Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Gry i zabawy...

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 02-17-2008, 18:33   #11
Vayamess
Praktykant Voodoo
 
Vayamess na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 666
Domyślnie RE: Osoba nad Tobą

126p - jest miła, spokojna, nie kłóci się z nikim co jest jej zaletą. Można ją spotkać głównie w dziale "Gry i zabawy." Ma bardzo ładny avek xD
__________________
esy
floresy
fantasmagorie

niewiele
tu
po
mnie
...
Vayamess jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-17-2008, 19:41   #12
Clover
Urodzony, by rządzić światem
 
Clover na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 3,438
Domyślnie RE: Osoba nad Tobą

Vayamess xD - zdrowo zakręcona i świrnięta dziewczyna, z szatańskimi pomysłami, żona Leppusia, moja pracodawczyni, kochany kanibal, który sieje strach wszędzie gdzie się znajdzie xDDD. Codziennie rano smaruje się kozim mlekiem, rozdeptuje kiszoną kapustę, rzuca kiszonymi ogórkami (a także gra nimi w golfa xDDD).
A tak po za tym bardzo pomocna, koleżeńska, przesympatyczna...mogłabym wymieniać w nieskończoność xD.
Lubi udzielać się w grach i zabawach, a także pisze mądre, długie, a czasami (a raczej ciągle xD) zabawne posty.
Zawsze ma ładne avatary (Nie ma to jak wyczucie gustu drugiego kanibala xD).

[small]To chyba wszystko xD[/small]
__________________

Gówno mnie obchodzi co i kto przywiózł na cargo, nagapiłem się już dość na tych co mieli mieć Gallardo, a prokurator zajął im nawet ich starą Mazdę, zresztą chyba żona przez to zostawiła cię niedawno.
Clover jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-17-2008, 19:49   #13
hemcia
Omijać szerokim łukiem
 
hemcia na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,896
Wyślij wiadomość przez MSN do hemcia
Domyślnie RE: Osoba nad Tobą

Clover - Moja następczyni tronu xDD [[small]oddam ci go przy najbliższej nadażonej się okazji, poprzedzonej wielką ceremonią xDD][/small]
Jest miła, przyjazna, lubiana, sympatyczna etc., etc. przynajmniej z tego co zdołałam dotychczas zaobserwować ; ) Miło się z nią prowadzi konwersację typy: która z nas najlepiej nadaje się na królową xD Clover jesteś śmieszna ^^ Jej słowa doprowadzają mnie do takiego śmiechu, że aż płaczę, albo sikam xDD
Mało udziela się w Shoutboxie, ale forum to jej drugi dom xD
Pisze mądrze i sensownie, a do tego latam przez nią do łazienki, bo popuszczam xDD
Ogólnie bardzo fajna i ją lubię xD
__________________
Całkowicie oddana fanka Toma Feltona i badź co bądź Draco Malfoya.
*
Może to dziwne, ale dostaję pierdolca jeśli minimum raz dziennie nie posłucham Happysad

zazwyczaj robię różne rzeczy, które inni postrzegają jako 'dziwne'.
czasami czarna owca w rodzinie.;p
nie przestrzegam żadnych granic, ewentualnie sama je wytyczam.;-dd
często słyszę o sobie 'nienormalna', 'zboczona'.;p no i bywa, że nietolerowana za to, że nie jestem kolejną szarą jednostką społeczeństwa.; -dd
hemcia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-17-2008, 19:58   #14
Veela
Omijać szerokim łukiem
 
Veela na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,115
Wyślij wiadomość przez MSN do Veela
Domyślnie RE: Osoba nad Tobą

Hemcia... za bardzo się nie wyróżnia. Lubi "gry i zabawy" oraz "inne". Tak jak ja uwielbia 30 seconds to mars xD Ma bardzo ładny avatar. Lubi udzialać się na SB, ale forum też nie pogardzi. Jest blondynką i ma kręcone włosy. Pięknie rysuje (xD). I eee... no, ten-teges. Reasumując, odnoszę wrażenie, że jest bardzo miłą i przyjacielsko nastawiną, ale troche "szarą" i "przeciętną" optymistką.
Veela jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-17-2008, 20:19   #15
hemcia
Omijać szerokim łukiem
 
hemcia na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,896
Wyślij wiadomość przez MSN do hemcia
Domyślnie RE: Osoba nad Tobą

Veela - miła i koleżeńska dziewczyna. Emo od stóp do głów xD I zaciekle broniąca tej subkultury przed tzw. pseudo emo.
Ma śliczne zdjęcie w podpisie Jareda Leto [normalnie cudne ^^. Też go uwielbiam i 30STM ; )] i Alexandra Evansa [najprzystojniejszego emo jakiego widziałam ; ))]
Z tego co pisze, wydaje się bardzo inteligentną osobą, z charakterkiem ;] Nie wstydzi napisać się tego co uważa za słuszne i prawdę. Lubi wyrażać swoje poglądy.
Wydaje się bardzo fajną dziewczyną ; )
__________________
Całkowicie oddana fanka Toma Feltona i badź co bądź Draco Malfoya.
*
Może to dziwne, ale dostaję pierdolca jeśli minimum raz dziennie nie posłucham Happysad

zazwyczaj robię różne rzeczy, które inni postrzegają jako 'dziwne'.
czasami czarna owca w rodzinie.;p
nie przestrzegam żadnych granic, ewentualnie sama je wytyczam.;-dd
często słyszę o sobie 'nienormalna', 'zboczona'.;p no i bywa, że nietolerowana za to, że nie jestem kolejną szarą jednostką społeczeństwa.; -dd
hemcia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-17-2008, 21:54   #16
Patronus Smok
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Patronus Smok na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 115
Domyślnie RE: Osoba nad Tobą

Hemcia:bardzo uprzejma(co przynajmniej wywnioskowałem z jej postów),sympatyczna i do wszystkich przyjażnie nastawiona.jak to powiedziała Vella nie wyróżnia się wśród Forumowiczów i regularnie piszę w ,,Gry I Zabawy''.
Patronus Smok jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-18-2008, 15:21   #17
PowerMag
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 53
Domyślnie RE: Osoba nad Tobą

Patronus Smok: bardzo lubi zaklęcie EXPECTO PATRONUM (wnioskując z jego nicku), prawie zbanowany (wnioskując z ilości ostrzeżeń) i widać jego aktywność przez ilość jego postów i punktów.
PowerMag jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-18-2008, 16:09   #18
Nacia1234
Moderator
 
Nacia1234 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Lokalizacja: Trondheim
Posty: 4,354
Domyślnie RE: Osoba nad Tobą

PowerMag - przepraszam bardzo, ale ja kolegi nawet nie chcę widzieć. Zamieszany jest we wszystkie śluby na SB, a gdy o tym słyszę mnie mdli. Nie podoba mi się jego avatar i na tym zakończę. Nie warto więcej pisac. Dziękuję za uwagę. Amen ;].
__________________
Life is wasted on the living
Nacia1234 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-18-2008, 16:26   #19
chimera
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 409
Wyślij wiadomość przez AIM do chimera
Domyślnie RE: Osoba nad Tobą

Nacia ;] Pamiętam ją z tych 'starych dobrych czasów' na epotterku ;] Wspaniałe... Potem się wszystko zepsuło. Jak zwykle^^. Ale mniejsza o to... Natalia była kiedyś słodziutką, grzeczną dziewczynka, a teraz zmieniła się w bestyjkę z pazurkami ;] ogółem sympatyczna, zwariowana, zakręcona ; D. Mam nadzieję,z e kiedyś będzie jeszcze tak, jak na naszych czatowych posiedzeniach, dawniej ; ).
chimera jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-18-2008, 17:41   #20
Nacia1234
Moderator
 
Nacia1234 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Lokalizacja: Trondheim
Posty: 4,354
Domyślnie RE: Osoba nad Tobą

Chimera, dla kogo byłam SŁODZIUTKA, dla tego byłam i NIE OBRAŻAJ mnie takimi stwierdzeniami! A fakt. Teraz się zepsuło. A szkoda ;D.

No więc chimera (znana mi jako filis, ale mniejsza o to ;D), maaaarta ;D. ZNam jej kuzyna (muahahah xDDD). Jestem jedyna osobą, której się aż tak nie spodobał? A więc lubię Cię. Jesteś miła, ale potrafisz dowalić. Nie lubię twojego avka, ot co;D
__________________
Life is wasted on the living
Nacia1234 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Osoba poniżej 2 Kendra Kosz 1324 12-02-2009 19:35
Osoba poniżej IV to_be_like_Ginny Kosz 2009 08-20-2008 11:55
Osoba poniżej 3 Tonks xD Kosz 1985 04-23-2008 17:56
Osoba poniżej Nacia1234 Kosz 1989 12-24-2007 00:08
Jaka jest osoba powyżej Veela Kosz 1 10-06-2007 02:28


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:18.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.