Wątek: Dżem
Wyświetl pojedyńczy post
Stary 09-03-2010, 22:54   #7
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

Cytat:
Po pierwsze nie sądzę, żeby aż 98% fanów (jak to oceniłaś) twierdziło, że dawniej zespół był lepszy..
A ja sądzę. Nie znam osoby, która by tak nie uważała.
Cytat:
Wynika to z tego, że duża ich część to ludzie w młodym wieku, którzy nigdy nie mieli możliwości usłyszeć Ryśka na żywo. Jak ja.. Niestety. I ich ocena opiera sie tylko na płytach.
Wybacz, nie rozumiem, co miałaś na myśli. To, że większość fanów woli Ryśka od nowego wokalisty to przez to, że nie byli na koncercie? Wtf? A jakby poszli na koncert, to co? Zmieniliby zdanie? Że jednak Rysiek jest be?
Cytat:
Dlaczego twierdzisz, że Balcar 'śpiewa tylko ustami', skoro nie byłaś na żadnym koncercie?
Ja byłam na koncercie. I twierdzę tak samo.

Ale żeby nie było - nie jestem żadną wielką fanką Dżemu, znam tylko parę kawałków ze "starego" i parę z "nowego".
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."
Sarahis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem