Wyświetl pojedyńczy post
Stary 08-25-2007, 22:47   #13
Lara
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 121
Wyślij wiadomość przez MSN do Lara
Domyślnie RE: Najśmieszniejsze fragmenty

Hmm ja mam 3 takie teksty z 7 tomu, ale nie napiszę bo będzie, że spojler Oczywiście wszystkie akcje z bliźniakami.

I tom
''(...)Jedno z nas musi pilnować Snape'a... poczekać przy pokoju nauczycielskim i śledzić go, kiedy wyjdzie. Hermionom ty będziesz najlepsza.
- Dlaczego ja?
- To jasne - powiedział Ron - Możesz udać, ze czekasz na profesora Flitwicka. Och, panie profesorze - zaczął przemawiać wysokim głosem - tak się denerwuję, chyba sie pomyliłam w pytaniu czternastym B...
- Zamknij się''

II tom
Akcje z Lockhart'em

III tom
Jak Hermiona trzasła Malfoya i podczas egzaminu wyleciała z krzykiem, bo bogin zamienił sie w McGonagall i powiedział ze wszystko oblała

IV tom
Jak Pan Weasley ''rozwalil'' salon Dursely'om...wychodzi z kominka i mówi, że mają bardzo ładny dom

V tom
Przed pocałunkiem gdy Harry mówi, że w jemiołach jest pełno nargli...dalej już wiecie co było ;]
No i tradycyjnie:
Ron -Jak było ??
Harry - Mokro...

i

-czy to prawda ze krzyczales na profesor Umbridge?
-tak
-nazwales ja klamca?
-tak
-powiedziales ze ten ktorego imienia nie wolno wymawiac powrocil?
-tak
-wez sobie ciasteczko Potter

I coś tam jeszcze bylo ;]

VI
''jak Harry chodził z Ginny i ona mówi że romilda jej sie pytała czy to prawda że Harry ma na piersi wytatuowanego hipogryfa i ze ona powiedział że nie hipogryfa tylko rogogona węgierskiego a o Ronie ze ma pufka pigmejskiego tylko nie powiedziała gdzie''

''Jego zaklęcie tarczy było tak mocne, że Snape'em rzuciło i upadł na czyjś stolik. Cała klasa wlepiała w niego oczy, gdy prostował się z gniewną miną.
-Czy pamiętasz, jak mówiłem, że ćwiczymy zaklęcia NIEWERBALNE, Potter?
-Tak.
-Tak, proszę pana.
-Nie ma potrzeby zwracania się do mnie per pan, panie profesorze.''

I ten moment gdy byli na OPCM i Snape pytał sie Harrego jaka jest różnica pomiędzy Duchem a Inferiusem - ta odpowiedz Rona xD
Lara jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem