczne dźwięki, a drugie robią "brum, brum", tak? Tak na poważnie, to bardzo podoba mi się muzyka. Jablonsky, czyz nie?

filis:

Cholera. Brak mi słów. Pozostawię to bez komentarza.

Lady Mary Jane:

Muszę przyznać, że po obejrzeniu Requiem For A Dream, nigdy nie uznam żadnej sceny wstrzykiwania heroiny za bardziej realistyczną, więc ta była co najwyżej ok.

Teraz ja

Film: Zakochana Jane

http://pl.youtube.com/watch?v=qfZm5rfQP7o

Taniec, w którym uczestniczy początkująca pisarka Jane Austen. Wszyscy obecni oczekują od ubogiej panny, że w końcu zakocha się i wyjdzie za bogatego dziedzica. Jednak Jane czuje coś do Thomasa Lefroya (prawnika z Irlandii o beznadziejnej reputacji).

W tej scenie najbardziej podobała mi się naturalność z jaką aktorzy zagrali swoje role. Ich przeszywające spojrzenia potrafią przekonać każdego niedowiarka, że para bohaterów darzy siebie nawzajem szczerą miłością.
Nie wspomnę jeszcze o konkretnym fragmencie, czyli 1:08 :lol: //Przepraszam, niektórzy wiedzą, że jestem zAVOYowana xD//
__________________
- Look at us. I'm frozen and you're dead. And I love you.
- It's a problem.
- Do you remember what you told me once? That every passing minute is a another chance to turn it all around.
- I'll find you again.
- I'll see you in another life... when we are both cats.
Claire jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem