Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Pozostałe

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 06-22-2010, 16:26   #1
Rishi_
Mięso armatnie
 
Rishi_ na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Posty: 2
Domyślnie Świadomy sen & Hogwart.

Witam.
Założyłem ten temat po to, by każdy kto marzy o tym, by i do niego przyszedł list z Hogwartu mógł to marzenie spełnić!
Od dawna marzę nauczyć się śnić świadomie lecz z marnym skutkiem. Myślę, że prawie każdy (prawie,bo ja nie) w swoim życiu chociaż raz doznał świadomego śnienia. Polega to na tym, że w śnie robimy to, co tylko chcemy. W śnie czas mija tak samo jak w życiu realnym, czyli stosunkowo moglibyśmy spędzać kilka godzin dziennie w świecie Harrego! Dlaczego więc nie spróbować?
Pomyślcie sobie:
Cytat:
Siedzimy sobie w domu, pykamy w jakąś nudnawą gierkę na komputerze, aż tu nagle rodzic woła nas, że dostaliśmy list. Okazuje się, że zostaliśmy przyjęci do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie! Czyż to nie byłoby piękne uczucie? Przeprawa łódką przez jezioro u boku wielkiego Hagrida, ceremonia przydziału, wspaniali nowi znajomi, świat pełen magii i czarodziejskich stworzeń bez komputerów, telewizji i innych elektronicznych badziewii?
Co myślicie?

Pozdrawiam, Rishi_.
Rishi_ jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-22-2010, 19:16   #2
kongrim
Mięso armatnie
 
kongrim na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Posty: 9
Domyślnie

Każdy by chciał przeżyć taką przygodę w Hogwarcie . Ja chyba miałem niedawno taki sen świadomy . Szkoda że nie można tego powtórzyć .
kongrim jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-22-2010, 20:23   #3
Rishi_
Mięso armatnie
 
Rishi_ na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Posty: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał kongrim Zobacz post
Każdy by chciał przeżyć taką przygodę w Hogwarcie . Ja chyba miałem niedawno taki sen świadomy . Szkoda że nie można tego powtórzyć .
Powtórzyć? Oczywiście, że można!

Kliknij tu (nie, nie jest to żadna reklama) Znaleźć tam można pełno pomocy, jak w pełni opanować świadome śnienie. Z tego co pamiętam z wypowiedzi pewnego internauty, jeśli komuś bardzo zależy i się przyłoży efekty można uzyskać bardzo szybko.

Pozdrawiam, Rishi_.
Rishi_ jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-23-2010, 13:57   #4
DAGA POTTER
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
DAGA POTTER na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Lokalizacja: Inny wymiar...
Posty: 191
Domyślnie

Ja ciągle próbuje i próbuję, ale mi się nie udaje. Fajnie by było coś takiego przeżyć.
__________________
"Udało się dostali w kość, niech żyje Potter nam!
A Voldek gnije w piekle, za którym tęsknił sam."

Irytek
DAGA POTTER jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-07-2010, 14:45   #5
Michal93ns
Fanatyk, niegroźny
 
Michal93ns na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Lokalizacja: Zaczarowane miejsce :*
Posty: 218
Domyślnie

Słyszałem już kiedyś o Świadomym Śnieniu ale nigdy nie pomyślałem żeby wykorzystać go w Harrym ^^
TUTAJ macie fajną stronkę na ten temat.
__________________
"–Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie rzycie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
–To bardzo wzruszające, Severusie – powiedział z powagą Dumbledore. – A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
–Jego losem? – wykrzyknął Snape.–Expecto patronum
–Przez te wszystkie lata?...
–Zawsze."

7.02.2010r 21:30 - Setny post
7.07.2010r 21:30 - Dwusetny post
Michal93ns jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-20-2010, 10:04   #6
Shin
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Shin na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 65
Domyślnie

To jest o tyle niebezpieczne, że można się od tego uzależnić i stracić zupełnie kontakt z prawdziwym światem, który jest szary i nudny wyczekując na "powrót" do świata snów gdzie czeka Hogwart. Także ja bym radził z tym uważać
Shin jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-29-2010, 22:29   #7
Chipsletten
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Lokalizacja: JG
Posty: 13
Wyślij wiadomość przez Skype&trade do Chipsletten
Domyślnie

Ja też próbuje ale z marnym skutkiem. Jedynie raz w życiu mi się udało całkiem przez przypadek. Było to związane z silnym stresem (zagrożenie z Biologii. Dzień przed poprawą sprawdzianu). Jest to super ZAJ****TE!!! Niestety drugi raz już mi się nie udało tak śnić. Piszę tego posta bo może okazać się wam przydatny(może świadome śnienie związane jest z silnymi uczuciami i chęcią zatracenia się w irrealnym świecie, który łagodzi gorzkie dni życia).
Chipsletten jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-02-2011, 16:48   #8
Szympi
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Szympi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 116
Domyślnie

Chipsletten, masz całkowitą rację. I wiąrze się to też z OOBE (wychodzenie z ciała). Po prostu musisz się mocno zacząć stresować, tak bardzo, że pomyslisz, że chcesz skończyć to wszystko... W tedy to nastąpi.
Szympi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-25-2012, 20:14   #9
Roksia
Omijać szerokim łukiem
 
Roksia na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 1,381
Domyślnie

Ja miałam kilka razy sen świadomy, ale nigdy nie wpadłam na to by połączyć to z HP. xD
Następnym razem jak mi się uda to spróbuję.
Ale ogółem to ostatnio nawet nie muszę mieć świadomego snu, by mieć sen o HP, bo jakiś czas mam ciągle jakieś sny związane z HP. xD

Ostatnio edytowane przez Roksia : 03-04-2012 o 18:12.
Roksia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-09-2013, 19:55   #10
Caroline Dennis
Mięso armatnie
 
Caroline Dennis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Posty: 1
Thumbs down Świadomy Sen

Świadomy sen o HP? Ja mam w granicach 1 razu w tygodniu, czasem rzadziej sen o bitwie o Hogwart... Ale nie w Hogwarcie tylko w szkole do której chodze . Jedynym minusem w moich snach jest że mimo wszystko nie umiem czarować jeśli nie ,,zapożyczę" różdżki Harry'ego i drę się z zaklęciami na cały głos A i muszę wyznać że w moim ostatnim śnie różdżki były na przyciski i baterie? ha ha
Caroline Dennis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Tags
hogwart, sen, świadomy sen

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Hogwart OTS lukluk Gry 6 08-30-2009 23:07
Hogwart-Rpg Andune Kosz 20 04-24-2009 13:06
Hogwart-rpg vol.2 (#n) szczurek_13 Gry 0 05-23-2008 18:37
Hogwart LadyGray Kosz 27 05-22-2008 22:37
Hogwart Narcyza Malfoy Kosz 33 04-25-2007 13:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:15.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.