Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Inne

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 04-24-2009, 16:32   #101
fuerte
Super Moderator
 
fuerte na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do fuerte Wyślij wiadomość przez AIM do fuerte Wyślij wiadomość przez MSN do fuerte Wyślij wiadomość przez Yahoo do fuerte
Domyślnie

Kocham! Gram od 6 lat i w tym roku wreszcie w moim zapyziałym mieście zostanie otworzony klub. Przygotowujemy się póki co, przez niewielkie turnieje, co by później się nie skompromitować xDD. Niedawno miałam okazję oglądać drużynę z Bielska (gdzie grają m.in Barańska, Bamber i Gajgał), która rozgromiła nasze Gwardzianki z Wrocławia. Trochę zdradziłam mój prawie-sąsiedni Wrocław na rzecz Bielska, ale to nic. Nie wyobrażam sobie życia bez siatkówki treningów. Do póki będę miała czas i siły, bo chęci raczej nie braknie, to będę starała się rozwijać jak najlepiej i trenować - trenować.
__________________
Emily: I can just see it now, in lights, "Naomi, get to know me".
Naomi: I thought it was quite catchy.
Emily: Yeah, well so's AIDS.
fuerte jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-24-2009, 18:04   #102
Kerle
Moderator
 
Kerle na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Lokalizacja: In this fuckin' world.
Posty: 431
Domyślnie

Hmmm... Oglądać, tak. Ale grać? Nie. Zawsze, jak nasze "Złotka" gdzieś występują, to śledzę ich postępy, chociaż i tak wolę facetów. Lubię oglądać siatkę w TV, ale żeby grać? Jestem beznadziejna, nic mi nie wychodzi, jak już gram, to tak amatorsko, z kumplami.
Kerle jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-24-2009, 18:38   #103
Sunglasses
Świr wymagający opieki
 
Sunglasses na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Lokalizacja: Forks
Posty: 392
Domyślnie

N.I.E.N.A.W.I.D.Z.E.
Uważam, że ganianie po boisku i staranie się odpić jakąś za lekką piłkę jest idiotyczne. Irytuje mnie to, że set kończy się chyba, gdy jakaś drużyna będzie miała 25 punktów, a przeciwna 23, itp. [Na pewno wiecie o co kaman z tymi różnicami 2 punktów.].
Zdecydowanie wolę kosza. Gram w drużynie, bywam na meczach i ogólnie mam wielkiego bzika na punkcie koszykówki.
Ale na pewno fani siatki twierdzą, że koszykówka jest głupia i irytująca, więc ...
__________________
Bierz co możesz i nie oddawaj.
Sunglasses jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-25-2009, 17:58   #104
fuerte
Super Moderator
 
fuerte na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do fuerte Wyślij wiadomość przez AIM do fuerte Wyślij wiadomość przez MSN do fuerte Wyślij wiadomość przez Yahoo do fuerte
Domyślnie

Nie stwierdzę, że koszykówka jest głupia, bo nawet lubię grać. Ale równie dobrze o koszykówce mogę powiedzieć, że latanie po boisku, chlastanie się po mordzie i nogach jest idiotyczne. Poza tym, bardziej nalatasz się grając w kosza niż w siatkówkę.

Wracając do tematu; jak mam czas, to staram się oglądać wszystkie mecze z występami naszej reprezentacji. Według mnie, gra naszych siatkarzy jest równie emocjonująca, co zmagania Złotek. Tym drugim może trochę bardziej współczuję stresu, bo wiadomo, że kobiety i mężczyźni mają inną psychikę. Ogólnie kocham i uwielbiam.
__________________
Emily: I can just see it now, in lights, "Naomi, get to know me".
Naomi: I thought it was quite catchy.
Emily: Yeah, well so's AIDS.
fuerte jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-25-2009, 19:11   #105
Kerle
Moderator
 
Kerle na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Lokalizacja: In this fuckin' world.
Posty: 431
Domyślnie

Cytat:
Wracając do tematu; jak mam czas, to staram się oglądać wszystkie mecze z występami naszej reprezentacji. Według mnie, gra naszych siatkarzy jest równie emocjonująca, co zmagania Złotek. Tym drugim może trochę bardziej współczuję stresu, bo wiadomo, że kobiety i mężczyźni mają inną psychikę. Ogólnie kocham i uwielbiam.
Zgadzam się w 100 %, te baby mają naprawdę silną psychikę, żeby to wytrzymać. Są naprawdę niezwykłe, mają tyle siły walki w sobie, a niezbitym dowodem była na to siatkarka Agaza Mróz, szkoda, że nie mogę użyć czasu teraźniejszego, ale niestety lajf is brutal.
Kerle jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-07-2009, 14:51   #106
Ginny_Weasley12
Urodzony, by rządzić światem
 
Ginny_Weasley12 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,239
Wyślij wiadomość przez MSN do Ginny_Weasley12
Domyślnie

Haha, może niektórzy nie lubią siatkówki, ale toleruję ich, bo sama chyba nie ubóstwiam innego sportu tak jak siatkę. A piłka nożna! tego już nienawidzę.

Osobiście wolę siatkarzy. Siatkarzy, siatkarzy! Siatkarki... Cóż, tam nie ma tego bronienia piłek, tych szybkich akcji, tych krótkich rozgrywań, tych serwów z wyskoku z prędnością ponad 100km/h... Nie, tam tego nie ma, jest nudno. O wiele bardziej interesuję się facetami. (xDD)
__________________
Kto jest śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?

"Jest wiele ważniejszych spraw niż moje delikatne serce."
Ginny_Weasley12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-17-2012, 17:23   #107
harrylosiek13
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
harrylosiek13 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 156
Domyślnie

Piłka nożna, Euro, a co z siatkówką? ;d

Polacy właśnie awansowali do finału Ligi Światowej, pokonując w grupie przede wszystkim Brazylię! ;D Do ścisłego finału awansują tylko drużyny z I miejsca + najlepsza drużyna ze wszystkich grup z II miejscem, no i gospodarze. Wspaniała rzecz i jest się w końcu z czego cieszyć.

No i zaraz po Lidze mamy IO w Londynie. Mam nadzieję, że Polacy utrzymają formę i tym razem przywiozą nam medal ;>
harrylosiek13 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:36.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.