Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Świat Magii

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 04-16-2012, 18:54   #11
Christina
Omijać szerokim łukiem
 
Christina na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Lokalizacja: Camelot
Posty: 1,514
Domyślnie

nick: QueenHallow22934
dom: oczywiście Slytherin ^^
różdżka: lekko sprężysta jabłoń ze smoczym sercem, 12 i pół cala
zwierzę: sowa


ZAPRASZAĆ
__________________

Darmowe kosmetyki


'It's not my fault I'm better than you'



'What happens in the dungeons
stays in the dungeons'

#soup#
#nakarm psiaka#
#last#
Christina jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-18-2012, 11:46   #12
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Okej okej... wreszcie się skończyła ta wersja beta, cały plebs może wejść na tę stronę, więc może się ktoś wypowie...

Zalogowałam się, bo taki mój obowiązek conie... ale strona mnie nie jara. Za dużo w niej bałaganu, a za mało do roboty. Całe to bawienie się w rozdziały z książki jest potworne... po co to robią, jak nie mają nam do zaoferowania niczego ciekawego?
Dodatki typu: eliksiry czy pojedynki są spoko... mogły być lepsze, ale przejdą jeszcze. Pewnie to udoskonalą w przyszłości.

Najbardziej jednak brakuje mi jakiegoś w miarę logicznego forum. W końcu pottermore miało łączyć wszystkich fanów HP... a ja nie czuję się z nikim zintegrowana. Chociaż i tak nie lubię się komunikować po angielsku.

Brak samodzielnego wybierania nicku, avatara, podpisu... ech...
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-19-2012, 00:33   #13
harrylosiek13
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
harrylosiek13 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 156
Domyślnie

Mnie się wykonanie rozdziałów podoba, przynajmniej wizualnie. Kilka interaktywnych rzeczy to rzeczywiście mało, no ale może być. Dal mnie i tak najbardziej zależy na nowościach. Nie mogę doczekać się 4 i 5 rozdziału! Kiedy oni to otworzą? Może w końcu będzie coś nowego o Bellatrix! <3
harrylosiek13 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-19-2012, 12:54   #14
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Cytat:
A co do tych nicków i forum to nie zrobili dlatego że chcieli zachować bezpieczeństwo na stronie.
Nie bardzo rozumiem. Co mają nicki i forum do bezpieczeństwa?

Ciemku... tylko to pottermore było tak rozdmuchane, wszyscy na to czekali - a strona jest słaba. Moim zdaniem za dużo bałaganu w stosunku do ilości ciekawych rzeczy. Za dużo, ale za mało... nie wiem jak inaczej to napisać.

Niech napisze coś o Belli... ale niech nie waży się pisać o Syriuszu, bo zabiję. Ja mam własną wizję jego postaci, jak mi ją zepsuje to ją znajdę i uduszę, spalę w piecu, a prochy spakuję do worka i wrzucę do Wisły. Ona ma takie pomysły czasem, że padam.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-19-2012, 17:44   #15
mirekroszki
Czytelnik horoskopów
 
mirekroszki na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Lokalizacja: Krotoszyn
Posty: 19
Domyślnie

Z tymi nickami i danymi osobowymi m.in. forum chodziło im o to, że na stronę będą wchodzić młodsze dzieci. I gdyby było np. forum na którym można wymieniać informacje wedle własnego uznania to mogły by się na tej stronie znaleźć osoby podające się za normalne osoby a w rzeczywistości byłyby pedofilami. O to im chodziło, gdy ograniczyli możliwości porozumiewania się.
__________________
LUMOS MAXIMA

http://images40.fotosik.pl/1514/ab9a7485963c8d86.jpg

Ostatnio edytowane przez mirekroszki : 04-19-2012 o 17:47.
mirekroszki jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-19-2012, 21:51   #16
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Cooo? Nie trafia do mnie ten argument. Nie wiem czemu pedofil miałby wchodzić na międzynarodowe forum o Harrym Potterze. Żeby zgwałcić kogoś z Japonii? Po co ma się tak męczyć, jak może trafić na naiwną chociażby z czacie albo innych głupich stronach.
Mnie się wydaje, a przynajmniej tak wyobrażałam sobie tę stronę, że pottermore miało łączyć wszystkich fanów książek. Takim miejscem, gdzie ludzie mogą dowiedzieć się o nowych informacjach, ale też dzielić się własnymi zainteresowaniami. Po co komu gra, przecież ona już dawno powstała.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-19-2012, 22:04   #17
harrylosiek13
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
harrylosiek13 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 156
Domyślnie

No, o Syriuszu to raczej nie ma za bardzo co pisać, ale o Belli to owszem ^^

Cytat:
Nie bardzo rozumiem. Co mają nicki i forum do bezpieczeństwa?
Z tymi nickami to chodziło tylko o to, żeby nikt nie mógł sobie wpisać czegoś w stylu "głupiadziwka", "napalonyogier', "fuckoff" itd. XD No, bo dzieci xP
harrylosiek13 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-20-2012, 10:20   #18
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Wydaje mi się, że jakby się uprzeć, że to każdym można coś napisać. Syriusza raczej ludzie lubili, więc może jej się zachcieć zniszczyć jego dobre imię (po którym i tak już nieźle pojechała w 5 części). Ja naprawdę nie chcę słuchać, że Syriusz był gejem zakochanym w Jamesie xD
Może coś napisać o Remusie... a co!
Ach... i niech nie powtarza epilogu...

Takich userów można śmiało kasować. A jak ktoś będzie chciał robić zamęt i tak zrobi. Nawet nazywając się LatającyPtakFenix36456789.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-20-2012, 21:58   #19
mirekroszki
Czytelnik horoskopów
 
mirekroszki na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Lokalizacja: Krotoszyn
Posty: 19
Smile

Masz rację. Nie podoba mi się na pottermore brak możliwości zarabiania galeonów. Jak wszystkie wydasz to nie masz. Może dodają kiedyś taką możliwość. A co do pojedynków to nie podobają mi się tylko klikanie kolejnych literek. Choć eliksiry są dobrze zrobione.

Dla tych którym nie wychodzi robienie eliksirów podpowiedź:

'Po przygotowaniu eliksiru jak skończycie czekać i klikniecie na dalej to pojawia się kociołek i robicie drugą część tego eliksiru. Jak ją zakończycie i klikacie na różdżkę to eliksir jest gotowy i macie go w ekwipunku'.
__________________
LUMOS MAXIMA

http://images40.fotosik.pl/1514/ab9a7485963c8d86.jpg
mirekroszki jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-22-2012, 18:03   #20
Szympi
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Szympi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 116
Domyślnie

Zauważyłem, że wiele osób jest w Slytherinie. Więc high five od kolejnego Ślizgona. ^^ Tsa, czapka też mnie umieściła w Slytherinie. (W sumie myślałem o Gryffindorze, ale lepszy Slytherin, niż Hufflepuff.)
Nick:MagicNewt29014
Różdżka: klon, 11 i 3/4 cala, pióro feniksa, bardzo elastyczna.
Ogólnie sprawa z Pottermore wygląda tak, że w sumie można na chwilę zapomnieć, że to jest gra i pomyśleć, że to tylko pokaz slajdów, w których czasami można znaleźć jakieś błyszczące przedmioty - i to jest jedyny motyw gry w tym Pottermore. Zacząłem się śmiać, gdy w misji z Quirellem nic się nie robiło. Cudowny finish, czyż nie? Cały czas tylko się klika następne rozdziały. Mam nadzieję, że naprawią to w Komnacie Tajemnic i nie będzie takiej samej sytuacji, tj. paczenie na Toma Riddle'a i kliknięcie nowego rozdziału. Ogólnie: nuda, a Pottemore jest banalne. Jak dla mnie, to najlepsza rundka to Ulica Pokątna. Zakupy były najciekawsze.
Cytat:
Najbardziej jednak brakuje mi jakiegoś w miarę logicznego forum. W końcu pottermore miało łączyć wszystkich fanów HP.
No właśnie, też tak myślałem. W dodatku ja marzyłem o jakimś fajnym salonie swojego domu, że gracze tam się spotykają, poznają, rozmawiają, etc. Taki przyjemny salonik. A tu nic... nuda, nuda i jeszcze raz nuda.
Co do tych eliksirów, to na początku ich nie ogarniałem, ale teraz tak, już są dosyć proste. Ale STRASZNIE mnie denerwuje to, że jak już ten eliksir zrobię, to w ogóle nie dostaję punktów. ==' Wtf?
A pojedynki? W ogóle ich nie rozumiem. Nie wiem, o co w nich chodzi. W ogóle to czarowanie jak dla mnie im nie wyszło.
__________________
MOJE 100 POSTÓW:
2 stycznia 2012, godzina 19:58!
Szympi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Quiz przed Pottermore harrylosiek13 English zone 4 01-15-2012 14:24


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:20.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.