Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Aktorzy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-12-2008, 21:10   #11
Anix Malfoy
Świr wymagający opieki
 
Anix Malfoy na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 314
Domyślnie RE: W której części Bonnie Wright *(Ginny Weasley) podobała się wam najbardziej ???

Cytat:
Rohas napisał/a:
Sam/a jesteś brzydki/a ; <
Wypowiedź godna przedszkolaka. Każdy ma prawo sądzić o urodzie Bonnie co chce. Ja również uważam, że Bonnie jest brzydka i co? Nic, to moje zdanie i nie musisz nikogo przez to obrażać.

Cytat:
Cytat:
No tak, w pierwszej części filmu jej nie było.
Bullshit! Była ;] Na peronie i nawet wypowiedziała jedno zdanie! 'Dasz sobie radę'. Ach ta wasza znajomość filmów...
Mhm, była xD I dobrze, że tak krótko :lol:

A co do tematu. Nie przepadam ani za postacią Ginny, ani za aktorką wcielającą się w tę rolę. Dla mnie Ginny miała być ideałem piękna, a ona cóż.. Nim nie jest. Także nie potrafię powiedzieć, w której części filmu jest najładniejsza. A co do charakteru w książce. Myślę, że w VI części.
__________________
^^
Anix Malfoy jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-13-2008, 16:22   #12
Rohas
Niepoprawny marzyciel
 
Rohas na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Lokalizacja: Ruda Śląska
Posty: 46
Wyślij wiadomość przez ICQ do Rohas
Domyślnie RE: W której części Bonnie Wright *(Ginny Weasley) podobała się wam najbardziej ???

Cytat:
Wypowiedź godna przedszkolaka.
Bo na taką miała wyglądać. Szczerze mówiąc szanuję wszystkie wypowiedzi innych ludzi. Tak było i tym razem. Po prostu ta 'wypowiedź godna przedszkola' mi się podobała, więc ją napisałem - to tyle. A jeżeli Cię uraziłem - no cóż. Jedyne co mogę napisać, to sorka - nie bierz tego do siebie.

Pozdro!
Rohas jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-13-2008, 19:44   #13
Arry
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 74
Domyślnie RE: W której części Bonnie Wright *(Ginny Weasley) podobała się wam najbardziej ???

Cytat:
Anix Malfoy napisał/a:


Mhm, była xD I dobrze, że tak krótko :lol:

Dla mnie Ginny miała być ideałem piękna, a ona cóż.. Nim nie jest.
Wiesz co nawet trochę się z Tobą zgadzam. Może, nie tyle ideałem dla mnie, co poprostu mieć, ładną, oryginalną urode i piękne gęste rude włosy. Bonnie ma troche dziecinną twarz,mimo wszystko. W filmie tak wygląda zwykło, bo na zdjęciach prywatnych trochę lepiej.
Arry jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-27-2008, 13:25   #14
NevilleLongbottom
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10
Domyślnie RE: W której części Bonnie Wright *(Ginny Weasley) podobała się wam najbardziej ???

dla mnie narazie najbardzie podobala mi sie w zakonie feniksa le cos mi sie wydaje ze z ksieciu polkrwi tez bedzie fajnie grala wkoncu bedzi z harrym
NevilleLongbottom jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-02-2008, 17:34   #15
Vemyana
Świr wymagający opieki
 
Vemyana na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2008
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Posty: 435
Domyślnie

Tak sobie myślę i myślę kiedy mi się Ginny najbardziej podobała i nic nie wymyśliłam. A przynajmniej nic konkretnego. Najwięcej jej było w Komnacie Tajemnic, wtedy to z niej mała ryża była. Jeżeli chodzi o wygląd to nie podoba mi się za specjalnie. Owszem, może i nie jest brzydka, ale wila też by z niej nie była. A jeżeli chodzi o nią jako aktorkę to powiem szczerze, że się nawet specjalnie nie przyglądałam. Podsumowując - Ginny mi zwisa xD. A tak bardziej tenteges (xD) to jest mi obojętna.
Vemyana jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-04-2008, 17:41   #16
Lotien
Praktykant Voodoo
 
Lotien na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 655
Wyślij wiadomość przez MSN do Lotien
Domyślnie

W żadnej części nie była ładna. W Zakonie Feniksa ujdzie. Jako Ginny w HP w ogóle mi się nie podoba. Uważam, że nie jest ładną dziewczyną.
__________________
Miłość to głupota robiona we dwoje.

Czekanie sprawia ból.
Zapomnienie sprawia ból.
Lecz nie móc podjąć żadnej decyzji jest najdotkliwszym cierpieniem.
Lotien jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-21-2008, 20:22   #17
Kerle
Moderator
 
Kerle na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Lokalizacja: In this fuckin' world.
Posty: 431
Domyślnie

Serio? W żadnej. Mam nadzieję, że uda im się zmienić w Księciu to brzydkie kaczątko na łabędzia, bo inaczej tego nie przeżyję xD
Ale jeżeli już mam wybierać, to chyba w Zakonie Feniksa, ale nie jestem pewna. Ogólnie było jej bardzo mało w każdym filmie, także trudno mi się wypowiedzieć, a czytając wasze posty, to chyba nie jestem sama. Jak coś wymyślę, to dam znać
Kerle jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-29-2008, 21:38   #18
Jesse James
Junior Member
 
Jesse James na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Posty: 9
Domyślnie

Powiem tak - źle dobrali aktorkę do tej roli. Wyobrażałem ja sobię dużo ładniejszą (chociaż, z drugiej strony, ktoś może powiedzieć, dokładnie odwrotnie), zwłaszcza w szóstym tomie (zobaczymy jak wyjdzie na filmie, może troche wydorośleje i będzie ładniejsza). Ale jeśli chodzi o samą grę, to źle nie jest.
__________________
Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it.
Jesse James jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-18-2009, 14:22   #19
Przepowiednia
Junior Member
 
Przepowiednia na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 24
Domyślnie

jeśli już to tam gdzie nie ma grzywki, bo w niej wygląda okropnie... no chyba w...eee ... może zf??
tak szczerze to ona nie jest pięknością.. ale brzydka też nie jest.. urodę ma przeciętą... a pozatym to ja się jej nie przyglądam
Przepowiednia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-18-2009, 15:24   #20
Gizmolina
Praktykant Voodoo
 
Gizmolina na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Lokalizacja: in Cullen's home
Posty: 510
Domyślnie

Ja ją bardzo lubię i moim zdaniem jest całkiem ładna (chociaż to zależy, jak ją ucharakteryzują). Najładniej wyglądała z HPiZF- z wiekiem robi się bardziej 'kobieca'.
__________________
WWW.VERITASERUM.CBA.PL
Gizmolina jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Bonnie Wright Kate_Luis Kosz 26 04-22-2009 16:02
co podoba się wam najbardziej? wiktor Kosz 26 04-21-2009 21:20
Który rozdział w hp i Zakon feniksa najbardziej wam się podobał? Ginny 13 Kosz 13 08-21-2008 16:36
Co najbardziej wam się podobało lub nie podobało w książce lub filmie HP karolakhp Kosz 7 07-06-2008 12:13
Który aktor podoba Wam sie najbardziej? Marti15 Kosz 7 07-09-2007 05:57


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:49.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.