Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Inne

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 09-25-2007, 20:56   #11
jetinajt
Świr wymagający opieki
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 453
Domyślnie RE: Wasz ideał mężczyzny/kobiety

Wredna, brzydka i pyskata- to jest mój ideał
jetinajt jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-26-2007, 00:12   #12
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Wasz ideał mężczyzny/kobiety

Wiecie co, jak ja czytam te posty to się czuję po prostu INNA. Dziwna. Sama nie wiem. Może coś jest ze mną nie tak... Oczywiście tym postem nie chcę nikogo urazić, więc proszę nie brać niczego do siebie.

W kwestii wyglądu zgadzam się z Isharem. Nie potrafię określić, jaki typ wyglądu najbardziej mi się podoba. Tak samo z kolorem oczu, włosów itd. Oczywiście mogłabym rozpisywać się na temat różnych szczegółów i drobnostek, na które zwracam uwagę, ale to przecież bez sensu. Ogólne wrażenie ma być dobre, to wystarczy ;).

Prawda jest taka, że największe ciacho, pozbawione charakteru jest do niczego. Nie żebym nie zwracała uwagi na wygląd. Zwracam i to w wielkim stopniu. Ale jak już pisałam, koleś może wyglądać bosko i być totalnym nudziarzem - na dłuższą metę to go skreśla.

A w kwestii charakteru.
Cytat:
ta, to jest facet. przyjacielski, zabawny, wrażliwy romantyk, całuśny ^^, pewny siebie, oczywiście dobrze wychowany.
Ble.

Cytat:
Czuły, musi mnie czesto przytulać i mówić jak mnie kocha
BLE.

Ugh. Bez urazy, ja szanuję wasze zdanie, ale sama myśl o tym, że ktoś miałby kilka razy dziennie powtarzać mi, że mnie kocha, doprowadza mnie do przerażenia zmieszanego z obrzydzeniem. W ogóle nie chcę, żeby ktokolwiek coś takiego mi mówił. Przecież to takie kiczowate. "Kocham cię" - brzmi idiotycznie. Wszelakie dziwne, przesadnie czułe zachowania tak samo - FUJ. Już nawet nie wspominam o kwiatach, serduszkach i tego typu debilstwach.

Rozpisałabym się bardziej, ale jutro rano wyjeżdżam, a nawet nie zaczęłam się pakować =P.

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam :).
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-26-2007, 07:47   #13
KaMcIa
Omijać szerokim łukiem
 
KaMcIa na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Lokalizacja: Oświęcim
Posty: 2,435
Domyślnie RE: Wasz ideał mężczyzny/kobiety

Każdego typ jest inny, Limonka. Mój jest akurat dla Ciebie beznadziejny i to chyba dobrze, nie sądzisz? Swoją drogą, mnie tym postem nie obraziłaś ;))
__________________
Trujące kwiaty, trujące liście drzew,
trujące róże pną się wokół mnie
KaMcIa jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-26-2007, 13:16   #14
fanclub
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 143
Wyślij wiadomość przez AIM do fanclub Wyślij wiadomość przez MSN do fanclub
Domyślnie RE: Wasz ideał mężczyzny/kobiety

ishar mam rodzinkę w Gliwinach
fanclub jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-26-2007, 14:26   #15
lenne
Omijać szerokim łukiem
 
lenne na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 1,025
Wyślij wiadomość przez MSN do lenne
Domyślnie RE: Wasz ideał mężczyzny/kobiety

fajne wypowiedzi xD

ishar zatkalo mnie ^^

co do mojego idealu to wyglad jest wazny ale nie kolor wlosow itp. . liczy sie efekt ogolny i to czy chlopak jest przyjstojny ^^
co do charakteru to wiadomo xD to co kazda dziewczyna lubi, mily wesoly i swietnie musze sie z nim czuc xD tyle xD
lenne jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-26-2007, 14:33   #16
nikola19_70
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 124
Domyślnie RE: Wasz ideał mężczyzny/kobiety

A ja nie mam wielkich wymagań odnosnie wygladu i mozna powiedziec ze calkowicie zgadzam sie z isharem ,nie ujela bym tego lepiej .
nikola19_70 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-26-2007, 14:39   #17
hemcia
Omijać szerokim łukiem
 
hemcia na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,896
Wyślij wiadomość przez MSN do hemcia
Domyślnie RE: Wasz ideał mężczyzny/kobiety

Moj ideal hmm...ostrzegam ja to mam wymagania xDD

Musi być zabójczo przystojny, oczy najlepiej niebieskie nie za duze ani za male. Blondyn albo szatyn inne nie wchodza w gre zadne rudzielce itp. xD karnacja jasna ale nie zajasna albo ciemna byle nie murzyn albo jakis sredni bo to wyglada jakby byl brudny xD ubierac sie musi na luzie nigdy nie chcialabym miec chlopaka w garniturze albo odpicowanego jak lalus ooo nie ^^ . Musi być wysportowany ale nie za bardzo zeby nie mial kaloryfera bo ja na to poprostu nie lece xD Moze byc slawny ale wtedy ja tez musze byc xP a jak tak nie bedzie to moze byc i nie slawny xP Charakter musi miec dobry xP to znaczy za duzo sie nie przechwalac i potrafioacy sie jakos zachowac ale nie moze to byc zaden kujon czy chodzacy sztywniak! Musi zachowywac sie na luzie czasem jak przeklnie nic sienie stanie smieszny gadatliwy jak ja^^ ale dla dziewczyn musi byc czuly i opiekunczy a z kolegami moze se robic co chce. Wole takich chlopakow co sie dzieje cos w okolo nich a nie smetnych nudziarzy.

Hmmm to by bylo na tyle xD Jak mi sie jeszcze cos przypomni to dopisze xD
__________________
Całkowicie oddana fanka Toma Feltona i badź co bądź Draco Malfoya.
*
Może to dziwne, ale dostaję pierdolca jeśli minimum raz dziennie nie posłucham Happysad

zazwyczaj robię różne rzeczy, które inni postrzegają jako 'dziwne'.
czasami czarna owca w rodzinie.;p
nie przestrzegam żadnych granic, ewentualnie sama je wytyczam.;-dd
często słyszę o sobie 'nienormalna', 'zboczona'.;p no i bywa, że nietolerowana za to, że nie jestem kolejną szarą jednostką społeczeństwa.; -dd
hemcia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-26-2007, 15:48   #18
CzaryMary
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 2
Wyślij wiadomość przez MSN do CzaryMary
Domyślnie RE: Wasz ideał mężczyzny/kobiety

Ideał... Nie ma ideałów, tylko tego jestem pewna. Ludzie nie składają się z samych zalet, a niektórzy chyba tak myślą, przynajmniej do takiego wniosku można dojść czytając niektóre wypowiedzi. Ja szukam kogoś, kto ma jakieś wady, jest po prostu ludzki. Wygląd jest mi obojętny, podobają mi się różni faceci. Zielonoocy, niebieskoocy, bruneci, blondyni, z masą mięśniową czy bez. Ważne jest nie opakowanie, tylko wnętrze. Nie wytrzymałabym z pustym jak bańka mydlana bufonem. Chciałabym móc z moim chłopakiem pogadać o wszystkim, mam na myśli również poważne tematy. Cenię inteligencję, dlatego mógłby spokojnie być kujonem. Tacy ludzie zazwyczaj mają swoje zdanie i to, że są nieśmiali nie oznacza, że nie można się z nimi również dobrze bawić. Ja też nie potrzebuję 24 na dobę słuchać jego wyznań miłosnych, bo to nie o to chodzi. Chciałabym być z kimś, z kim można pomilczeć i pośmiać się. Wymienić się myślami i pragnieniami. Powinien umieć słuchać i przede wszystkim kochać mnie z wzajemnością. To by mi naprawdę wystarczyło
CzaryMary jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-26-2007, 16:14   #19
ishar
Świr wymagający opieki
 
ishar na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 357
Domyślnie RE: Wasz ideał mężczyzny/kobiety

Śmiać okrutnie mi się chce, gdy słyszę "wygląd się nie liczy". Nie ważne, czy jest bogaty, czy biedny. Jasne.
Ja myślę, że nie da się rozpatrywać człowieka po kawałku, liczy się całokształt. Spójna całość, mniej lub pasująca do siebie.

To jak z wektorami. Każdy wektor oznacza coś innego - charakter, wygląd, status, uczuciowośc i inne pierdoły. Ale w koniec końców wynikiem tego zestawu jest wypadkowa.
"Jesteś tak mocny, jak twój najsłabszy punkt. "
A co jest tym słabym punktem dla drugiej strony? Otóż chodzi o to, że dla każdego jest to coś innego, każdy ocenia wyłącznie pod siebie.
ishar jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-26-2007, 16:48   #20
Veela
Omijać szerokim łukiem
 
Veela na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,115
Wyślij wiadomość przez MSN do Veela
Domyślnie RE: Wasz ideał mężczyzny/kobiety

Limonka co do tego całego tak zwanego romantyzmu to zgadzam się w 100%.

Ishar, wiesz co, coraz poważniej myśle o wycieczce do Gliwic^^ A tak serio, to jasne że wygląd się liczy. Ale jeśli chodzi o kase, to dla mnie to kompletnie nie ma znaczenia. No fajnie, jak może czasem mi coś kupić, gdzieś zabrać i wogle, ale czy to naprawde takie ważne? A z tymi wektorami to się nie zgodze. Może być na maxa na przykład mądry, inteligentny, zabawny i wogle, a mieć jakąś ceche, która go zupełnie skreśli. Ale fakt, że każdy ocenia pod siebie. Ja zgadzam się z Limonką co do kiczotowatych i przesłodzonych akcji i przywiązywania wagi do wyglądu, a typ Kamci chba był tworzony na zasadzie kontrastu^^
Reasumując każdy to widzi inaczej i nie sądzę, żybyśmy się dogadali.
Veela jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Jaki by był wasz Patronus? Hermiona1334 Kosz 66 11-14-2009 13:51
Czy kobiety są solidarne? Limonka Inne 12 09-05-2008 16:47
Jaki jest Wasz ulubiony piłkarz? wiktor Kosz 58 08-30-2007 20:48
Jaki jest wasz najlepszy bochater Roki Kosz 3 04-21-2007 12:01


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:37.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.