Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Filmy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-14-2009, 13:39   #21
Michiru
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Michiru na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Poland
Posty: 140
Wyślij wiadomość przez MSN do Michiru
Domyślnie

Dla mnie najwspanialsze były: Mała Syrenka i Król Lew 1. Poza tym uwielbiam Alvina i Wiewirki, Epoke Lodowcowa 1 i Mojego Brata Niedzwiedzia
__________________
"– Kocham Rona i Hermionę.
Draco uniósł brwi.
- Tak, i w tym tkwi problem, prawda? Właśnie dlatego, że ich kochasz, czułeś się przez te wszystkie lata winny. W momencie, kiedy obdarzyłeś ich uczuciem, musiałeś przestać być sobą."

"Światło pod wodą"
Michiru jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-24-2009, 08:09   #22
Luke James Potter
Świr wymagający opieki
 
Luke James Potter na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Lokalizacja: Privet Drive 4 Little Whinging Surrey England
Posty: 326
Domyślnie

Są dobre filmy animowane: Shrek, Epoka Lodowcowa, seria Dragon Ball i wiele innych. Osobiście lubię też filmy anime.
__________________
"Ostatnie kłęby pary rozwijały się w jesiennym powietrzu. Pociąg powoli zniknął za zakrętem. Harry wciąż unosił rękę w geście pożegnania.
- Da sobie radę - powiedziała Ginny.
Harry spojrzał na nią, opuścił rękę i z roztargnieniem dotknął nią blizny na czole.
- Wiem.
Od dziewiętnastu lat blizna nie zabolała go ani razu.
Wszystko było dobrze."
Luke James Potter jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-31-2009, 19:13   #23
Shizu
Czytelnik horoskopów
 
Shizu na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Lokalizacja: Ostrów Wlkp/Wrocław
Posty: 17
Domyślnie

Moimi ulubieńcami pozostana pewnie już na zawsze:
Król Lew
Piotruś Pan
Mój brat niedźwiedź
Shizu jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-28-2011, 00:10   #24
Szympi
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Szympi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 116
Domyślnie

Widzę, że nie tylko ja ubóstwiam Króla Lwa. ^^ Przyznam się, kocham ten film! Niedawno miałem na tym punkcie fioła... aczkolwiek trójka to nie jest to samo, obejrzałem jedynkę, która była najlepsza, i razem z dwójką mam je na kasecie, ale Simba's Pride jest gorsze od jedynki... Animacja poszła na gorsze, w jedynce jest więcej lepszych piosenek.
No i nie muszę chyba mówić, że do jedynki muzykę komponował Hans Zimmer, który komponował muzyki do takich klasyków jak "Gladiator" i "Piraci z Karaibów".
Co do tych Shreków, itp... to teraz jest mania na te filmy, i szczerze mówiąc mnie one irytują. Co chwila filmy, które mają śmieszyć dorosłych, a tak naprawdę to jedyne fajne tego typu filmy to Shrek 1 & 2 (3 i 4 mi się nie podobały), no, i Madagaskar, również jedynka i dwójka.
Z innych to... Pocahontas, Mulan, Tarzan... kocham filmy Disneya.
Szympi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-28-2011, 13:06   #25
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

To miłe, że nie tylko ja mam atak na disney'a. Król Lew to oczywiście klasyk i chyba każdy wie, że 'prawdziwi mężczyźni plączą tylko wtedy, gdy umiera Mufasa' xD
Jednak ja bardzo lubię Mulan (Muszu ty geniuszu, no i muzyka), Pocahontas (głównie za nieziemską muzykę), Piękną i Bestię (za muzykę, przekaz). Nie będę wymieniać. Chyba po prostu kręci mnie ich prosta, lecz często poważna fabuła, piękne rysunki i muzyka. Tak, jestem fanką muzyki filmowej. Uważam, że ta z bajek disney'a pobiła wszystkie.

Z nowszych produkcji - Shreck, Madagaskar, Epoka Lodowcowa, Happy Feet, Odlot. Całkiem ciekawe, można wspólnie z rodziną zobaczyć, ale nie pałam takim zachwytem jak do twórczości Walta.

Tak a propos - nie znoszę tych wszystkich 2,3,4, xxxxx części. Są znacznie gorsze od pierwszych filmów i najczęściej stanowią żywy dowód, ze twórcy chcą tylko zgarniać kasę, nie mają już pomysłu. Najczęściej niszczą moje wyobrażenie o filmie. Przykłady:
Pocahontas 2 - szok dla dziecka
Mulan 2 - langweilig, boring, nudny.
Król Lew 2 - langweilig
Shreck 2 - nie było najgorsze, ale i tak najbardziej śmieszy to, co wymyśliła pierwsza część.
Epoka Lodowcowa 2 - langweilig

Dziękiuję, miłego dnia.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-29-2011, 11:23   #26
ZgreD
Świr wymagający opieki
 
ZgreD na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Lokalizacja: Silesia.
Posty: 321
Domyślnie

Nie za często paczam na amerykańskie tudzież disnejowskie kreskówki, ale są tytuły których nie da się w żaden sposób pominąć, takie jak np. już wcześniej wymieniony 'Shrek', 'Król lew', czy 'Madagaskar'. Jest to już swego rodzaju klasyka. Co do animowanych wersji baśni takich jak np. te wszystkie księżniczki, czy szczęśliwa wersja 'Małej syrenki', jestem dość sceptycznie nastawiona.
__________________
- Jesteście niscy.
- Bo jesteśmy dziećmi.
- To was nie tłumaczy, ja nigdy taki nie byłem.
ZgreD jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Wasze ulubione filmy poza HP. Ginny_Marti Filmy 105 09-01-2010 11:46
Czy chcielbyście żeby Film 7 części był podzielony na 2 filmy? DarekMarkowski Filmy 71 07-14-2009 20:30
Starsze filmy marti-tina Filmy 18 06-25-2009 15:57
szajskie filmy o harry'ym Prince Kosz 3 07-25-2007 16:08
Filmy i filmiki!:) Albus12 Kosz 25 05-11-2007 18:23


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:56.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.