Wątek: Nasze sny
Wyświetl pojedyńczy post
Stary 05-03-2009, 11:29   #6
Angela Johnson
Urodzony, by rządzić światem
 
Angela Johnson na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Lokalizacja: Grimmauld Place 12
Posty: 4,556
Wyślij wiadomość przez ICQ do Angela Johnson
Domyślnie

1. Ja też ostatnio miałam sen o wampirach, takie skutki ma czytanie do późna książki Meyer ;D. Leżałam sobie na łóżku z Edwardem (szkoda, że nie z Jacob'em xD), pod postacią Roberta oczywiście... I można sobie wyobrazić co robiliśmy, nic nie cenzurowanego, ale opisywać się mi nie chcę. I nagle do mojego pokoju przyszła moja pani od matmy, i zaczęła się do nas czepiać. Chwilę próbowaliśmy z nią wytrzymać, ale w końcu po prostu wyszliśmy *wyskoczyliśmy, a raczej on wyskoczył, trzymając mnie xD* przez balkon, tak by nie być przy niej^^.
2. Drugi sen, to byłam w starym gimnazjum (bo się przenieśliśmy już do nowego) i tam grasowała masa wampirów, którymi byli moi kumple, i wszyscy chcieli załatwić mnie xD Zadzwoniłam do księdza, który uczył nas w pierwszej klasie gim, i on przyjechał jakiś czas później z krzyżem. W tym czasie ja uciekłam do pokoju nauczycielskiego, a Kilek (jeden z wampirów), cały zielony pobiegł za mną. W pokoju była pani od fizy, i zaczęła do mnie krzyczeć żebym stąd wyszła *a nawet błagać*, bo nie chciała umrzeć^^ No to wybiegłam i z trzeciego piętra skoczyłam na sam dół... Później już cały czas uciekałam robiąc różne "triki" i przykładałam krzyże do wampirów żeby się ode mnie odwaliły...
3. Poza tym przeważają sny, w których przenoszę się do Hogwart'u. Raz nawet weszłam tam przez lustro i gadałam z Albusem, że skoro znalazłam przejście do ich świata to mogę tam zostać... W naszym świecie czas płynął tak, że tam rok to u nas był jakiś mały okres czasu, w styulu minuta (?) Już nie pamiętam.
4. Inny sen z Potter'a, który mi zapadł w pamięci, to wojna ze Śmierciożercami. Ja byłam z nimi, poszłam na wojnę (oczywiście znałam wszystkich uczniów xD) i tam nagle zmieniłam się w Potter'a i pokonywałam wszystkich "złych". Gdy się to skończyło, zmieniłam się w siebie i przeteleporowałam do Voldemort'a, bojąc się czy Śmierciożercy mu powiedzieli, że walczyli ze mną XD Okazało się, że mu powiedzieli *nie pamiętam skąd wiedzieli*, ale on im nie uwierzył. Kazał mi torturować jednego z nich, ja z ochotą to zrobiłam, a on do mnie coś w stylu: "Szkoda, że nie jesteś moją córką! Ale teraz będziemy razem rządzić światem" i zaczęliśmy się razem śmiać XD. Niedługo później się obudziłam ;].
5. Dziś, po raz drugi śniło mi się, że byłam w jakiejś pułapce, i pilnowały mnie stworki, takie jakby narysowane. Do tej pułapki trafiłam, bo ktoś mi zahackował komp, i za każdym razem jak się uwalniałam gostek po mnie wracał (pod koniec snu, tej dzisiejszej powtórki. Skojarzyłam gościa, był nim Piotrek Jeznach z YCD 4 XDD) i znó do tej pułapki. Wokół niej były bagna z małymi roślinkami, które próbowały cię wciągnąć, więc ucieczka byłą trudna... Ale to nie przeszkadzało mi w potrójnej próbie uwolnienia się... W końcu pousuwałam wirusy z kompa, i gostek się wkurzył, chciał mnie załatwić, ale się obudziłam^^.

//Trochę to wszystko pokręcone, ale nic więcej nie mogę z tych snów wydobyć. Szkoda, że nie ma maszyny, która by zapisywała nasze sny, mielibyśmy co oglądać w dzień... ;] Herma, też niedawno śniło mi się coś o zębach, beznadziejny sen^^ ;P//
__________________
Jestem Angie Davis - The last one of Slytherin heiress !
~
Kto jest Śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?
~
Od cnót Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!
~
Do You want to get to know me? I'm sorry... You can't... I'm available only for "friends" and popular persons...



Cały mój profil

Angela Johnson jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem