Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Inne

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-03-2010, 22:32   #61
Demi93
Czytelnik horoskopów
 
Demi93 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Lokalizacja: Kraina Obłędu
Posty: 24
Domyślnie

Ło matko, dużo tego. Kiedyś pojechałam do kuzynki(wielkiej maniaczki HP i TH). Ona mieszka w bloku. Jej rodzice musieli wyjechać gdzieś tam na pięć dni, więc zaoferowałyśmy, że zostaniemy same. No więc oni pojechali, a my zostałyśmy. Pierwszego dnia (a raczej nocy) skaczemy sobie po kanałach w telewizji i leciał teledysk Tokio Hotel "Der letze Tag". No to my telewizor na full i spiewamy na cały głos. co tam, że była 23. Co tam, że wszyscy chcieli spać. Sąsiadka z dołu (Sylwia, ona też została sama, tyle że na weekend) zaczęła walić w sufit szczotką. A jak to nie podziałało to przyszła osobiście.

Niedawno przed wyjazdem na melanż gadałam z kumplem, ale nie dokończyłam rozmowy, bo mi internet padł. Na następny dzień gdy już jechałam na melanż, dzwonię do rodziców i się pytam: Co słychać? A mama mówi, że właśnie siedzi na kompie, bo chciała coś sprawdzić w internecie i że przy okazji tam jakiś "Kuba przesyła wiadomość", że na jakiś melanż to woli Finlandię niż Żubra i, że zrobimy zrzutę na papierosy. Od tamtej pory mam hasło na gg.

Słyszę rozmowę starszej siostry z chłopakiem, przez telefon(było na głośnomówiący):
- Zabierz mnie stąd! Ona mnie tu zamęczy!
- Znowu ten Edek - Pedek? (Bill Kaulitz)
W tym momencie wchodzę ja i pytam:
- Jest taśma?
- A po co ci?
- Bo muszę poprzeklejać plakaty, bo mi się nie mieszczą.
Głos z słuchawki:
- Musi poprzeklejać, bo są mokre od śliny!
Na to ja:
- Ja już nie powiem od czego są mokre plakaty Britney Spears w twoim pokoju!

Jedziemy na wycieczkę, więc siedzę z kumplem i kumpelą w moim pokoju i przelewamy piwo do butelek po soku pilnując, aby nikt nie wszedł. Po przelaniu wychodzimy na zbiórkę, a moja babcia z kuchni:
- Wzięliście coś na zagrychę?!
To było takie cudne, że mój kumpel dał to na basha. Oczywiście trochę to podkoloryzował. W ogóle jak on coś takiego usłyszy to zaraz tam wrzuca. Zero prywatności.

W pokoju z komputerem mam wyznaczoną ścianę na plakaty Tokio Hotel. Jest tak, że jak siedzisz przed kompen to ona jest idealnie za twoimi plecami. Siedzi mój brat, za nim ja na podłodze coś tam robię. Ten na mnie patrzy i mówi:
- Nie no, za każdym razem jak się odwracam to mi się wydaje, że tych idiotów jest coraz więcej.
- Od miesiaca powiesiłam tylko dwa.
- Chyba dwadzieścia dwa.

Potknęłam się dzisiaj sama o siebie. I wpadłam do rozgrzanego kotła, w którym gasili ognisko. I poparzyłam sobie rękę. Piecze jak cholera. ;D I krzyk na cały las "wyciągnijcie mnie stąd, k***a!".

Kiedys robiłam u siebie na działce impreze i zachciało mi się siusiu, a byłam już dość mocno wstawiona i stwierdziłam, że nie będę sikać przy wszystkich (wc na działce nie ma drzwi tylko zasłonka) i pójdę gdzieś w krzaczki... znalazłam krzaczek i się za nim schowałam i nagle w trakcie sikania usłyszałam za swoimi plecami "dobry wieczór"... odwrociłam się i dopiero okazało się, że siusiam na głownej ścieżce, tylko tyłem do dróżki, a przodem do czyjegoś żywopłotu... w sumie to nawet nie wiem kto powiedział mi dobry wieczór, ale odpowiedziałam i siusiałam dalej.
Ja często miewam takie wtopy z pęcherzem. U mnie kłopot polega chyba na tym, że od momentu "chyba mi sie chce sikać" do " AAA! zaraz się zleje" mija bardzo mało czasu... Zbyt mało, żeby zdąrzyć do klopa!
__________________
Minus nobis videmur posse, quam possumus.

Wydaje się nam, że mniej możemy, niż możemy
.
Demi93 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-30-2010, 23:05   #62
Piotrek GT
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Piotrek GT na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Lokalizacja: Toruń
Posty: 144
Domyślnie

Kiedyś się nam z kumplami nudziło i czekaliśmy na zajęcia a drzwi był zamknięte wiec je postanowiliśmy wyważyć czymś...lecz nie było czym więc trzeba było kogoś w roli tarana zgarnąć więc, wypadło na mojego kumpla Krzycha (205cm robi swoje xD), no to w siedmiu go złapaliśmy i z okrzykiem przypominającym nie wiadomo co wpadliśmy prosto na nauczyciela co je man otwierał...przez 2 miesiące musiałem myć w benzynie śruby i nakrętki
__________________
Bo w krwi płynie benzyna, w sercu świszczy turbina...
Piotrek GT jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-31-2010, 00:36   #63
Hermiona26
Praktykant Voodoo
 
Hermiona26 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Lokalizacja: Kraków ; )
Posty: 861
Wyślij wiadomość przez Skype&trade do Hermiona26
Domyślnie

Ostatnio siedzimy w pięć w bibliotece - gadamy o naszej diecie - tj. co jemy .
W pewnym momencie Pamela z takim tekstem :
- Od bułek rosną cycki.
Ja w tym czasie byłam zamyślona (tj. Patrzyłam co robi Kolega ;d)
I Pamelcia do mnie czy jem bułki
ja na to:
- No raczej.
Ona:
Widać .
Cóż. Kolega się na mnie trochę dziwnie patrzył...x d
__________________
"Bo miłość, to żaden film w żadnym kinie, ani róże, ani całusy małe - duże, ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze..."
Hermiona26 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-08-2012, 21:37   #64
gnebiwtrysk
Super Moderator
 
gnebiwtrysk na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,345
Domyślnie

Cytat:
1. Strasznie mi się z koleżanką w szkole nudziło. Co więc miałyśmy robić? Walić głową w ściany! Jak na każdej przerwie siedziałyśmy przy głównej ścianie, w głównym korytarzu i waliłyśmy... A inni tylko się gapili ;]
Nie wiem co ja sobie z kolegą ubzdurałam na lekcji niemieckiego w LO, ale postanowiliśmy jak najmocniej zderzyć się czołami. Za pierwszym razem mieliśmy trochę oporów (bo to przecież boli :<), ale spodobało nam się to na tyle, że powtarzaliśmy ta zabawę przez kilka zajęć. Wybieraliśmy moment, w którym nauczycielka na nas nie patrzyła (Uważała nas za poważnych i bardzo uzdolnionych ludzi, więc szkoda było wyprowadzać ją z błędu...). Potem było trzyczteeery, bum i głośny, pusty dźwięk niosący się po całej, malutkiej sali. No a kiedy wszyscy zwracali głowę w kierunku tego pustego dźwięku, my krzywiąc się z bólu i łapiąc się za głowy udawaliśmy niewiniątka.

Na piśmie brzmi wygląda to jeszcze gorzej niż w rzeczywistości... ;/
__________________
Ich bin ein Teil von jener Kraft, die stets das Böse will und stets das Gute schafft
gnebiwtrysk jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-08-2012, 23:32   #65
harrylosiek13
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
harrylosiek13 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 156
Domyślnie

Ooo, temat dla mnie! ;]

W kwietniu jakoś wracałem z kolegami do domu. Przyjechaliśmy do mnie i jak wysiadłem kolega też wysiadł, żeby mnie wypuścić. Cholerny z niego żartowniś, więc podstawił mi nogę , a ja wyjebałem centralnie na łeb i leżałem jak długi. Zdążył niestety uciec i zamknąć się w samochodzie ;< Ale co tam idę do domu. Była godzina 12 chyba. O 17 przychodzi kuzynka i dowiaduje się od niej, że jestem najebany, bo moja sąsiadka widziała, że jak przyjechałem, to nie dałem rady wysiąść z samochodu i się wyglebałem. No fajnie - jeden Desperados czyni cuda xD
Na drugi dzień, za radą mojej mamy(zaznaczam, że w jej wizji wyglądać miało to trochę inaczej, ale podrasowałem pomysł), wziąłem pustą flaszkę i nalałem do niej wody. Przyszła kuzynka i jej chłopak, i poprowadzili mnie przez wiochę, niby najebanego, szedłem sobie i popijałem wodę z butelki krzycząc, że idę pić ;] Wyszło naprawdę bardzo realistycznie, nawet się zataczałem ;> Później pojechaliśmy do sklepu moim samochodem po fajki, a chłopak kuzynki kierował. Ja siedząc na miejscu pasażera odsunąłem szybę i jak przejeżdżaliśmy obok sąsiadki, która siedziała pod domem, wystawiłem głowę za szybę i krzyknąłem: "Kurwa, będę rzygał!" - z efektem dźwiękowym oczywiście XD

Albo robiliśmy akademię na Dzień Kobiet i w scenariuszu były dwie wróżki. Wychowawczyni stwierdziła, że dziewczyny nie biorą udziału, więc ja z kolegą zgodziliśmy się przebrać. Wyglądaliśmy jak cyganki, ale ok xd Do kostiumu brakowało już tylko cycków. Nalaliśmy wody do balonów, całkiem sporo. Kumpel włożył je w stanik bez problemowo, a ja podnoszę pierwszy, już mam wkładać, a on jeb! Zalał mnie od pasa w dół, nie muszę mówić gdzie również... 5 minut do rozpoczęcia, szybko kieca przekręcona z dupy na przód, jakaś marynarka na mokrą bluzkę i jazda xD Jeszcze dupa mi się do fotela skórzanego przyklejała i taki dźwięk wydawała przy każdym poruszeniu - pompa. Aha, no i nauczycielka dojebała jak jej wróżyłem. Na koniec do mnie - "Dziękuję panu!" - zonk XD

Z koleżanką przygotowywaliśmy się do Olimpiady zawodowej. Wychowawczyni wysłała nas na naszą kuchnię, żebyśmy rozwiązywali w spokoju testy, a reszta grupy robiła projekty w sali przyłączonej do niej bezpośrednio. Jako że tradycyjnie byłem głodny zajrzałem do lodówki, która o zgrozo, była pusta i posprzątana. Zacząłem więc zaglądać do szafek i znalazłem kostki rosołowe, i koncentrat pomidorowy. Ehh, co my z tego zrobimy? Koleżanka mówi - Zróbmy pomidorową! - Ja z niedowierzaniem - Z koncentratu? - NO! - OK. Możemy robić.
Zagotowaliśmy wodę z tymi kostkami, dodaliśmy koncentrat, później makaron i o dziwo, wyszło całkiem dobre xd Nagle do kuchni wchodzi wycha - I jej mina po prostu bezcenna. Koleżanka nos w talerzu, ja łyżkę podnoszę do gęby i mniam! - Chce pani trochę? - Nie, dziękuję... - My to tak na etap praktyczny... I poszła, tylko później reszta głodomorów z grupy też chciała i drugi raz dla nich gotowaliśmy XD
harrylosiek13 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Nasze zwierzaki melancholia Inne 47 07-11-2011 12:16
Nasze grafiki! Albus12 Inne 99 01-02-2010 17:28
Nasze DH Hermionka_G Kosz 32 11-08-2009 20:54
Nasze prace maxime Inne 44 09-12-2008 18:48
Nasze rysunki olusieenkaaa Kosz 7 07-22-2007 02:48


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:53.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.