Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Inne

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 06-29-2010, 00:56   #101
Puszkens
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Posty: 3
Domyślnie

Na początek, to hejka
Jestem tu nowa, znalazłam taki temat, więc zanim zacznę, coś tu naskrobię

Imię:
Patrycja
Nazwisko:
nie jest potrzebne
Data urodzenia:
16.02.1993
Imieniny:
28.08
Ulubiony kolor/kolory:
nie mam ulubionego, ale najczęściej wybieram pośród żywych kolorów
Ulubiona litera:
chyba T ale nigdy się nad tym nie zastanawiałam
Opisz swój wygląd:
170cm.
Figura atletki.
Brunetka, z złoto-brązowymi oczami.
Noszę okulary
Opisz jak się zachowujesz:
Cóż, ludzie postrzegają mnie jako osobę o dwóch obliczach. Z reguły jestem miłą, zabawną osobą. Jednak kocham sarkazm i ironię - to najbardziej moim znajomym przeszkadza, potrafię być wredna.
Lubię:
cóż dużo rzeczy lubię. sport - jest chyba na pierwszym miejscu, muzyka - moja pasja, książki - uwielbiam. filmy, kocham słońce i morze preferencje kulinarne też mam podać?
Nie lubię:
Nie cierpię osób niekonsekwentnych, takich, którzy łatwo poddają się namowom, nie mającym własnego zdania. Nie cierpię też, gdy ktoś próbuje kontrolować mnie. Uczulona jestem też na bezpodstawną krytykę Poza tym nie lubię osób, które wykazują się kompletnym brakiem mózgu, i zrozumienia. O i braku tolerancji też nie lubię
Rodzeństwo:
Mam i nie zawaham się go użyć
Czy podoba Ci się Twoje życie:
Trudno powiedzieć. Rodzinę mam fajną. Szkoła idzie mi dobrze. Mam mnóstwo znajomych. Chłopak też jest na tak. Czego chcieć więcej? Jestem szczęśliwa
Twój Idol:
hm. idol, idol, idol. MJ myślę. Kocham jego muzykę. Robił dużo dla świata, dla ludzi. Idol bym nie nazwała JPII, ale jest moim wzorem.
Ulubione zwierzę:
będę oryginalna i powiem: pies
Ulubiona gra:
dużo tego, od Simsów zaczynając na GTA kończąc
Ulubiony sport:
siatkówka, koszykówka, ręczna, lekkoatletyka. Kiedyś grałam w nożną.
Miasto czy wieś:
wiejskie miasto
Szkoła:
Liceum
Ulubiona cyfra:
nie posiadam
Puszkens jest off-line  
Stary 07-24-2010, 11:43   #102
Moony Alex
Omijać szerokim łukiem
 
Moony Alex na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Posty: 1,162
Domyślnie

Imię
Ola (Aleksandra) - niezmiennie
Nazwisko
Posiadam, ale nie widzę powodu do upubliczniania.
Data urodzenia
19.04.1993
Imieniny
18.05
Ulubiony kolor/kolory
niebieski, czerwony, zielony, czarny
Ulubiona litera/litery
R, J, S
Opisz swój wygląd
Nie jestem specjalnie wyjściową osobą :P. Mam trochę za dużo tu i ówdzie, szopę lekko kręconych włosów farbowanych na rudo, brązowe oczy, raczej jasną cerę i wyszczerz na twarzy. Najbardziej lubię moje proste zęby i delikatne brwi, z którymi nie mam problemu. Raczej wyglądam na młodszą niż jestem.
Opisz jak się zachowujesz
Wszystko zależy od mojego nastroju. Jeśli mam dobry humor, cieszę się z byle czego i kocham być wśród ludzi. Jeśli jestem zła - nic nie mówię, tylko się przyglądam i czasem coś odwarknę (jeśli już jestem w towarzystwie). Generalnie najbardziej lubię jednak własne towarzystwo, co jednak nie oznacza, że jestem gburem albo jakimś strasznym egocentrykiem.
Uwielbiam/lubię...
Uwielbiam:
Star Trek (tutaj zalicza się też: większość postaci ze Spockiem, McCoyem, Kirkiem, Chekovem, Datą, Worfem, Rikerem, Odo, Jadzią, Garakiem na czele, Gwiezdną Flotę, Wolkanów, Ferengi, Borg, Klingonów, itd, itd)
science - fiction (ostatnio mój ulubiony gatunek)
komputer & Internet
astronomię (zupełnie początkująco, z podstawowym teleskopem i gorączkowymi próbami odróżniania gwiazdozbiorów na niebie)
fizykę (ale jej nie rozumiem. Uwielbiam z natury, lubię czytać ciekawostki, teorie, lubię nawet regułki i zadania, ale jestem porządnie humanistycznym umysłem)
brunetów w okularach i rudowłosych facetów (zboczenie po Harrym Potterze? Chyba nie, chociaż może i jakieś podłoże się znajdzie)
twórczość Jacka Kaczmarskiego
nicnierobienie
rysowanie
czytanie
zakupy

Lubię:
techniczną stronę języka polskiego
muzykę
lody
czytać głupie gazety
kraciaste i kwieciste ciuchy
Harry'ego Pottera i jeszcze parę(dziesiąt) książek
ludzi
język niemiecki
i chyba wiele innych rzeczy
Nie lubię...
chamstwa, głupoty, pozerstwa, przesadnej pewności siebie, osób w stylu "królowa całego różowego świata"/"de best ziomal jp na 100%", sportów drużynowych, sprzątania, historii, biologii, książek/seriali w stylu "Plotkara", denerwujących małych dzieci...
Rodzeństwo?
brat Jędrzej (8,5), brat Robert (1,5)
Czy podoba ci twoje życie?
Tak, ale zawsze mogło być lepsze.
Twój Idol
Nie mam żadnego idola ani autorytetu. Są ludzie, których cenię, ale mimo wszystko nie potrafię ich tu wskazać. Wolę wskazywać cechy, które podziwiam.
Ulubione zwierzę
ja z kociarzy
Ulubiona gra
nie przepadam za grami, ale swego czasu nałogowo grałam w "Faraon: Kleopatra"
Ulubiony sport
obijanie się, ale także rower.
Miasto czy wieś
małe miasto?
Szkoła
LO
Ulubiona cyfra
47

Może i jestem dziwna, ale uwielbiam takie rzeczy, więc aktualizuję mój post sprzed trzech (?) lat...
Moony Alex jest off-line  
Stary 07-27-2010, 19:26   #103
Kerle
Moderator
 
Kerle na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Lokalizacja: In this fuckin' world.
Posty: 431
Domyślnie

Imię
Karolina
Data urodzenia
24.06.1996
Od kiedy pamiętam chciałam się urodzić w '94, niestety moi rodzice się nie streszczyli. Chociaż i tak wiele osób mówi, że wyglądam na dużo starszą, też mi komplement.!
Imieniny
5 lipiec, jakoś tak...
Ulubiony kolor/kolory
Zdecydowanie NIEBIESKI!
Ulubiona litera/litery
A, H
Opisz swój wygląd
Hmm, mam ok. 170 cm wzrostu. Mam ciemne blond włosy do ramion, lekko kręcone. "Za gruba dla chudych, za chuda dla grubych". I podobno mam zabójczo niebieskie oczy.
Opisz jak się zachowujesz
Zależy z kim mam do czynienia. W samotności się wyciszam, z przyjaciółmi warjuje i produkuje się. Jestem dość otwarta, ale czasami zbyt nieśmiała, żeby sama zagadać. Czasami mi odwala i mam przypływ energii z Marsa, ale to chyba jak każdy...
Uwielbiam/lubię...
Gdy ktoś przyznaje mi rację. Oprócz tego to czytać książki, słuchać muzyki (rock!).
Nie lubię...
Zadufanych, zbyt pewnych siebie ludzi. Papierosów. I dresów.
Rodzeństwo?
Kacper (6l)
Czy podoba ci twoje życie?
Nie narzekam, doceniam to co mam.
Twój Idol
Moja ambicja jest moim idolem.
Ulubione zwierzę
Nie mam, ale mam kota.
Ulubiona gra
Simsy, w sensie, to jedyna gra komputerowa w jaką gram.
Ulubiony sport
Żagle, windsurfing .
Miasto czy wieś
MIASTO!
Szkoła
Gimnazjummmmmm.
Ulubiona cyfra
21
__________________

Ostatnio edytowane przez Kerle : 07-27-2010 o 19:29.
Kerle jest off-line  
Stary 07-27-2010, 21:30   #104
Serge
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Posty: 27
Domyślnie

Imię
Maciej
Data urodzenia
07.01.1990
Imieniny
30 stycznia
Ulubiony kolor/kolory
Niebieski ofc.
Ulubiona litera/litery
A, tak sentymentalnie, choć już nie powinno to być A.
Opisz swój wygląd
Wchodząc do Sądu witany jestem przez ochroniarza motywem "O, King Kong przyszedł. 194 centymetry wzrostu i te sprawy, uwielbiam go. ;p Poza tym niebieskie oczy, lubię obcisłe spodnie i koszule/'fajne' koszulki z urbancity, "najki danki" no i tyle z uzewnętrznień xP

Opisz jak się zachowujesz
Kiedyś byłem strasznie nieśmiały, do czasu gdy poznałem swą pierwszą miłość i generalnie wtedy mocno się otworzyłem na świat. Lubię przebywać w grupie i dobrze się bawić, ale nie jestem "partybojem oO" czy coś w ten deseń, staram się panować nad wszystkim tak, aby było dobrze.
Uwielbiam/lubię...
Czuć się potrzebny, bo ostatnio było z tym chyba strasznie krucho, ale to nie ściana płaczu, więęęęc... uwielbiam muzykę<3 jest na każdy nastrój.
Nie lubię...
Dresów, zaliczając w to d*bili w stylu "joł maleńka", ludzi którzy wpieprzają się wiecznie w nie swoje sprawy, w dodatku psując życie innym.
Rodzeństwo?
Kaśka! :X 27 lat. I tak ją kocham
Czy podoba ci twoje życie?
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. ^^ Nie no, nie jest tak tragicznie. A może i jest? Nie mnie oceniać
Twój Idol
Nie ma, nie mam idoli ani na nikim się nie wzoruje. It's only me.
Ulubione zwierzę
Zawsze chciałem mieć fretkę, po ostatnim weekendzie w Warszawie stwierdzam, iż koszta posiadania takowej są zbyt duże. :<
Ulubiona gra
Call of Duty 4, jedyna w którą gram, ponieważ brałem udział w tuniejach, blablabla nie ważne, nic ciekawego.
Ulubione sporty
Piłka nożna/ręczna/kosz.
Miasto czy wieś
Miasto, a nawet "Miastko" (tja, tak się wabi miejscowość)
Szkoła
Właściwie to uczelnia, Akademia im. Leona Koźmińskiego (Prawo)
Ulubiona cyfra
7
Serge jest off-line  
Stary 08-03-2010, 21:47   #105
Demi93
Czytelnik horoskopów
 
Demi93 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Lokalizacja: Kraina Obłędu
Posty: 24
Domyślnie

Imię
Patrycja
Data urodzenia
11.11.1993 r.
Imieniny
28 stycznia
Ulubiony kolor/kolory
Czarny, niebieski, zielony, czerwony i biały.
Ulubiona litera/litery
X, Y i V
Opisz swój wygląd
Chuda (tylko 40 kg przy wzroście 168cm), długie ciemnobrązowe włosy z czarnymi pasemkami i ciemnobrązowe oczy z czarnymi plamkami (omg, jestem mutantem). Mam pełno blizn, bo non stop coś sobie nacinam, łamię czy wybijam. Mam też mały tatuaż na prawej łopatce(wzór tu, jakby ktoś był ciekawy: http://www.toya.net.pl/~knoot/tattoo/php/img/smok2.gif) i kolczyk w pępku, śliczna małą żabkę(http://img28.imageshack.us/f/a14746a0a0f2d866f.jpg/). Aha no i mam bladą cerę.
Opisz jak się zachowujesz
Jestem bardzo towarzyską osobą. Szybko nawiązuję znajomości. Sama szyję sobie ciuchy, lub wyszukuję w second handach. Stare ciuchy przerabiam.
Uwielbiam/lubię...
Muzykę, zwierzęta, książki, grę na gitarze, sarkazm, ironię, Green Day, Tokio Hotel, Snape'a, wygłupiać się, piłkę nozna, futboll amerykański, sporty ekstremalne, pływanie, podróże, zimę.
Nie lubię...
Plastików, pokemonów, sushi, Justina Biebera, znęcania się nad zwierzakami, Zmierzchu, fizyki, geografii, chemii, matematyki, jp na 100%, snobów, Plotkary, nietolerancji, Miley Cyrus i Seleny Gomez.
Rodzeństwo?
O jejciu, samo przyrodnie, więc tak: brat Łukasz(10 lat), siostra Laura(19), brat Adam
(21), brat Jason(23, tata jest anglikiem), siostra Kamila(19, bliźniaczka Laury) i brat James (6, wołam na niego Rogacz)
Czy podoba ci twoje życie?
Nie jest tak źle jak mogłoby być.
Twój Idol
Nie mam.
Ulubione zwierzę
Wszystkie. sama mam 4 psy, 3 koty, papużkę, fretkę i szynszylę.
Ulubiona gra
Każda, w którą aktualnie gram.
Ulubione sporty
Nożna, football amerykański, sporty ekstremalne.
Miasto czy wieś
Wiocha zabita dechami.
Szkoła
Liceum, 1 klasa
Ulubiona cyfra
8
__________________
Minus nobis videmur posse, quam possumus.

Wydaje się nam, że mniej możemy, niż możemy
.
Demi93 jest off-line  
Stary 08-07-2010, 11:59   #106
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

Cytat:
Opisz swój wygląd
Chuda (tylko 40 kg przy wzroście 168cm), długie ciemnobrązowe włosy z czarnymi pasemkami i ciemnobrązowe oczy z czarnymi plamkami (omg, jestem mutantem). Mam pełno blizn, bo non stop coś sobie nacinam, łamię czy wybijam. Mam też mały tatuaż na prawej łopatce(wzór tu, jakby ktoś był ciekawy: http://www.toya.net.pl/~knoot/tattoo/php/img/smok2.gif) i kolczyk w pępku, śliczna małą żabkę(http://img28.imageshack.us/f/a14746a0a0f2d866f.jpg/). Aha no i mam bladą cerę.
AHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH. A ja jestem Zbyszek, lat 40. Szukam dziewczyny od 3 do 10 lat.
Nie no, nie mogę, ahahahaahah.

Demi/Maju$/Irima Black, bo wszystkie te konta są twoje, masz rozdwojenie jaźni, czy jak? Najpierw nazywasz się Maja i masz 13 lat, a potem nagle stajesz się 17-letnia Patrycją. Dziwne. Nie mówiąc już o tym, że wszystkie twoje historie są okropnie naciągane i wręcz śmieszne. Zastopuj. Zostań przy JEDNYM koncie i zachowuj się normalnie. I przestań łżeć : P. I lepiej usuń post powyżej, bo cholernie mija się z prawdą i tylko kompromitujesz się.

Edit: Aha, no i właśnie:
Cytat:
(tylko 40 kg przy wzroście 168cm)
Wtf. Kojarzysz Kate Moss? Modelka. Tzn. szkielet. Wzrost - 168, waga 49 kg. To już się boję, jak te twoje wyobrażenie siebie musi wyglądać, lol. Jak kłamiesz, to też próbuj z sensem. Albo w ogóle nie kłam, bo nie wychodzi ci.
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."

Ostatnio edytowane przez Sarahis : 08-07-2010 o 17:11.
Sarahis jest off-line  
Zamknięty temat


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Gra lekkoatletyka - sprawdź siebie! lucassx Gry i zabawy... 20 02-10-2010 21:09


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:21.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.