Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Gry

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 06-30-2007, 20:46   #1
KUBAx11
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 3
Domyślnie Czy w pełnej wersji gry jest lepiej niż w demo?

Witam! Grałem dzisiaj w demo najnowszej gry HP na PC. I jak dla mnie ta gra to SHIT. Gdzie sie podziało sterowanie takie jak było w trzech pierwszych grach na PC ?! Twórcy gry chyba zepomnieli ze PC to nie konsola i nie kazdy ma pada. Rzucanie zaklęc i grafika moze byc ale zeby sterowanie postacią bylo takie jak w trzech pierwszych grach tej serii to by było najlepsze a tak bez celownika to jest lipa. Po jakiego grzyba za Harym lata Hermiona i Ron ?? Troche to wkurzające. Myslałem ze przez to zrypane sterowanie w poprzedniej grze Czara Ognia teraz coś poprawią a Oni nic nie zrobili tylko poprawili troche kamere. Miał to byc wielki HIT z gry a wyszedł KIT !! Czy Demo rozni sie czyms od pełnej wersji moze cos poprawili ?? Myslałem juz ze bede mógł biegac znowu po zamku i szukac sekretów a przy takim sterowaniu i z rzapami na ogonie gra traci u mnie na grywalnosci Nawet skakac nie mozna !! Gdzie w tej grze sa opcje wszystko jakies uproszczone jak w grze na konsole widac ze nic nie umieją zrobic porzadnie na PC tylko skupiają sie na konsolach - Nastepna gra zapewne tez bedzie jednym wielki badziewiem stworzonym na konsole. Tyle czekałem na te gre i sie nie doczekałem Najlepiej jest zawsze jak robią pierwszą gre - następne klony gry stają coraz głupsze podobnie było z serią Need for speed - zaczynali hitem a skończyli kitem B)
KUBAx11 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-10-2007, 17:20   #2
gryfka
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 129
Domyślnie RE: Czy w pełnej wersji gry jest lepiej niz w demie ??

Demo mialam ściągnąć, ale się nie udało jakoś. :P Ale widzę, że nie wszyscy są zadowoleni z najnowszej gry...:/ Według mnie 4 część, to porażka. Po_prostu najlepsze były pierwsze trzy części- fajne sterowanie i ogólnie wypas, a teraz?? Bzdet
gryfka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-16-2007, 13:29   #3
KUBAx11
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 3
Domyślnie RE: Czy w pełnej wersji gry jest lepiej niz w demie ??

Święte słowa "Trzy pierwsze czesi były najlepsze" na PC reszta to gry przygotowane prosto na konsole - widac po sterowaniu bez Pada jest cięzko wiem bo sam grałem i sterowanie myszką i klawa było lipne. Co do zdobywania tych punktów doswiadzczenia to tez jakis shit dzieki temu mamy tylko dostep do filmików z aktorami HP. Myslałem ze po takiej porazce jak była czworka to bedzie coś poprawione a tu dalej lecą na łatwizne i nie chce im sie robic gry na PC. Misje w ZF tez są troche głupie takie latanie z punktu a do punktu b przy czym trzeba przejsc przez c i d. Szkoda ze harry nie ma jakies miotły przy sobie bo takie chodzenie i szukanie jakis rzeczy zajmuje sporo czasu zanim się przejdzie cały ten Hogwart :|
KUBAx11 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-30-2007, 14:49   #4
nataliapop
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 11
Domyślnie RE: Czy w pełnej wersji gry jest lepiej niz w demie ??

Dobrze powiedziane. Ja mam demo na komputer i może jest trochę lepsze._McGonagall i Snape blokują dwa przejścia, demo tylko 10 do 15 minut, a czary są na myszkę, strzałki lub litery. Mimo że w Czarze Ognia nie można chodzić po zamku tylko trzeba sz[s]k[/s]ukać tarcz turnieju, to sterowanie jest mądre, a w Zakonie na odwrót.
nataliapop jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-02-2007, 15:23   #5
Kuba006
Niepoprawny marzyciel
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 49
Wyślij wiadomość przez MSN do Kuba006
Domyślnie RE: Czy w pełnej wersji gry jest lepiej niz w demie ??

Cytat:
KUBAx11 napisał/a:
Misje w ZF tez są troche głupie takie latanie z punktu a do punktu b przy czym trzeba przejsc przez c i d. Szkoda ze harry nie ma jakies miotły przy sobie bo takie chodzenie i szukanie jakis rzeczy zajmuje sporo czasu zanim się przejdzie cały ten Hogwart :|
Za to każda lokacja jest odwzorowana bbardzo dobrze. W 1-3 nie trzeba bylo duzo chodzic ale gry byly strasznie glupie(lagodnie mowiac )
Cytat:
nataliapop napisał/a:
mimo ze w czarze ognia nie morzna chodzic po zamku tylko trzeba szkukac tarcz turnieju to sterowanie jest mondre, a w zakonie na odwrut.
nie powiedzialbym ze sterowanie jest mądre. Tylko hukniesz zakleciem w jakies potwory i tyle. W ZF masz przynajmniej sekrety. Trzeba dokladnie przeszukac zamek. A pozniej jest dobre wrażenie ze wszystko wykonales w 100%.
Kuba006 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-01-2008, 19:58   #6
Rudolf Grint
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2
Domyślnie RE: Czy w pełnej wersji gry jest lepiej niż w demo?

Pozatym w HPiZF w ogóle nie misji. Poprostu jest to następny rok w Hogwarcie i nasi bohaterowie muszą przejść cały zamek by trafić do jakiegoś miejsca,a nie jak np. w czarze ognia wybierasz dachy zamku Hogwart i jakbyś się teleportował. Zaklęcia są bardzo dobrze wymyślone bo trzeba odpowiedniy ruch rózdżką zrobić by zaklecie wyszło. A snape i McGonagall siedzą tam bo masz iść do Freda i Gorgea. A do wolnego chodzienia po zamku. Wystarczy poznać hasła do portretów. I nie ma już tych dziecinnych fasolek i nieruszających się żab(wyjątek Czara ognia).
Rudolf Grint jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-05-2009, 22:28   #7
Pietro
Czytelnik horoskopów
 
Pietro na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Magic World ;P
Posty: 18
Domyślnie

Moim zdaniem pełna wersja jest i niebo leprza od dema. Hogward został jeszcze bardziej powiększony. Dodali wiele nowych lokalizacji. Nareście nie trzeba wszędzię iść samemu, ponieważ jest możliwe aby Prawie Bezgłowy Nick nas prowadził. Szata graficzna całkiem dobra. Nareście nie ma tych oczu co w zakonie. Brdzo fajnie wygląda Snape ;D Hasła do portretów bardzo szybko się zdobywa, co bardzo ułątwia podróżowanie po tak wielkim zamku. Fabuła podobno jest trochę krótka, ale jest wiele "kółek", amianowicie eliksiry, pojedynki, latanie. Naprawdę moim zdaniem dobrze zrobiene. Moja ocena gry to 9/10 ;D Serdecznie polecam.
Pietro jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:00.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.