Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Filmy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 06-25-2011, 10:43   #21
Pani Black
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Pani Black na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2011
Posty: 96
Domyślnie

Ja miałam podobną sytuację, jak Ty Tylko że zaczęłam czytać (i zaczęłam od II cz.) jak wyszłam z kina z Insygnia Śmierci. Zakon Feniksa czytałam chyba 5 dni, a najbardziej mi się podoba Książę Półkrwi, przeczytałam w 2 dni Ja jak czytałam książki, to zamykałam się w pokoju, wkładałam watę w uszy i kładłam się na moim dużym pluszaku, tygrysie Wtedy byłam w swoim świecie.
A książki zamawiałam na allegro
__________________
Dumbledore's Farewell
Pani Black jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-25-2011, 11:39   #22
Selena Snape
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Selena Snape na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Lokalizacja: Hull, Wielka Brytania
Posty: 95
Domyślnie

Ja tak samo na Allegro I mój mądry listonosz nawet skomentował "Ty to ciągle jakieś paczki dostajesz" . Spostrzegawczy człowiek. Ja szóstą część też przeczytałam w 2 dni, tak samo siódmą i właśnie siódma jest moja ulubiona. I tak samo, zamykałam sie sama w pokoju i po kilka godzin tylko przerzucałam strony . Raz na jakiś czas tylko chwilowa przerwa, żeby zgarnąć coś do jedzenia i kontynuacja.
Dobre czasy ;] Teraz już niczego tak namiętnie nie czytałam.. No ale na szczęście powstaje Pottermore, więc to jeszcze nie koniec.
__________________
"No story lives unless someone wants to listen. The stories we love best do live in us forever, so whether you come back by page or by the big screen, Hogwarts will always be there to welcome you home."
Selena Snape jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-25-2011, 11:56   #23
Pani Black
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Pani Black na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2011
Posty: 96
Domyślnie

Ja nawet jadłam czytając I kąpałam się z książką...
Mnie do tej pory żadna książka nie wciągnęła, jak Potter. Próbowałam z Eragonem, ale nie potrafię. Dlatego wracam do Harry'ego.
Pottermore? Oświecisz mnie? Do tej pory nie słyszałam o tym.
__________________
Dumbledore's Farewell
Pani Black jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-25-2011, 13:09   #24
Selena Snape
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Selena Snape na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Lokalizacja: Hull, Wielka Brytania
Posty: 95
Domyślnie

Pottermore to strona internetowa i otwierają ją w październiku http://www.harry-potter.net.pl/Wiece...ore-o5944.html
Mnie też nic nie wciągnęło tak jak Harry, chociaż na drugim miejscu jest seria Akademia Wampirów napisana przez Richelle Mead. Polecam, świetne książki. I nie, nie są w ogóle podobne do Zmierzchu .
Jak czytałam Harry'ego to też zero kontaktu między ludzkiego hahah. Inni się już przyzwyczaili do mnie nie mówić, bo nie odpowiadałam
__________________
"No story lives unless someone wants to listen. The stories we love best do live in us forever, so whether you come back by page or by the big screen, Hogwarts will always be there to welcome you home."
Selena Snape jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-25-2011, 14:07   #25
Pani Black
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Pani Black na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2011
Posty: 96
Domyślnie

To ja krzyczałam na tatę, jak puszczał sobie cichutko muzykę
A czytałaś Barry'ego Trottera?
__________________
Dumbledore's Farewell
Pani Black jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-25-2011, 18:48   #26
Selena Snape
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Selena Snape na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Lokalizacja: Hull, Wielka Brytania
Posty: 95
Domyślnie

Kilka stron ale przestałam. Powinnam znowu zacząć?
Właśnie wróciłam z miasta, gdzie zajrzałam do księgarni i zobaczyłam obok wszystkich części Harry'ego, Baśnie Barda Beedle'a i Quiddich przez Wieki.
I baśnie wyglądały tak samo jak w Insygniach a Quiddich przez wieki miał świetną pierwszą stronę, z nagłówkiem "Hogwart's Library", a pod spodem byli wpisani uczniowie, którzy już wypożyczyli tą książkę. Uśmiałam się, bo pierwszy uczeń to był "R Weasley", ale tuż za jego nazwiskiem było dopisane "Stinks" hhahah. A kilka wpisów dalej wypożyczał szanowny Dracon Malfoy
__________________
"No story lives unless someone wants to listen. The stories we love best do live in us forever, so whether you come back by page or by the big screen, Hogwarts will always be there to welcome you home."
Selena Snape jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-25-2011, 21:26   #27
Tarah
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 6
Domyślnie

Chociaż wcale nie wychowałam się na Harrym Potterze (tak, jak wielu z Potteromaniaków), to uwielbiam tą serię od bardzo dawna. Książkami zainteresowałam się jakieś cztery czy trzy lata temu, ale jako malutka dziewczynka obejrzałam premierę Kamienia Filozoficznego i pozostał mi chyba sentyment, bo do dziś uwielbiam magię. Z jednej strony bardzo cieszę się, że to już koniec... Przecież tyle czekałam na finał serii w postaci filmu. Ale kiedy przypominam sobie mój smutek, gdy skończyłam czytać, jest mi bardzo przykro. Spędziłam kilka nocy czytając, obejrzałam każdą część, zbierałam do Księcia Półkrwi naklejki, a teraz tak nagle... to pryśnie. I, co prawda, można wracać do książek i filmów, ale to nie to samo, co oczekiwanie na nie kilka lub kilkanaście miesięcy.

Jednak, z trzeciej strony, chyba lepiej, że Rowling napisała tylko siedem opublikowanych części, które zostały sfilmowane w ośmiu. Nie sądzicie, że byłoby nudno oglądać lub czytać przez kilkanaście magiczny świat Pottera niczym Modę na Sukces? Hm... Mi by się znudziło.

Ostatnio edytowane przez Tarah : 06-26-2011 o 12:12.
Tarah jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-25-2011, 22:36   #28
Sann
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Sann na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 70
Domyślnie

Oglądając zwiastuny, wzrusza mnie scena (prawdopodobnie) tuż przed śmiercią Remusa i Dory - kiedy próbują się złapać za ręce. Najbardziej ciekawa jestem "Opowieści Księcia," jako że to mój ulubiony fragment serii. Poza tym, podobnie jak Alette, oczekuję na scenę z Zakazanego Lasu (na zwiastunie moje nerwy nie wytrzymały, gdy pojawił się Syriusz...).
Tak jak już mówiłam (pisałam w artykule na stronie), cieszę się i jednocześnie boję się końca serii. Dorastałam z nią i wiem, że z kina wyjdę zaryczana i pewnie ludzie będą się patrzeć jak na debilkę, ale co tam...
__________________
- Mam bardzo mroczny plan...
- Jaki?
- Gdybym ci powiedział, to przestałby być mroczny.

_______________________________________________

- Albusie Severusie, nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.
Sann jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-26-2011, 17:59   #29
Pani Black
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Pani Black na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2011
Posty: 96
Domyślnie

Sann, napisałaś:
" oczekuję na scenę z Zakazanego Lasu (na zwiastunie moje nerwy nie wytrzymały, gdy pojawił się Syriusz...)"
Na zwiastunie był Syriusz? Podałabyś mi link tego zwiastuna?
__________________
Dumbledore's Farewell
Pani Black jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-26-2011, 18:07   #30
Sann
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Sann na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 70
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pani Black Zobacz post
Sann, napisałaś:
" oczekuję na scenę z Zakazanego Lasu (na zwiastunie moje nerwy nie wytrzymały, gdy pojawił się Syriusz...)"
Na zwiastunie był Syriusz? Podałabyś mi link tego zwiastuna?
Proszę, Pani Black - http://www.snitchseeker.com/harry-po...d-links-82222/ dokładnie 1:42 rozryczałam się, ale ja zawsze ryczę, jak mawia mój chłopak
__________________
- Mam bardzo mroczny plan...
- Jaki?
- Gdybym ci powiedział, to przestałby być mroczny.

_______________________________________________

- Albusie Severusie, nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.
Sann jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Tags
insygnia smierci cz 2

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.1 Charlie Gry 2 03-13-2011 22:51
Harry Potter i insygnia śmierci Hagrid_gajowy Kosz 3 05-23-2009 15:23
7 Część HP Insygnia Śmierci slicznaGinny Weasley Kosz 9 09-09-2008 23:29
Insygnia Śmierci czy Książe Półkrwi-Filmy Cho Chang 321 Kosz 3 08-24-2008 22:06
Harry Potter i Insygnia Śmierci - film Elgelesanintartara Kosz 7 03-15-2008 23:38


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:49.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.