Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Gry i zabawy...

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 04-07-2010, 17:53   #31
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

Skorpion

Samotne skorpiony powinny uważać na spadające z nieba suszone banany, gdyż może to poskutkować nieszczęściem w miłości przez następne kilka wcieleń. Terroryści z Al Kaidy w tym tygodniu ominą twoją miejscowość, jednak kto wie, dla chwały Allaha możesz zostać wysadzona w powietrze razem z innymi niewiernymi już w następnym. Nie baw się karabinami, dubeltówkami ani nawet wykałaczkami, ponieważ może się to skończyć nieodwracalnymi obrażeniami fizycznymi oraz zmianami w już i tak mocno nadwyrężonej psychice. Zacznij znosić zapasy żywności do podziemnego schronu, albowiem me jasnowidzące trzecie oko wysyła mi bardzo czytelny przekaz, w którego treści znajduje się zapowiedź nadejścia gigantycznej pandy, która przez swoją nieuwagę oraz olbrzymi brzuch nie zauważy głowicy atomowej upuszczonej w pobliżu twojego miejsca zamieszkania przez zmutowaną ważkę wykorzystywaną przez Niemców do eksportowania tejże broni nuklearnej i usiądzie na niej, co będzie straszliwe w skutkach.

Mój, ofc, Wodnik.
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."
Sarahis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-10-2010, 20:13   #32
misiek107
Fan "Strefy 11" i tarota
 
misiek107 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 61
Domyślnie

Mój też

Wodnik - w najbliższym czasie powinieneś unikać kłopotów bo będzie cię to drogoooooooooooooo kosztować ale jeżeli popełnisz błąd to będziesz miał czym płacić bo wygrasz w totka. Powinieneś naprawić swój budzik bo ci zardzewieje a przy okazji się przyda. uważaj na inna płeć bo może Cię zgubić. Będziesz żył w dostatku i spełnia się twoje marzenia.

Wodnik
misiek107 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-04-2010, 15:12   #33
Demi93
Czytelnik horoskopów
 
Demi93 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Lokalizacja: Kraina Obłędu
Posty: 24
Domyślnie

Studenci Wodniki mogą spodziewać się nagłego przypływu gotówki. Nie martwcie się - wszystko wydacie na wódkę kiepskiej jakości. Domówka u Rycha skończyła się remontem i wymianą okien. Nie zapomnij wysłać Finlandii na przerosiny!

Lew
__________________
Minus nobis videmur posse, quam possumus.

Wydaje się nam, że mniej możemy, niż możemy
.
Demi93 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-23-2012, 22:13   #34
LennyTakes
Czytelnik horoskopów
 
LennyTakes na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Lokalizacja: Hogsmeade
Posty: 18
Domyślnie

Drogi Lwie! Pamiętaj iż masz silne cechy charakteru, które prowadzą Cię Twardo przez życie. Z natury jesteś odważny, lubisz wszystko wiedzieć i pragniesz zrozumienia.

Waga
__________________
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
Co ma być, to będzie, a jak już będzie, to trzeba się z tym zmierzyć.
http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20100820115855/harrypotter/pl/images/3/3b/Znak_mroczny.jpg
LennyTakes jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:41.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.