Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Gry

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 03-09-2007, 15:07   #1
Lord Ridlle
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 54
Domyślnie Gothic 1 2 3

Jedna z najlepszych odsłon RPG na świecie.
Jeżeli ktoś jest fanem Gotchica to zapraszam do rozmowy.
Zapraszam tae na stronę internetową Gotchica! Gotchic Site.

Gothic I-Nasz bohater, Bezimienny zostaje wrzucony do koloni więziennej Korinchis wraz z listem do arcymistrza kręgu magów ognia.W górniczej dolinie są sami bandyci, przestepcy pozbawieni skrupułów oczywiście będą do nas neutralni. Koloni grozi niebezpieczeństwo ze strony sekty Śniącego, która pragnie przywolać demona z otchłani Beliara.W grze można dołączyć do trzech obozów stary obóz, nowy obóz i sekta.

Gothic II-Po pokonaniu Śniącego Bezimienny ginie, ale zostaję wskrzeszony przez nekromantę Xardasa.
Wyspie Korchinis znów grozi niebezbieczeństwo.Tym razem ze strony smoków.Jak w jedynce można dołączyć do trzech gildii: strażnik miejski, później paladyn, nowicjusz, potem mag ogniai, najemnik, potem łowca smoków.

Gothic III-Myrthana kraina Gothic została podbita przez armię orków, z którą prowadzi wojnę już od pierwszej części. Nasz bohater wyruszy statkim do kontynentu. Gdy przybywa na miejsce okazuje się, że całą Myrthaną zawładneli orkowie.A co więcej, okazuje się, że Xardas, przyjaciel Bezimiennego jest przywódcą orków.

Zapraszam do rozmawiania -> komentowania!

Ostatnio edytowane przez Kerle : 04-30-2009 o 21:52.
Lord Ridlle jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-10-2007, 18:31   #2
Marta
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Posty: 224
Wyślij wiadomość przez MSN do Marta
Domyślnie RE: Gotchic 1 2 3

Hmm... Nie wiem, czy powinnam w ogóle pisać, bo nigdy w to nie grałam. W ogóle za grami RPG to raczej nie przepadam. Jednak skoro niektóre gry RPG mają tylu fanów, to coś w tym musi być. A tak przy okazji, to czy ta gra nie nazywa się przypadkiem "Gothic", a nie "Gotchic"? Wiem, że się czepiam, ale cóż... Takie jest życie córki polonistki
Marta jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-11-2007, 23:29   #3
Krico
Administrator
 
Krico na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Posty: 201
Domyślnie RE: Gothic 1 2 3

Grałem w Gothic 1 i muszę przyznać, że gra mimo słabej grafiki strasznie wciąga. Najważniejsze, co jest w tej grze to dialogi - polskie tłumaczenie jest świetne. Gra na każdym kroku zaskakuje i wart uwagi jest fakt, że gry z serii Gothic charakteryzują się nieliniowością fabuły (przynajmniej w pewnym stopniu) co sprawia wrażenie, że gra jest bardziej realistyczna i bardziej utożsamiamy się z głównym bohaterem.

Marta, miałaś rację. Poprawiłem tytuł z "Gochic..." na "Gothic" =)
Krico jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-12-2007, 18:07   #4
Lord Ridlle
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 54
Domyślnie RE: Gothic 1 2 3

Drobna porada dla fanów gothica1.

Jeżeli chcecie dołączyć do sekty to musisz zdobyć zaufnie czterech guru.

Na polecenie baal oruna mamy przynieść Cor Kalomowi 100 łodyg bagiennego ziela.

Po ziele trzeba pójść do zbieracz na północ od baala oruna. On da ci 50 łodyg ziela (zostało 50 lodyg) idziemy na połnoc, a tam zobaczymy węże błotne (nie podchodź do nich!) potem zobaczymy stado krwiopijców. Na wysepkach najlepszym sposobem jest zabić ich z łuku! Idziemy po wysepkach i bierzemy od zbieracza 50 lodyg i dajemy je Calomowi! Orun wynagrodzi nas zaklęciem snu dzięki któremu zyskamy łaskę baal cadara!

EDIT by Kerle: Miło, że chiałeś doradzić i pomóc, ale mógłbyś też wypowiedzieć się odnośnie tematu - co uważasz na temat tych gier itd. Poza tym lepiej estetycznie wygląda wypowiedź gdy zaczyna się ją z dużej litery, nie sądzisz?

Ostatnio edytowane przez Kerle : 08-27-2010 o 15:43.
Lord Ridlle jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-14-2007, 14:59   #5
Shaman
Praktykant Voodoo
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 617
Wyślij wiadomość przez MSN do Shaman
Domyślnie RE: Gothic 1 2 3

Seria Gothic to klasyka sama w sobie. Grałem w pierwszą i drugą część (trzecia mi niestety nie idzie). Mają wręcz fenomenalną grywalność. No i tym sposobem Gothic2 to moja ulubiona gra. Przeszedłem ją kilka razy.
Shaman jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-01-2007, 12:59   #6
Lister
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 4
Domyślnie RE: Gothic 1 2 3

Gothic jest świetną grą to jest moja ulubiona gra, ale niestety w 3 cześć nie grałem bo na moim kompie był to pokaz slajdów. Co do Obliviona to nie grałem ale zamierzam zagrać i go porównam do Gothica ale poprzedzenia cześć Morrowind była beznadziejna. A odnosnie słabej grafiki gothica to się nie zgodzę grafika jest na naprawdę dużym poziomie.
Lister jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-26-2007, 21:07   #7
Pan Nocy
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 401
Domyślnie RE: Gothic 1 2 3

Gothic jest zaje*****. Przeszedłem wszystkie trzy części i bardzo mi się spodobał. Ciekawy kiedy 4, bo ponoć ma być.

Ostatnio edytowane przez Kerle : 04-21-2009 o 20:49.
Pan Nocy jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-18-2007, 22:50   #8
halfblood_price
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 12
Wyślij wiadomość przez MSN do halfblood_price
Domyślnie RE: Gothic 1 2 3

gralem w gothica(1 i 2) ale nie przeszedłem bo mi przeszkadza system punktów nauki ale za to dialogi są świetne morrowind jest lepszy (100 razy) w gothica 3 nie gralem bo mam 512 mb ram a to wymaga 1 gb
halfblood_price jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-24-2007, 18:12   #9
Ron Weasleys
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 77
Domyślnie RE: Gothic 1 2 3

Ja nie grałem w Gotica i nie przepadam za RPG jedyna która mi sie spodobała to Speelforce zakon świtu ale to strategiczna i RPG mój kolega to ma i mówi że super
Ron Weasleys jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-23-2007, 09:38   #10
lukaszpawlak95
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 159
Wyślij wiadomość przez MSN do lukaszpawlak95
Domyślnie RE: Gothic 1 2 3

Ja grałem w 1 i 2 pierwszą część oczywiście przeszłem i ma fajny klimat, dwójka też nawet niezła ale nie przeszedłem znudziła mi się a w 3 nie grałem
lukaszpawlak95 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Anime jetinajt Filmy 26 06-04-2011 16:47


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:27.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.