Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Muzyka

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 06-20-2009, 11:40   #11
Cullenowa
Mięso armatnie
 
Cullenowa na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 7
Domyślnie

Znam takie osoby, które lubią Gosię Andrzejewicz, a od fanów Dody to się roi. Tak mi się jakoś powiedziało, a i ja naprawdę nie cierpię ich muzyki.
Cullenowa jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-20-2009, 17:35   #12
Draco1297
Świr wymagający opieki
 
Draco1297 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2009
Lokalizacja: Rów Mariański
Posty: 411
Domyślnie

Ja mam tak że nie moge patrzeć na takie popowe, płytkie, przeslodzone i popularnych bezpodstawy wykonawców:
-Jonas Brothers, są okropni...
-Miley Cyrus, która powili zaczyna się stawać żałsna.
-każdy inny zespół wywodzący się z Disney Chanel.
-Pussicat Dolls, są takie sztuszne.
-Lady Gaga, jest orginalna, ale jak Pussicat Dolls, sztuczna.

Jest tego jeszcze baaaardzo dużo, ale akurat nie moge sobie przypomnieć.

Edit:
-US2:\ Kicz nie do zniesienia.
-Rihanna. Głos ma, ale do mnie nie trafia.
-I jak Roksia powiedziała, Feel.
-Cendy Girl. Żenada.

Ostatnio edytowane przez Draco1297 : 12-05-2009 o 17:38.
Draco1297 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-07-2009, 14:55   #13
Roksia
Omijać szerokim łukiem
 
Roksia na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 1,381
Domyślnie

Ja dodałabym do tego grona jeszcze "fila".
Roksia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-24-2009, 20:33   #14
Pospoliciak
Niepoprawny marzyciel
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Lokalizacja: Spinner‘s End, a dokładniej to Wrocław na Dolnym Śląsku.
Posty: 37
Domyślnie

Dajcie spokój! Doda sama w sobie jest nieznośna i zbyt pewna siebie, ale ma ładne piosenki i bardzo melodyjny głos, dlatego wśród aktualnych polskich wykonawców jest fajną piosenkarką. Osobiście nie lubię Kupichy, ma zbyt dziewczęcy głos. A tak ogólnie, to... słucham zazwyczaj, co się nawinie. ^^'
Pospoliciak jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-03-2009, 14:39   #15
Hermiona1334
Praktykant Voodoo
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 683
Domyślnie

Nie znoszę, wprost nienawidzę pop'u, zarówno polskiego jak i zagranicznego. Cóż mi po chwytliwej melodii, skoro bezsensowne i infantylne teksty wołają o pomstę do nieba? Poza tym w muzyce popularnej wszystkie piosenki opowiadają o jednym i tym samym, czyli: seks, miłość, pieniądze. Komercyjne gwiazdki pop'u takie jak Dody, Feele, Cyrusy, Demusie, Dźonasi wywołują u mnie odruch wymiotny; nie dość, że nie posiadają ani krzty talentu, a sztucznosć ich medialnego wizerunku wprost bije po oczach, to jeszcze obesesyjnie poszukując rozgłosu i pretekstu do zajmowania pierwszych stron kolorowych pisemek, wystawiają same siebie na pośmiewisko, starając się być kontrowersyjne. A dobre wychowanie poszło w las....

Nie przepadam również za Hip- Hoppem ( o Boże, Peja), rapem, technem , oraz disco-polo. Być moze dlatego, że dla mine napisanie wulgarnej piosenki w której zwymyśla się Bogu ducha winnych ludzi, nie podchodzi pod rangę sztuki. Tak samo jest w przypadku muzyki techno- wg mnie muzyka powinna zawierać słowa, przesłanie; zabawa basami , czy jak to się tam zwie, to dla mnie nie sztuka. Nie wiem natomiast, dlaczego nie lubię disco-polo- coś mnie w tej muzyce zwyczajnie odtrąca, denerwuje. I tyle.


Nie przepadam również za co niektórymi kapelami rockowymi, zwłaszcza polskimi. Happpysad to dla mnie okropieństwo. Wulgarne przygnębiajace teksty, piosenki oparte na 3- 4 akordach, a do tego okropny wokalista ( nie znam nazwiska) - przecież on jęczy jakby go mutacja ominęła!
Coma również nie jest w żadnej mierze lepsza. Czysta komercja.
O ABBIE, Pogodono i inych lepiej nie wspominać. Równeź za osławioną Republiką nie przepadam. Zabawnie jest obserwować reakcję ludzi, gdy się o tym dowiadują, te wytrzeszczone gały... Słyszałam kilka piosenek i mnie zwyczajnie nie zachwyciły.
Jeśli idzie o wykonawców zagranicznych nie przepadam za Tenacious D, Ozzym Osbornem i Janis Jopplin ( mimo, iż lubię bluesa).

Ostatnio edytowane przez Hermiona1334 : 05-02-2011 o 11:33.
Hermiona1334 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-03-2009, 15:38   #16
Claire
Administrator
 
Claire na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Lokalizacja: Marvel Universe
Posty: 1,811
Domyślnie

Cytat:
Napisał drogowy_wirus Zobacz post
Ja nienawidzę wszystkiego, co jest robione pod publiczkę i dla mas. Może nie, że nienawidzę, bez przesady. Po prostu tego nie akceptuję. Muzyka jest dla mnie częścią życia
...
Więc wracając już do tematu, to wychodzi na to, że nie akceptuje połowy tworu muzycznego polskiego i 1/3 śwatowego, o! xd
Nie ukrywam, że zgadzam się w 100%.

Ja po prostu nie potrafię słuchać popu. Nie cierpię muzyki dla mas. Nie wiem, może i teraz to już jest moje uprzedzenie, ale kiedyś słuchałam naprawdę wielu zespołów, które uwielbiają miliony. No świetnie, można przy tym poskakać, pobawić się, tylko co z tego, jak za parę lat nawet nie będziemy pamiętać słów danej piosenki, jej tytułu, a może nawet melodii. Jedyny pop jakiego mogę słuchać, to brit pop (np. Coldplay), bo on się wykształcił z alternatywy i jest swego rodzaju odrębnym gatunkiem. Zauważyłam, że trafiają do mnie mniej popularne piosenki, bo mam wtedy wrażenie, że artysta śpiewa tylko do mnie (oczywiście to bzdura, to tylko wrażenie). Nie chcę być niewrażliwym, podążającym za modą słuchaczem. Ktoś mi powie "a może tej osobie podobają się popowe piosenki?" No i wspaniale. Tylko że to jest taka papka pod względem technicznym w muzyce, że aż mnie to przeraża.

Także nie wymienię zespołów, których nie lubię, bo mnie raczej należałoby zapytać co lubię. Będzie tego o wiele mniej.
__________________
- Look at us. I'm frozen and you're dead. And I love you.
- It's a problem.
- Do you remember what you told me once? That every passing minute is a another chance to turn it all around.
- I'll find you again.
- I'll see you in another life... when we are both cats.
Claire jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-03-2009, 17:53   #17
Janello
Czytelnik horoskopów
 
Janello na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Lokalizacja: Szwecja
Posty: 23
Domyślnie

Ja niecierpie Tokio Hotel, Dody i Jonas Brader (Nie wiem jak to się pisze ;p )

To sprawdź.
Janello jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-05-2009, 18:11   #18
anetta92
Świr wymagający opieki
 
anetta92 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Lokalizacja: Kraków ^^ Miasto Smoka Wawelskiego
Posty: 399
Wyślij wiadomość przez Skype&trade do anetta92
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mary Jane Zobacz post
Dlaczego wiadomo? Bo inni mówią, że to shit? Dlaczego Wy zawsze zdajecie się na opinię innych ludzi? Ja nie mogę, bo w sumie wstydem byłoby napisać, że uwielbiasz ich piosenki? Omg...
Hmmm.. jak dla mnie to beznadziejni są:
Doda
Feel
Edyta Górniak - no oprócz "Dumka na 2 serca" i "Pocahotas" ;]
Jonas Brothres
Gośka Andrzejewicz
KAśka Cerekwicka
no i kilka innych o ktorych nie pomyslalam nawet ;];]

A dlaczego?
nie pasuje mi ich muzyka, a nawet jeżeli jakiś kawałek jest ok to szybko się nudzi. Oni są tacy.. hmmm... no "dziwni" ;P
__________________
***
Świat bez wariatów byłby nienormalny...

***

KJMNPR
Aneta & Kyinra
anetta92 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-28-2009, 13:45   #19
Sunglasses
Świr wymagający opieki
 
Sunglasses na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Lokalizacja: Forks
Posty: 392
Domyślnie

Tak jak tam na pierwszej stronie, nie cierpię polskiego popu. Pojękiwająca Gosieńka Andrzejewicz, wyjąca Doda, Candy Girl. Ale co się stało z Chylińską ? Miała fajne piosenki, "Winną" nawet często słuchałam, ale teraz, jak wyjechała, że chce "byś ją miał" to załamka. Od nieletniej dzieczyny, która mówi na Fryderykach FUCK OFF do nauczycieli, po wyginającą się w bodkach laleczkę, przeżyła maksymalną metamorfozę. Ale już nie o niej. Nie lubię jeszcze Feela, no po prostu nie trawię... Lady ZGaGi, za jej masakryczne teksty piosenek, a szkoda, bo ma dziewczyna głos. Nie cierpię też czegoś typu Behemoth, takie WRAAA, WRAA. No a więcej nie chce mi się pisać, bo jest więcej tych, których nie trawię, niż tych, których lubię.
__________________
Bierz co możesz i nie oddawaj.
Sunglasses jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-26-2010, 22:11   #20
severe
Niepoprawny marzyciel
 
severe na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Lokalizacja: new york.
Posty: 49
Domyślnie

Nienawidzę My Chemical Romance. Po prostu kiedy pierwszy raz koleżanka puściła mi ich piosenkę, dostałam spazmy i błagałam ją, żeby to wyłączyła. Potem zrobiła projekt do szkoły o tym zespole i musiałam patrzeć na tego ohydnego Gerarda. Ten zespoł kojarzy mi się z pseudoemo 11-latką, która nie rozumie tekstów. Nie lubię też muzyki wykonawców typu Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale. Osobiście NIE POTRAFIĘ określić ich zawodu - czy to aktorki, czy piosenkarki. Disneyowcy robią z przypadkowych ludzi roboty do zarabiania kasy. Irytują mnie jakieś polskie zespoły reggae, bo dla mnie reggae to Jamajczycy. Nie chodzi o to, że tylko oni mogą robić taką muzykę, ale jeśli się nie ma wyczucia, to niech się Polacy za to nie biorą. To taki zalążek, ale jest.
severe jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Kogo najbardziej nie lubicie? Limonka Postacie 264 05-13-2012 00:37
Co Was najbardziej wzruszyło w tej książce? Nicole Patil Insygnia Śmierci 158 06-29-2011 12:46
co podoba się wam najbardziej? wiktor Kosz 26 04-21-2009 21:20
Klub Zakochanych Singli - kasiaczka1993 i Ania 95 Ania 95 Kosz 72 02-18-2008 16:24
CO lubicie najbardzej... spajk Kosz 1 12-28-2007 17:11


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:26.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.