Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Inne

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 07-25-2008, 14:12   #21
Clover
Urodzony, by rządzić światem
 
Clover na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 3,438
Domyślnie RE: Nasze RL Gęby 2

Cytat:
A co do figury... Cóż, jem, jem i jem (właśnie wcinam chipsy kurczakowe) i nie tyję.
Ja ogólnie słodycze też bym mogła jeść, zupełnie nie martwiąc się o figurę. Ale cera na twarzy jest dla mnie ważniejsza, niż jedzenie słodyczy. Wystarczy, że zjem paczkę chipsów, a na drugi dzień już są efekty na buźce. Ech, takie życie. Sama rozumiesz ;)

Cytat:
A koniczynki też tam są : P
A czterolistne też były? : )

Cytat:
Czy tylko mi się wydaję, że jestem niska na tym zdjęciu?
Przyjrzałam się uważniej i powiem, że masz rację. Wyszłaś niska, ale może to takie złudzenie, bo ten żywopłot jest większy. No nie wiem, w każdym razie tak wyszło =)
__________________

Gówno mnie obchodzi co i kto przywiózł na cargo, nagapiłem się już dość na tych co mieli mieć Gallardo, a prokurator zajął im nawet ich starą Mazdę, zresztą chyba żona przez to zostawiła cię niedawno.
Clover jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-25-2008, 14:17   #22
Claire
Administrator
 
Claire na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Lokalizacja: Marvel Universe
Posty: 1,811
Domyślnie RE: Nasze RL Gęby 2

Cytat:
A czterolistne też były? : )
Szukałam, ale nie było ;( xD
Cytat:
Przyjrzałam się uważniej i powiem, że masz rację. Wyszłaś niska, ale może to takie złudzenie, bo ten żywopłot jest większy. No nie wiem, w każdym razie tak wyszło =)
Rzeczywiście to chyba przez ten żywopłot, bo mam 168 cm, co chyba nie jest niskim wzrostem xD
__________________
- Look at us. I'm frozen and you're dead. And I love you.
- It's a problem.
- Do you remember what you told me once? That every passing minute is a another chance to turn it all around.
- I'll find you again.
- I'll see you in another life... when we are both cats.
Claire jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-25-2008, 14:26   #23
Clover
Urodzony, by rządzić światem
 
Clover na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 3,438
Domyślnie RE: Nasze RL Gęby 2

Cytat:
Szukałam, ale nie było ;( xD
Trzeba zasadzić. Są koniczynki w ziarenkach? xD

Cytat:
Rzeczywiście to chyba przez ten żywopłot, bo mam 168 cm, co chyba nie jest niskim wzrostem xD
Raczej nie jest, lecz patrząc na poprzednie Twoje zdjęcia myślałam, że masz z około 175 xD. Dochodzę teraz do wniosku, że jestem niewiele od Ciebie niższa, bo mam 165 ;).
__________________

Gówno mnie obchodzi co i kto przywiózł na cargo, nagapiłem się już dość na tych co mieli mieć Gallardo, a prokurator zajął im nawet ich starą Mazdę, zresztą chyba żona przez to zostawiła cię niedawno.
Clover jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-25-2008, 14:27   #24
herma_007
Fanatyk, niegroźny
 
herma_007 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 296
Domyślnie RE: Nasze RL Gęby 2

Uhm ... http://img398.imageshack.us/my.php?i...mag0617cr8.jpg nie najlepsza jakość, no ale cóż, aparat nie grzeszy młodością xD
http://img262.imageshack.us/my.php?i...mag0615vd4.jpg Nie! to nie tak miało być! Ta zamyślona mina sama tak wyszła i ten wzrok, matko!
[usunięte xD]Tak, tak, wiem, że moje włosy są jak u wiedźmy, no ale na zdjęciu już nie da się ich uczesać, chyba że o czymś nie wiem )

Ja nie mogę, na razie tylko tyle zdjęć i skomentuje później innych. Teraz nie mogę bo coś mi komp nawalił ... ;/

Ostatnio edytowane przez herma_007 : 01-17-2009 o 21:14.
herma_007 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-25-2008, 15:49   #25
asia15963
Omijać szerokim łukiem
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 1,856
Wyślij wiadomość przez MSN do asia15963
Domyślnie RE: Nasze RL Gęby 2

O, pierwszy raz widzę herme tutaj xD
Bardzo ładne masz oczy, w ogóle fajnie.
E tam, włosy jak u wiedźmy ? hahah, dobrze, że mnie na codzień nie widzisz ^^'

Taaa... moja kolej ;D
nie bójcie się, foto tylko jedno ;P
http://img187.imageshack.us/img187/2923/dsc00599zr7.jpg ;PP
asia15963 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-25-2008, 16:06   #26
agatqa92
Praktykant Voodoo
 
agatqa92 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 537
Domyślnie RE: Nasze RL Gęby 2

MI tak samo u Hermy podobają się oczy ;] Co do włosów jak u wiedźmy- ja mam takie, ale prostuję ;D

Asia nie ma się czego bać. Bardzo ładne zdjęcie. Masz ciemne oczy! Zazdroszczę ;]

Co do wzrostu Claire, może faktycznie wyszłaś na niską, ale nie zwraca się na to uwagi w pierwszej chwili ;] Ja sama mam 173 cm, więc jestem strasznie wysoka ;P
agatqa92 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-25-2008, 17:01   #27
lenne
Omijać szerokim łukiem
 
lenne na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 1,025
Wyślij wiadomość przez MSN do lenne
Domyślnie RE: Nasze RL Gęby 2

Agaciu, ja mam 174 cm i sie nie chwale. Ekhm xD
lenne jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-25-2008, 21:39   #28
hemcia
Omijać szerokim łukiem
 
hemcia na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,896
Wyślij wiadomość przez MSN do hemcia
Domyślnie RE: Nasze RL Gęby 2

Claire - obwisły brzuch ? xD Gdybym ja miała taki brzuch jak ty to chyba skakała ze szczęścia. Czas się odchudzać XD. Swoją drogą nie wiecie czy takie herbatki typu: slim figura etc. pomagają przy jakieś tam stosowanej diecie jak jej suplement ?.

Herma- masz ładne, duże oczy. A kolor prawie taki jak mój xD. Ogólnie ty nie widziałaś mojego szopena na głowie XD Ojj me włosy to trzeba poskramiać xD Czasami nawet bat na nie nie działa xD Niczego się nie boją skubane xD.

Asia- Też masz ładne duże oczy tylko hmm no tylko koloru nie widze XD. Ogólnie to nie przepadam za takimi 'przeróbkami'. Najlepsze zdjęcie jest jak jest normalne ee w sensie oryginalne ; )

Lennik- ja mam 175 ! Aha, aha, ahaahaaha ! XD. I co ? XD Przebiłam cię o 1 centymetrrr ! xD.

__________________
Całkowicie oddana fanka Toma Feltona i badź co bądź Draco Malfoya.
*
Może to dziwne, ale dostaję pierdolca jeśli minimum raz dziennie nie posłucham Happysad

zazwyczaj robię różne rzeczy, które inni postrzegają jako 'dziwne'.
czasami czarna owca w rodzinie.;p
nie przestrzegam żadnych granic, ewentualnie sama je wytyczam.;-dd
często słyszę o sobie 'nienormalna', 'zboczona'.;p no i bywa, że nietolerowana za to, że nie jestem kolejną szarą jednostką społeczeństwa.; -dd
hemcia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-25-2008, 22:29   #29
Filemona
Senior Member
 
Filemona na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Lokalizacja: Wschód.
Posty: 1,061
Domyślnie RE: Nasze RL Gęby 2

Cytat:
Filemona - No całkiem zaskoczony...Całkiem ci do twarzy w tych włosach. A no i kotek fajniutki jak się zwie?
Nie wiem, jak się zwie kotek, bo to zdjęcie robiono mi w Tunezji, przy hotelu, i były tam ze 4 koty... ;P

Cytat:
Filemona- świetny kiolor włosów. I kotek ;]
Co do kotka to się zgadzam. xD

Cytat:
Filemona- mogłabyś chociaż odwrócić to zdjęcie xD. Z kotkiem ! Malutkim ! <33 Śliczna + kot = megaa ślicznie xD.
Jak odwracałam to jakoś tak debilnie wyglądałam, więc wolałam tak. xD Kotek jest fajny, ale nie wiem, kogo Ty tu widzisz ślicznego. xD

Cytat:
Filemona - Już mówiłam Ci, że pięknie. Ale wiesz jakie ja chcę zdjęcie? Z Momo. Tak pięknie razem wyszliście, że trzeba się i tutaj pochwalić ;]
Weź, tego z Momo w życiu tu nie dodam! xD

Cytat:
Filemona - Jakby był uśmiech, to byłoby jeszcze lepsze niż jest ;] I ja też lubię koty xD
A jak można kotów nie lubić? xD

A wasze zdjęcia skomentuję kiedy indziej, bo jutro rano nad jezioro wyjeżdżam i mama mi każe "wyłączyć w końcu ten komputer". xP
Filemona jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-26-2008, 09:16   #30
Clover
Urodzony, by rządzić światem
 
Clover na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 3,438
Domyślnie RE: Nasze RL Gęby 2

Cytat:
Weź, tego z Momo w życiu tu nie dodam! xD
Ale ja się pytam dlaczego xD? Ten Momo ma fajne loczki, i w ogóle jest ładnie opalony ^^
No daj to zdjęcie ;)
__________________

Gówno mnie obchodzi co i kto przywiózł na cargo, nagapiłem się już dość na tych co mieli mieć Gallardo, a prokurator zajął im nawet ich starą Mazdę, zresztą chyba żona przez to zostawiła cię niedawno.
Clover jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Nasze pulpity. syllwiaaa Inne 354 07-09-2012 21:28
Nasze zwierzaki melancholia Inne 47 07-11-2011 12:16
Nasze DH Hermionka_G Kosz 32 11-08-2009 20:54
Nasze prace maxime Inne 44 09-12-2008 18:48
Nasze RL gęby =) Krico Kosz 1930 07-16-2008 16:34


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:04.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.