Wróć   HPN.pl > Strona > O stronie i forum

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 03-31-2007, 13:48   #11
Peeves
Urodzony, by rządzić światem
 
Peeves na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Wratislavia
Posty: 5,559
Domyślnie RE: Perełki wśród artykułów

powiem tak, to nie jest temat o hobbicie, a to, że użytkownik nie może znieść konstruktywnej krytyki to nie nasz problem, tylko jego...
__________________
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
- Joann Jett
Peeves jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-31-2007, 13:59   #12
vampir
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 156
Wyślij wiadomość przez MSN do vampir
Domyślnie RE: Perełki wśród artykułów

W sumie ten temat jest do ukazywania tych największych i najdurniejszych wypocin, fajnie. Chciał bym aby którys z moich artów tu trafił, i a wtedy każdy mógł by mnie wyszydzić, a ja czuł bym się jak w 7 niebie.
vampir jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-31-2007, 17:52   #13
melancholia
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 174
Wyślij wiadomość przez AIM do melancholia Wyślij wiadomość przez MSN do melancholia
Domyślnie RE: Perełki wśród artykułów

Vampir, ja mogę z Ciebie poszydzić na gadu-gadu jeśli tylko będziesz chciał a cp do tematu... Hobbit chyba jest człowiekiem rozumnym io chyba sam powinien wiedzieć jaką wartość ma jego tzw. 'dzieło'... i wiek nie ma tu nic do rzeczy... ;/
melancholia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-31-2007, 18:09   #14
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Perełki wśród artykułów

Melancholia...jak już zeszłaś na temat Hobbita...czy ja wiem czy rozumny xD. A jak byś chciała kogoś za spam pomęczyć to rzeczony Hobbit, jak już pisałam, pod każdym zdjęciem Feltona umieścił identyczny komentarz...to już chyba podchodzi pod spam, prawda?
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-31-2007, 19:33   #15
Hermionka_Emma Watson
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 15
Domyślnie RE: Perełki wśród artykułów

Krico nie powinieneś podawać autora, po prostu niektórzy rozumieją, że nie każdy umie napisać arta, tak jak on, natomiast niektózy śmieją się z tej osoby, a same sklecić zdania nie umie...
Hermionka_Emma Watson jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-31-2007, 21:53   #16
Krico
Administrator
 
Krico na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Posty: 201
Domyślnie RE: Perełki wśród artykułów

Słuszna sugestia, Hermionka_Emma Watson. Od tej pory nie będzie podawany nick osoby, która nadesłała artykuł-perełkę (pomijając nieszczęsnego Hobbita, którego to nick został już ujawniony i powtórzony wielokrotnie).

Dzisiaj została nadesłana kolejna perełka, chociaż ta jest trochę mniejsza od poprzedniej:

Temat: Tytuł siódmej części HP

Treść: Tytuł siódmej części... Nawet sam Andrzej Polkowski (tłumacz książki ) łamie sobie teraz głowę nad tym tytułem... Ja po przeczytaniu jednego małego artykułu o Dolinie Godryka już mam przypuszczenia co do tytułu . Nazwa siódmej części brzmi ''Harry Potter And Deathly Hollows '' tłumaczenie na angielski ''Dolina Godryka'' znaczy "Godryk Hollow" czyli można spokojnie powiedzieć że nazwa tej części będzie brzmieć Harry Potter i Śmiertelna Dolina ... to tylko jedno z setek przypuszczeń zaciekawionych proszę o dalsze wertowanie tego tematu ... (to mój pierwszy artykuł więc proszę o wyrozumiałość i szczerą ocenę).

~~~

Wszystko w porządku, tylko tytuł będzie nosił nazwę "Harry Potter and the Deathly Hallows", a i co do tego "hollow"... nie jestem pewien czy to po angielsku znaczy "dolina". Ale liczą się dobre chęci, nie?
Krico jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-31-2007, 21:58   #17
vampir
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 156
Wyślij wiadomość przez MSN do vampir
Domyślnie RE: Perełki wśród artykułów

czekaj Krico.... Dopiero na SB ktoś CIę pytał o nazwę ostatniej części ksiażki, to był autor/ka tego arta?
vampir jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-31-2007, 22:05   #18
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Perełki wśród artykułów

Hihi...jaki fajny art. Na W!
A 'hollow' znaczy mniej więcej dziura, rozkop, kotlina, zapadlina itd. Także JAKIEŚ podstawy do napisania tego artykułu autor miał (HP i Śmiertelny Rozkop też brzmi ciekawie, nie?) =D. Szkoda tylko, że tytuł książki mu się pomylił. Chyba sobie dalej, jak to autor stwierdził, powertuję ten temat xD.
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-31-2007, 22:19   #19
paulah88
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Posty: 2
Wyślij wiadomość przez MSN do paulah88
Domyślnie RE: Perełki wśród artykułów

nom tez uwazam ze nie powinno sie podawac nazwy uzytkownika no bo coz. Mzoe osoba ktora to napisala nie chciala zle popsrostu hipogryfy maja taaaakie ladne oczeta ze trzeba bylo spytac innych o zdanie
paulah88 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-01-2007, 14:31   #20
Dezerterka
Omijać szerokim łukiem
 
Dezerterka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: !Error! Acces Denied!
Posty: 2,907
Domyślnie RE: Perełki wśród artykułów

W sumie, nie mam nic przeciwko, żeby nie podawano nicków osób które napisały te 'wybitne' arty, chociaz jakby popatrzec na to z drugiej strony, to autorzy wyrazają zgodę na publikowanie ich nicków, przez samo wysyłanie ich wypocin... tak przynajmniej mi się zdaje xD
__________________
Dezerterka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:55.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.