Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Filmy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 05-25-2012, 19:06   #1
Szympi
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Szympi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 116
Domyślnie Glee

Aż dziw, że nie ma tego tematu :O

Glee – amerykański musicalowy serial komediowy, emitowany przez stację FOX. Koncentruje się na chórze szkolnym, zwanym "New Directions" w fikcyjnej szkole średniej William McKinley w Limie w stanie Ohio.

Co sądzicie o tym serialu? Ja go po prostu KOCHAM. Kocham, nie da się tego inaczej nazwać. ^^ Jest to jeden z moich ulubionych seriali... Uwielbiam w nim wszystko: bohaterów (chociaż niektórych mniej, ofc), humor, wspaniała muzyka no i super gra aktorska (CHRIS COLFER). Z ulubionych bohaterów to Kurt, Blaine, Rachel, Quinn, Puck, Santana, Sue... Uwielbiam.
Co wy sądzicie?
__________________
MOJE 100 POSTÓW:
2 stycznia 2012, godzina 19:58!
Szympi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-29-2012, 09:32   #2
harrylosiek13
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
harrylosiek13 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 156
Domyślnie

Pierwszy sezon był genialny, Sue wprost cudowna! Jej "Shut up" w łazience jest niezapomniane i to właśnie przez ten fragment obejrzany na YT zacząłem oglądać ten serial. Podobał mi się też ze względu na większość coverów, podobnie z drugim, ale i piosenki autorskie nawet, nawet... Trzeci już tak tylko przez ciekawość oglądany, miła Sue, wątki jakieś takie niezbyt ciekawe, muzycznie też słabo. Zakończenie masakryczne. Lubię Rachel w przeciwieństwie do sporej grupy widzów (xD), a tutaj odwalają mi z nią taką kichę! Santana jest świetna, no i Britanny! <3 Jej teksty rozwalają, spadam z krzesła! "Fondue For Two!" i Lord Tubbington - najlepszy kot z uzależnieniami na świecie, hahaha ;D
harrylosiek13 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-31-2012, 16:46   #3
Szympi
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Szympi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 116
Domyślnie

"Shut up" było w 2 sezonie, ale fakt, to było świetne. xD Jak dla mnie drugi sezon był najlepszy, wszystkie wątki mi się podobały, a trzeci jak dla mnie jest najgorszy. Postacie są zupełnie inne, zaprzeczają same sobie, co innego mówiły w 2 sezonie, co innego w 3...
A zakończenia nawet nie skomentuję. Omg, jakie to było żałosne. Ja chciałem super epickie wzruszające pożegnanie Glee, a tu takie coś ;d Finchel show, inni spadają na drugi plan. Kurt i NYADA - wtf?
Ja też lubię Rachel, za to Finna nie znoszę. No i nienawidzę też Finchel, za dużo ich...
__________________
MOJE 100 POSTÓW:
2 stycznia 2012, godzina 19:58!
Szympi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-03-2012, 00:06   #4
harrylosiek13
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
harrylosiek13 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 156
Domyślnie

No tak, to był pierwszy odcinek drugiej serii ;D W trzecim jest zbyt dobrze, nikt im już praktycznie nie dokucza, nagle wszystko jest dobrze miło i wgl, no pomijając wojnę na początku, ale to i tak międzyszkolna.

W sumie mnie zakończenie zdziwiło, bo czytałem gdzieś, że w 3 sezonie Fin, Rachel i Kurt zamieszkają w NY, a tu dupa... Może jeszcze to odkręcą jakoś, ale i tak zachowanie Rachel było dla mnie idiotycznie. Tego się nie spodziewałem nawet po niej...

No i za mało złej, wrednej i podstępnej, a za razem kochanej Sue! ;<
harrylosiek13 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-03-2012, 12:53   #5
Goszka
Praktykant Voodoo
 
Goszka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Lokalizacja: Kraków
Posty: 824
Domyślnie

Szału nie ma. Obejrzałam pierwszy sezon i kawałek drugiego. Jak dla mnie mogliby tylko śpiewać, bez żadnej zbędnej fabuły. Osobiście mnie nudziło wszystko, co działo się pomiędzy utworami.
__________________
Goszka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:50.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.