Wróć   HPN.pl > Strona > Zmiany, zmiany...

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 06-28-2012, 16:12   #1
andrzejster
Czytelnik horoskopów
 
andrzejster na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 20
Exclamation Zmiany na stronie

Witajcie,

administracja już podała swoje pomysły zmian, a teraz proszę, abyście Wy, użytkownicy, podali swoje propozycje zmian, które można by wprowadzić na stronie.

Proszę o w miarę dokładne opisywanie swoich pomysłów.
andrzejster jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-29-2012, 13:51   #2
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Ktoś zacząć generalnie musi, no to może ja... ;p

Dla mnie do wymiany jest cała galeria. To raczej nie jest pomysł, a zwykła sugestia, ale co tam. Zdjęcia często są niewyraźna i co najważniejsze - nieaktualne. Moim zdaniem brakuje też podpisów - nie wiadomo z jakiej sesji w ogóle pochodzi, który to rok itd. Brakuje mi też takiej kategorii jak hm... karykatury, żarty, zabawne czy coś w tym stylu. Ja zazwyczaj oglądam tylko takie, bo poprawiają mi humor. No i przydałyby się tapety, bo gdzie ich w Internecie szukać jak nie na takiej stronie? Miniatury też są kiepskie - zarówno pod względem wyglądu jak i rozmiaru (nie, nie wszystkie, ale część z nich). Przydałoby się coś takiego jak odnośniki do najnowszych, najczęściej oglądanych czy też najchętniej komentowanych.
Zastanawiam się czy w ogóle jest możliwe by w galerii pojawiały się zdjęcia 'na bieżąco'. Może nie wszystkie, nawet rozmazane i niewyraźne jak to jest na snitchu, ale chociaż po kilka z każdej sesji. Wtedy w newsach można by odsyłać do galerii a nie na inną stronę.

Trzeba poprawić tiarę. Bo jak to jest, ze do Gryffindoru trafiły 174 osoby, a do Krukonów 46? Pytania są (były?) za proste i zbyt oczywiste.

Hm... mnie by się podobało, gdyby na stronie pojawiły się jakieś odtwarzacze z muzyką z Pottera. W końcu to bardzo ważna część filmów, często niedoceniana. Dużo osób pisało, że nie miało okazji jej przesłuchać, to może warto tutaj?

To już ktoś kiedyś pisał, ale warto zebrać w kupę wszystkie prace konkursowe i umieścić w jakiś łatwo-dostępnym miejscu. Niektórych z nich nie da się teraz znaleźć (albo za trudno), a to w sumie nie fair wobec osób, które je faktycznie tworzyły.

To tyle ode mnie na razie.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-29-2012, 20:43   #3
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

Cytat:
Dla mnie do wymiany jest cała galeria. To raczej nie jest pomysł, a zwykła sugestia, ale co tam. Zdjęcia często są niewyraźna i co najważniejsze - nieaktualne.
No bez przesady, może kilka kategorii jest do poprawy, nie zaszkodziłoby także coś dodać, ale w ostatnim roku, gdy ja, gne i mim dostalysmy uprawnienia do galerii, wiekszosc zostala ogarnieta.

Cytat:
To już ktoś kiedyś pisał, ale warto zebrać w kupę wszystkie prace konkursowe i umieścić w jakiś łatwo-dostępnym miejscu. Niektórych z nich nie da się teraz znaleźć (albo za trudno), a to w sumie nie fair wobec osób, które je faktycznie tworzyły.
http://www.harry-potter.net.pl/FANART-g11.html

Cytat:
No i przydałyby się tapety, bo gdzie ich w Internecie szukać jak nie na takiej stronie?
-> http://www.harry-potter.net.pl/downloads.php Ale nie wiem, czy ktokolwiek ma uprawnienia do tego działu, żeby to uzupełniać.

Cytat:
Miniatury też są kiepskie - zarówno pod względem wyglądu jak i rozmiaru (nie, nie wszystkie, ale część z nich).
Miniatury zdjęć w galerii? One mają przecież jeden rozmiar. A to jak wygląda zdj w pomniejszeniu no to inna sprawa, co z tym zrobić xd.

Cytat:
Hm... mnie by się podobało, gdyby na stronie pojawiły się jakieś odtwarzacze z muzyką z Pottera. W końcu to bardzo ważna część filmów, często niedoceniana. Dużo osób pisało, że nie miało okazji jej przesłuchać, to może warto tutaj?
No kiedyś to było też w tym downloadzie, ale linki już nieaktualne chyba.
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."
Sarahis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-29-2012, 20:56   #4
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Trza stanąć w obronie tego, co się napisało. Już...

Cytat:
ale w ostatnim roku, gdy ja, gne i mim dostalysmy uprawnienia do galerii, wiekszosc zostala ogarnieta.
O czym ja doskonale wiem. Ale dla mnie nie wygląda to zachęcająco. Lepiej niż kiedyś, ale wcale nie dobrze. W galerii Insygniów Śmierci jest 200 zdjęć, w pozostałych około 70 (niektóre są całkowicie zbędne). Brakuje aktualnych zdjęć Bonnie i Emmy, w sumie też Daniela i Ruperta. W tym się tylko orientuję.

Ja Fanarty znam, ale tam nie ma wszystkich prac konkursowych, bo przecież nie każda opiera się tylko na rysowaniu.

Cytat:
Ale nie wiem, czy ktokolwiek ma uprawnienia do tego działu, żeby to uzupełniać.
No przydałoby się, bo trochę to nieaktualne.

Cytat:
Miniatury zdjęć w galerii? One mają przecież jeden rozmiar. A to jak wygląda zdj w pomniejszeniu no to inna sprawa, co z tym zrobić xd.
Chodzi mi o miniatury zdjęć, które są w kategoriach. Ja byłabym za ich ujednoliceniem, żeby się zgadzały jakoś kolorystycznie czy coś...

Cytat:
No kiedyś to było też w tym downloadzie, ale linki już nieaktualne chyba.
Mnie nawet nie chodzi by coś ściągać, bo to przecież nielegalne haha Ale jakby był odtwarzać z playlistą utworów z Pottera to byłoby miło tak sobie siedzieć na stronie conie ;p
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-29-2012, 21:04   #5
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

Cytat:
Ja Fanarty znam, ale tam nie ma wszystkich prac konkursowych, bo przecież nie każda opiera się tylko na rysowaniu.
No to masz na myśli prace pisemne czy co?

Cytat:
Chodzi mi o miniatury zdjęć, które są w kategoriach. Ja byłabym za ich ujednoliceniem, żeby się zgadzały jakoś kolorystycznie czy coś...
No to był taki pomysł od dawna, bo powstały nowe kategorie, które z powodów oczywistych odstają do reszty. Niech ktoś, kto umie, zrobi grafiki, to wstawie, no problem.

Cytat:
Ale jakby był odtwarzać z playlistą utworów z Pottera to byłoby miło tak sobie siedzieć na stronie conie ;p
Cotak, ale to Endriu musi się odezwać i powiedzieć czy to wgl możliwe jest.

Cytat:
Brakuje aktualnych zdjęć Bonnie i Emmy, w sumie też Daniela i Ruperta.
No taa, odświeżać trzeba co jakiś czas, to oczywiste. Teraz będzie więcej czasu w wakacje, to się tam pogrzebie.
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."
Sarahis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-29-2012, 21:35   #6
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Mam na myśli, by wszystko było w jednym miejscu z wyszczególnieniem, które miejsce zajęło, jaki był temat konkursu itd.

Cytat:
Niech ktoś, kto umie, zrobi grafiki, to wstawie, no problem.
Możecie zaproponować na stronie, by ktoś, kto się zna to zrobił albo zorganizować jakiś konkurs czy co.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-30-2012, 13:04   #7
andrzejster
Czytelnik horoskopów
 
andrzejster na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 20
Domyślnie

Cytat:
Cytat:
Ale jakby był odtwarzać z playlistą utworów z Pottera to byłoby miło tak sobie siedzieć na stronie conie ;p
Cotak, ale to Endriu musi się odezwać i powiedzieć czy to wgl możliwe jest.
Jest możliwe tylko potrzebuje danych.

Ostatnio edytowane przez andrzejster : 06-30-2012 o 13:09.
andrzejster jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-01-2012, 18:46   #8
Christina
Omijać szerokim łukiem
 
Christina na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Lokalizacja: Camelot
Posty: 1,514
Domyślnie

Jakby coś, to ja bym mogła pomóc przy galerii. A istnieje możliwość, żeby te ikonki w galerii były nieco większe?
__________________

Darmowe kosmetyki


'It's not my fault I'm better than you'



'What happens in the dungeons
stays in the dungeons'

#soup#
#nakarm psiaka#
#last#
Christina jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-01-2012, 22:43   #9
Blanca-Evans
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Blanca-Evans na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Lokalizacja: myslovitz (;
Posty: 91
Domyślnie

No właśnie, jak będziecie kogś do czegoś potrzebować to do mnie też można walić : )
__________________
'And it feels
And it feels like
Heaven's so far away
And it feels
Yeah it feels like
The world has grown cold
Now that you've gone away'
Blanca-Evans jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
RE: Co sądzicie ogólnie o tej stronie? LadyGray O stronie i forum 68 05-25-2012 15:40
Po drugiej stronie barykady [NZ] Sharevok Kącik Twórczy 2 06-10-2010 22:42
Co sądzicie o punktach na tej stronie? tina ledung Kosz 27 04-21-2009 21:48
Możliwość zmiany nicku Hermiona1123 Kosz 12 08-26-2008 10:07
Co sądzicie o tym, że na stronie niema FAQ? chochang12 Kosz 12 04-17-2007 18:14


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:52.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.