Wyświetl pojedyńczy post
Stary 06-03-2010, 19:52   #35
Michiru
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Michiru na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Poland
Posty: 140
Wyślij wiadomość przez MSN do Michiru
Domyślnie

Tak, też sądzę, że aktorzy mają podobne życie jak i my. Chociaż nie sądzę, że łatwiejsze. Raczej wręcz przeciwnie. Sama raczej nie wyłapuję wszystkich ploteczek o gwiazdach, skandali i takie tam. To raczej wścibstwo i nadmierna ciekawość. Oczywiście czasami coś tam czytam, ale nie, żebym za wszelką cenę chciała się dowiedzieć, co dziś na śniadanie jadł jakiś aktor czy coś w tym stylu. Chociaż przyznaję, że chciałabym poznać niektórych aktorów prywatnie, jednak nie z chęci poznania szczegółów, tylko raczej z takiej zwykłej, ludzkiej chęci poznania prawdziwej natury człowieka, a nie tego, co nam przedstawiają na jego temat gazety. Jeśli chodzi o aktorów to zazwyczaj interesują mnie fakty dotyczące ich ról w filmach, ich gry, a jeśli już interesują mnie prywatnie, to nie tyle dlatego, że są sławni, ale właśnie dlatego, że chciałabym poznać jacy są naprawdę. To tak, jakbym zobaczyła jakiegoś człowieka na ulicy i pomyślała, że chciałabym go poznać, bo może okazałoby się, że możemy zostać dobrymi znajomymi lub przyjaciółmi. Jeśli rozumiecie o co mi chodzi
__________________
"– Kocham Rona i Hermionę.
Draco uniósł brwi.
- Tak, i w tym tkwi problem, prawda? Właśnie dlatego, że ich kochasz, czułeś się przez te wszystkie lata winny. W momencie, kiedy obdarzyłeś ich uczuciem, musiałeś przestać być sobą."

"Światło pod wodą"
Michiru jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem