Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Gry i zabawy...

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 02-25-2008, 21:45   #1
Veela
Omijać szerokim łukiem
 
Veela na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,115
Wyślij wiadomość przez MSN do Veela
Domyślnie Opisz...

Kolejna rozwijająca, umoralniają, edukacyjna zabawa na forum. Chyba już każdy zorientował się po tytule, na czym polega, ale dla formalności i mniej "kapowatych" - jedna osoba podaje jakieś hasełko, a druga musi opisać je według własnego uznania. Na koniec posta podaje nową rzecz i tak dalej, i tak dalej...
Możemy opisywać wszystko, od swoich zwierzątek, przez nauczycielkę geografii, po ulubiony błyszczyk. Enjoy.

No, to ja zacznę.
Opisz swój pokój.
(a dla pozbawionych tego komfortu swój wymarzony pokój)
Veela jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-26-2008, 14:31   #2
hemcia
Omijać szerokim łukiem
 
hemcia na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,896
Wyślij wiadomość przez MSN do hemcia
Domyślnie RE: Opisz...

Mój pokój..heh ; )
Mm na poddaszu. I taki fajny spadek dachu mam nad łóżkiem ; )
Jest wyłożony w takich pomarańczowo jakiś tam panelach. Ale większość pomarańczowego ; ) Przy łóżku mam mały okrągły dywanik, milusiiii xD Nad biurkiem wiszą zdjęcia, a obok nich tablica korkowa, cała zapełniona XD Grzejnik mam w pokoju xD Nie wiem nooo tyle niech będzie.

Opisz [a niech będzie] swój ulubiony błyszczyk xD
__________________
Całkowicie oddana fanka Toma Feltona i badź co bądź Draco Malfoya.
*
Może to dziwne, ale dostaję pierdolca jeśli minimum raz dziennie nie posłucham Happysad

zazwyczaj robię różne rzeczy, które inni postrzegają jako 'dziwne'.
czasami czarna owca w rodzinie.;p
nie przestrzegam żadnych granic, ewentualnie sama je wytyczam.;-dd
często słyszę o sobie 'nienormalna', 'zboczona'.;p no i bywa, że nietolerowana za to, że nie jestem kolejną szarą jednostką społeczeństwa.; -dd
hemcia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-26-2008, 16:28   #3
Veela
Omijać szerokim łukiem
 
Veela na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,115
Wyślij wiadomość przez MSN do Veela
Domyślnie RE: Opisz...

Ulubiony? Kupułam go w takim dużym H&M w Warszawie w te wakacje, za grosze. Jest w tubce i z pędzelkiem. Ma taki blodo-różowy kolor, ale na ustach jest mleczno-bezbarwny, no, chyba, że po przedawkowaniu xD Pachnie jak budyń waniliowy, smak ma właściwie neutralny. Niedawno się skończył, ale jeszcze go kocham xD

swoje zwierzątko
Veela jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-26-2008, 16:51   #4
Patronus Smok
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Patronus Smok na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 115
Domyślnie RE: Opisz...

Donald: średnia papuga nimfa z czerwonymi polikami i z podgatunku Szek.Kocha jeść chleb i ubustwia ziarna słonecznika.zawsze gdy jest zadowolony gwiżdże radośnie.Wchodzi mi na rękę i uwielbia jak śpiewam piosenkę:,,Piętnastu chłopa na umrzyka skrzyni!Jo-Ho-Ho!I butelka rumu!''.

swoją ulubiną książke?(prócz HP)
Patronus Smok jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-26-2008, 17:49   #5
Angelina Johnson
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 1,006
Wyślij wiadomość przez MSN do Angelina Johnson
Domyślnie RE: Opisz...

"Król Szczurów" - James Clavell. Książka jest dość starej daty, ale za to niewiarygodnie ciekawa. Opowiada o niedobitkach sił zbrojnych Kampanii Dalekowschodniej uwięźnionej przez Japończyków w obozie Changi. Historia ta dzieję sie w 1945 r. Wspomina o rzuconej w tamtym czasie bombie na Hiroszimę, o Anglikach, Australijczykach i Kanadyjczykach. Japonia traktowała ich jak przestępców. Popełnili straszną zbrodnie. Przegrali wojnę. I mimo to żyli dalej. Tylko w jakich warunkach? Clavell idealnie oddaje uczucia tych żołnierzy, to jak sobie załatwiali jedzenie, radzili sobie bez leków, tracili przyjaciół, tęsknili za kobietami, rodzinami i seksem, w końcu niektórzy dostawali świra, czy stali się homoseksualistami. Wśród tych cieni człowieka, wychudzonych przez ciągłe zmniejszanie racji żywnościowych, wykończonych malarią, czerwonką i robakami żył tzw. Król. Był to jedyny żołnierz - Kanadyjczyk, który wyglądał normalnie, nosił czyste, markowe ubranie ( podczas gdy inni chodzili w jakiś szmatach, aby zakryć genitalia, a niektórzy po prostu byli nago), jedzenia i pieniędzy miał pod dostatkiem. Uwielbiał ten obóz. Nie przeszkadzało mu to, że są zamknięci jako zbiry. To było jedyne miejsce w którym mógł bezkarnie robić czarne interesy, radzić sobie i był prawdziwym Królem. Nazwali go Królem Szczurów, bo założył hodowlę tychże gryzoni, potem jego ludzie je patroszyli i sprzedawali wyższym oficerom ( także zamkniętym w Changi) wmawiając, że jest to mięso jakiegoś ssaka. Co działo się dalej, czy oni umarli, czy zostali uratowani, albo może zapomniani do końca swych dni nie napisze. Polecam to po prostu przeczytać. Książę czyta się lekko, żartobliwie, bez niewiadomo jak krwawych opisów. Ludzkie nieszczęście opisane właśnie tak jak my widzimy je na codzień. Bez żadnej przesady w którąś ze stron. Początek, czyli takie krótkie wyjaśnienie autora zaczyna się tak:

Była wojna. Obozy Changi i Outram Road na
Singapurze istnieją ---- albo raczej istniały ----
naprawdę. Reszta jest oczywiście zmyslona
i osoby działające nie mają najmniejszego za-
mierzonego podobieństwa do nikogo z żyjących
ani zamrłych


Tym, co tam byli
i już ich nie ma. Tym,
co tam byli i nadal żyją. Jemu
ale przede wszystkim Jej

ponawiam.
Angelina Johnson jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-26-2008, 18:16   #6
hemcia
Omijać szerokim łukiem
 
hemcia na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,896
Wyślij wiadomość przez MSN do hemcia
Domyślnie RE: Opisz...

Moja ulubiona książka poza Harrym Potterem to "Felix, Net i Nika", autorstwa Rafała Kosika. Do tej pory zostały wydane cztery tomy:
I. "Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"
II. "Felix net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa"
III. "Felix Net i Nika oraz Pałac Snów"
IV. "Felix Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności"
Tom pierwszy i drugi został wyróżniony jako Książka Roku 2005.
A tom trzeci został nominowany do tytułu Książka roku 2007.
Tom czwarty to dopiero nowość i jeszcze nie zdążono ją do czegokolwiek nominować xD
Felix Net i Nika są to warszawscy gimnazjaliści, którzy przeżywają naprawdę niezwykłe przygody. Każda książka przekazuje nam bardzo dużo wiedzy i zadaje bardzo trudne pytania z którymi musimy się zmierzyć i które są dla nas tak bardzo ważne.
W IV tomie jest poruszony problem życia i śmierci. Oto słowa autora książki:

"Przemijamy. Stare ustępuje miejsca nowemu, w ten sposób świat posuwa się naprzód. Ale pamiętajmy o tych, którzy odchodzą - ta pamięć daje im nieśmiertelność"


Zachęcając was do przeczytania tej książki napiszę taki wielki skrót powieści mieszczący się na tylnej okładce książki ; )

Felix, Net i Nika, warszawscy gimnazjaliści, podczas szkolnej zabawy halloweenowej dostają tajemnicze zadanie od Ponurego Żniwiarza. Co wyniknie z gry, w którą wciągnie przyjaciół? W kim zakocha się samotny dotąd Felix i co ukrywają podziemia Warszawy? Czy nieśmiertelność to dar, czy przekleństwo?
Akcja, humor i ważne pytania. Czwarta część polskiej, bestsellerowej serii dla nastolatków nie zawiedzie Was!


Świetna książka. Polecam ; )

A pytanie również ponawiam ; ))
__________________
Całkowicie oddana fanka Toma Feltona i badź co bądź Draco Malfoya.
*
Może to dziwne, ale dostaję pierdolca jeśli minimum raz dziennie nie posłucham Happysad

zazwyczaj robię różne rzeczy, które inni postrzegają jako 'dziwne'.
czasami czarna owca w rodzinie.;p
nie przestrzegam żadnych granic, ewentualnie sama je wytyczam.;-dd
często słyszę o sobie 'nienormalna', 'zboczona'.;p no i bywa, że nietolerowana za to, że nie jestem kolejną szarą jednostką społeczeństwa.; -dd
hemcia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-26-2008, 19:23   #7
Nacia1234
Moderator
 
Nacia1234 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Lokalizacja: Trondheim
Posty: 4,354
Domyślnie RE: Opisz...

Nie czytałam wiele ksiązek oprócz Harry'ego Pottera, ale jakbym miała z nich wybierać wybrałabym "Tajemniczy Opiekun" opowiada o siedemnastoletniej wychowance Domu Wychowawczego im. Johna Griera, Agacie Abbot, która zostaje wysłana przez tajemniczego mężczyzne do coleg'u. Chce on by owa dziewczyna kształciła się na autorkę. Ma ona co miesiąc pisac do niego listy nie oczekując na odpowiedź, której tak czy inaczej nie dostanie. W książce są właśnie te listy.

(tak samo opisałam książkę w dziale Książki)
Opisz swój wygląd. : )
__________________
Life is wasted on the living

Ostatnio edytowane przez Nacia1234 : 04-23-2009 o 16:33.
Nacia1234 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-26-2008, 19:46   #8
Patronus Smok
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Patronus Smok na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 115
Domyślnie RE: Opisz...

jestem niskim blondynem o piwnych oczach,zawsze chodzę z chytrym uśmieszkiem na twarzy o lekko haczykowatym nosie jakby to powiedział(lub napisała)Rowling.Większość osób mi mówi,że,,Mam inteligentne oczy''


Ponawiam.
Patronus Smok jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-26-2008, 20:10   #9
Nacia1234
Moderator
 
Nacia1234 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Lokalizacja: Trondheim
Posty: 4,354
Domyślnie RE: Opisz...

Jestem dość wysoką BLONDYNKĄ, ale nie mam jasnych włosów, sa ciemne, ale jak już przyjęłam - blond. Mam niebieskie oczy (chociaż sama nie wiem czy to niebieski czy zielony!). Nic więcej nie dodam.

Opisz.. jak dotarłaś/aś na tę stronę.
__________________
Life is wasted on the living

Ostatnio edytowane przez Nacia1234 : 04-23-2009 o 16:33.
Nacia1234 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-26-2008, 20:24   #10
Jo
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 133
Wyślij wiadomość przez MSN do Jo
Domyślnie RE: Opisz...

oglądałam w google/grafika zdj. Ruperta G. i pod zdj. była własnie ta stronka...weszłam na nią spodobała mi sie i sie zajerestrowałam

opisz swoj ideał chłopaka/dziewczyny...
Jo jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:06.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.