Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Inne

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-30-2008, 18:39   #1
Nacia1234
Moderator
 
Nacia1234 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Lokalizacja: Trondheim
Posty: 4,354
Domyślnie Tunele

Temat widziałam na innym forum, już dawno. Więc postanowiłam założyć go tutaj i poznać wasze zdanie:
http://img163.imageshack.us/img163/3999/12mmcm4.jpg
http://img102.imageshack.us/my.php?image=tunele7fy.jpg
http://www.photoblog.pl/xronix/7550053
http://img100.imageshack.us/my.php?image=uchopusteoy4.jpg
http://img163.imageshack.us/img163/381/36060971tz3.jpg

Co sądzicie? Podoba wam się?
Jeśli o mnie chodzi, to na pierwszym zdjęciu kolczk bardzo ładnie się przezentuje, ale nie zrobiłabym sobie czegoś takiego w uchu. Niektóre posunięcia są wręcz przesadne.
__________________
Life is wasted on the living
Nacia1234 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-30-2008, 18:57   #2
Jean Rose
Fanatyk, niegroźny
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 292
Domyślnie RE: Tunele

No cóż... jak dla mnie to to jest po prostu... ohydne. Nie podoba mi się i to strasznie mi się nie podoba. Jeszcze pierwsze zdjęcie- przejdzie. Ale reszta mnie po prostu brzydzi. Zwłaszcza zdjęcie z dziurami w nosie. Przecież i tak już mamy dwie. xP
Jean Rose jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-30-2008, 18:59   #3
herma_007
Fanatyk, niegroźny
 
herma_007 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 296
Domyślnie RE: Tunele

Ja do masowego kolczykowania ciała mam uprzedzenia ... Oczywiście mam tradycyjnie po jednym kolczyku w uchu, ale na tym się kończy. Mam koleżankę, która ma trzynaście lat i dąży do posiadania 10 kolczyków. Na razie ma w pępku, języku w uszach. Dodam, że przekuwała sobie wargę, biodro (!) a innym brew. Moim zdaniem, takie rzeczy są chore! Tak samo jak ci faceci na powyższych linkach, to jest po prostu głupie. Fakt, na tym pierwszym linku, to wygląda jeszcze jako tako ... Może nie rozpisałam się na temat ale myślę, że może być ogólnie o piercing'u.
herma_007 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-30-2008, 19:22   #4
He who shall not be named
Fan "Strefy 11" i tarota
 
He who shall not be named na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 53
Domyślnie RE: Tunele

Przez chwile jak glupek myslalem ze bedzie to recenzja tej nowej ksiazki ponoc nastepcy "Harryego Pottiera" ale jak widac mylilem sie... No coz ja przeciwko kolczykowaniu sie nic nie mam, nie podoba mi sie to (szczegolnie u kobiet w przesadzonych ilosciach bo na facetow nie patrze) ale i nie jestem jakims krzyzowcem gotowym palic za to na stosie.Jezeli ktos chce by przyciagaly go magnesy (doslownie) to niech sie kolczykuje I dont care.
He who shall not be named jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-30-2008, 19:29   #5
Nacia1234
Moderator
 
Nacia1234 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Lokalizacja: Trondheim
Posty: 4,354
Domyślnie RE: Tunele

Cytat:
Przez chwile jak glupek myslalem ze bedzie to recenzja tej nowej ksiazki ponoc nastepcy "Harryego Pottiera" ale jak widac mylilem sie...
Chyba jest temat "Tunele" w dziale Książki. ;p
__________________
Life is wasted on the living
Nacia1234 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-30-2008, 20:03   #6
Malicious Lady
Fanatyk, niegroźny
 
Malicious Lady na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2008
Lokalizacja: Toruń
Posty: 293
Domyślnie RE: Tunele

Ten koleś (drugi link) był w Rozmowach w Toku xD.

Nigdy nie zrobiłabym sobie takiego czegoś, ohyda. W ogóle potem, gdy Ci się to znudzi to zostaniesz z taką niesmaczną dziurą. Fuj!
Jeśli kogoś to kręci, okej, ale mnie to nie rajcuje w ogóle.
Malicious Lady jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-31-2008, 14:58   #7
areczek38
Świr wymagający opieki
 
areczek38 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 438
Domyślnie RE: Tunele

Jak wszedłem w pierwszy link to jeszcze było ok ; D. Od drugiego do końca trochę mi obiad do gardła podskoczył . Nie polecam oglądania tych zdjęc po jedzeniu. W ogóle te dziury w nosi ; /. Albo to trzecie. Obrzydliwe.
__________________
Areczek38
areczek38 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-31-2008, 16:06   #8
hemcia
Omijać szerokim łukiem
 
hemcia na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,896
Wyślij wiadomość przez MSN do hemcia
Domyślnie RE: Tunele

EDIT: Na życzenie son : nie czytać mojego posta po jedzeniu xD.

Jeżeli o mnie chodzi to lubię kolczyki. Pierwszy bardzo mi się podoba i nic nie miałabym przeciwko zrobieniu sobie takiego.

Co do pozostałych to masakra.
Ten "Tęczowy wojownik" to ja go już dawno oglądałam. Cały jego photoblog przejrzałam i, popieram słowa areczka, że lepiej nie oglądać tego po jedzeniu.

Ostatnie zdjęcie jest wprost .. ohydne ! To co ludzie robią ze swoim ciałem jest po prostu straszne. A wyobraźcie sobie jeszcze jak wygląda dziura w takim nosie bez kolczyka ... ugh. Odrażające.
A poza tym to ciekawie się smarka jak ma się katar z taką dziurą w nosie :lol:
Wylatuje kilkoma dziurkami na raz :lol: [przepraszam. chwilowa głupawka xD]

Oglądałam kilka miesięcy temu w "Rozmowach w toku" o właśnie takich kolczykujących się ludziach. To jest po prostu nie do pomyślenia ... A "człowiek kot" jak wystąpił to ja już miałam serdecznie dosyć tego programu .. Zęby szpilki jak u kota [swoją drogą bardzo fajnie się takimi je XD Chociaż on mówił, że bez żadnych problemów..], soczewki w oczach[takie pionowe źrenice, jakie miał Voldi ostatnio ; D], maksymalnie długie pazury, wszczepione implanty nad brwiami i przyczepiane do nich wąsy, to samo na policzkach, górna warga rozcięta[wiecie, tak jak koty pod nosem mają], miał jeszcze ogon[w implant nad kością ogonową wkręcany był drut z futerkiem i przyczepiony do mięśni, że jak chodzi to ogon "merda" jak u zwierzęcia], ale niemili ludzie mu ogon łamali i też nie miał jak siadać, więc ogona już nie nosi, a w najbliższym czasie planuje wszczepić sobie implanty nad czołem i przyczepić tam uszy.[tak jak mają koty], a aktualnie jego uszy są zrobione jak u elfów.[takie szpiczaste i w ogóle].

Dla mnie to czysta głupota..
__________________
Całkowicie oddana fanka Toma Feltona i badź co bądź Draco Malfoya.
*
Może to dziwne, ale dostaję pierdolca jeśli minimum raz dziennie nie posłucham Happysad

zazwyczaj robię różne rzeczy, które inni postrzegają jako 'dziwne'.
czasami czarna owca w rodzinie.;p
nie przestrzegam żadnych granic, ewentualnie sama je wytyczam.;-dd
często słyszę o sobie 'nienormalna', 'zboczona'.;p no i bywa, że nietolerowana za to, że nie jestem kolejną szarą jednostką społeczeństwa.; -dd
hemcia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-31-2008, 16:38   #9
son
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 99
Wyślij wiadomość przez MSN do son
Domyślnie RE: Tunele

Hemcia mogłaś ostrzec żeby Twojego posta po jedzeniu też nie czytać :rip: Co prawda w jakimś programie naukowym oglądałam o czymś podobnym ale czytać o tym wszystkim jeszcze raz...

Nie mam nic do osób które lubią kolczyki, tunele i inne. Osobiście uważam że zwykłe kolczyki w uszach wystarczą (mi wystarczają xD ) no może jeszcze nos, brew, pępek, język itp. Ale żeby to sobie rozpychać? Mi się to nie podoba...
son jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-31-2008, 18:24   #10
Peeves
Urodzony, by rządzić światem
 
Peeves na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Wratislavia
Posty: 5,559
Domyślnie RE: Tunele

No coż, jak dla mnie temat samych tuneli jest raczej wąski... Zresztą te zdjęcie, które podalaś są jeszcze lajtowe ;p Ogólnie modyfikacja ciałą, w którą wliczają sie nie tylko tunele. Ale też: skaryfikacja, tatuaże, piercing wszelkiego rodzaju, wszczepianie implantów podskórnych, wieszanie się na hakach...

No coż, ludzie wiele rzeczy potrafią ze sobą robić ;p
Mnie nie interesuje co, kto, gdzie i dlaczego sobie robi. Ciało jest rzeczą osobistą i jeśli człowiek chce, to może się dowolnie nim bawić.

Ale moje ciało to moje ciało, tunele... Raczej nie, jak już to tylko w płatku ucha i nieduże, tatuaże jasne ale w granicach rozsądku i raczej poczekam jeszcze parę lat, skaryfikacja w ogóle mnie nie jara, podwieszanie się na hakach też xD
Cóż, jestem nieletnia i narazie stawiam na piercing ;p Mam dwa kolczyki w jednym płatku ucha, trzy w drugim, jeden w górnej chrząstce, kolczyk w prawej brwi i w języku i dobrze mi z tym i nie mówię 'nie' kolejnym, choć znam umiar ;]

A i zapomnialam, podaję moją ulubioną stronę o tematyce modyfikacji ciała ;D Zapraszam chętnych, duuużo zdjęć^^ http://news.bmezine.com/category/modblog/
__________________
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
- Joann Jett
Peeves jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Tunele Kerle Książki 46 12-08-2009 15:19


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:18.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.