Wyświetl pojedyńczy post
Stary 07-12-2011, 01:27   #60
Victoria Chang
Mięso armatnie
 
Victoria Chang na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Posty: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dziękuje_Harry Zobacz post
Nie wiem czy chcę tej premiery, im do niej bliżej tym bardziej się boje.
Po pierwsze boję się, że coś ważnego utną. Bardzo bym chciał żeby to wyjaśniające wspomnienie Snape trochę potrwało (nie tak jak w Zakonie Feniksa gdy Harry oglądał jego młodość), ubóstwiam tą postać i chcę scenę jej śmierci zapamiętać jako najwybitniejszą.
Ja się boję i premiery i śmierci Snape'a. Bardzo polubiłam ta postać, szczególnie jak przeczytałam ostatnią cześć. Dziwnie i śmiesznie to zabrzmi, ale dzięki Severusowi inaczej patrzę na świat, nie ważne...
Czytałam na forum na filmwebie, że ma być dużo scen ze Snape'em i mam nadzieję, że tak będzie. Od dawna czekam, aż jego w tym filmie będzie bardzo dużo.

Cytat:
Napisał Selena Snape Zobacz post
Zgadzam się. Ja chcę i nie chcę tej premiery. To czekanie zawsze było takie fajne i oglądanie nowych filmów... wszystko. Teraz to nie będzie już nic. No ale tak jak Rowling powiedziała, kiedykolwiek zechcemy wrócić do książek lub filmów to Hogwart będzie nas witał w domu
Zgadzam się. To czekanie zawsze było takie fajne.
Niby zawsze możemy wrócić do książek, ale to już nie to samo. Już wiemy, że nie będzie następnej części, że nic już się nie wydarzy.
Victoria Chang jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem