Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Pozostałe

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 07-26-2009, 22:09   #161
Lupin_Kasia
Świr wymagający opieki
 
Lupin_Kasia na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Lokalizacja: A gdzieś w Polsce.
Posty: 360
Domyślnie

Mój sen xD

Obudziłam się. Leżałam na własnym łóżku. Weszłam do łazienki.
Na pralce zobaczyłam patyczek. Wzięłam go sobie i machnęłam nim mówiąc:
- Accio książka!
Po chwili zobaczyłam lecącą do mnie książkę. Książka w locie walnęłam mnie w głowę xD Obudziłam się. Walnęłam się głową w łóżko
__________________

"Bywają takie wątłe nitki, łączące człowieka z otoczeniem, ktore dopiero wtedy, gdy przychodzi do zerwania ich, okazują się naczyniami krwionośnymi"
Lupin_Kasia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-20-2009, 12:20   #162
Luke James Potter
Świr wymagający opieki
 
Luke James Potter na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Lokalizacja: Privet Drive 4 Little Whinging Surrey England
Posty: 326
Domyślnie

Miałem pełno takich snów, kiedy pierwszy raz przeczytałem HP. Śniły mi się np. pojedynki, spotkanie Dumbledora z Voldemortem w Ministerstwie Magii, czy Quiddich.
__________________
"Ostatnie kłęby pary rozwijały się w jesiennym powietrzu. Pociąg powoli zniknął za zakrętem. Harry wciąż unosił rękę w geście pożegnania.
- Da sobie radę - powiedziała Ginny.
Harry spojrzał na nią, opuścił rękę i z roztargnieniem dotknął nią blizny na czole.
- Wiem.
Od dziewiętnastu lat blizna nie zabolała go ani razu.
Wszystko było dobrze."
Luke James Potter jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-20-2009, 20:04   #163
nikt.
Niepoprawny marzyciel
 
nikt. na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Lokalizacja: stumilowy las ;)
Posty: 42
Domyślnie

Mi się coś dość dawno śniło... Dokładnie nie pamiętam co, ale wiem, że byłam córką Voldemorta i był jakiś koncert Jacksona w Hogwarcie. Potem ktoś więził całą szkołę i przyleciał Neville na latające hulajnodze (?!) i uratował uczniów.
__________________
Chcesz wiedzieć skąd mam te blizny? Mój ojciec był pijakiem i... łajzą. Któregoś dnia odbiło mu bardziej niż zwykle. Mama chwyciła kuchenny nóż żeby się bronić. Nie spodobało mu się to. Ani trochę... Więc patrzyłem jak wbijał w nią nóż, śmiejąc się jak zwykle... Odwrócił się do mnie i spytał: „Skąd ta powaga, synu?” Podszedł do mnie z nożem w ręku... „Skąd ta powaga?” Włożył mi nóż w usta. „Przyprawmy tej twarzy trochę uśmiechu”
... why so serious?
nikt. jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-20-2009, 20:24   #164
dziobaczka89
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
dziobaczka89 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Lokalizacja: Starogard
Posty: 131
Domyślnie

Coś mi tak się śniło, i to nie raz...zawsze zaczynało się tak samo, ...biegłam przez opustoszały korytarz Hogwartu, a wiatr smagał mnie po policzkach i klatrach
ach i wszystko sie działo zawsze w czasach Huncwotow...wiadomo Black był we mnie zabujany a ja byłam cud, miod, malina ..tja, ach te sny, pomarzyc, posnic dobra rzecz hahah
zawsze jak juz sie obudziła, to załowałam,że nie jestem wiedzma i nie mam wlasnej, wypolerowanej galezi

Ostatnio edytowane przez dziobaczka89 : 08-20-2009 o 20:34.
dziobaczka89 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-27-2009, 11:01   #165
Grzegoshh
Mięso armatnie
 
Grzegoshh na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 8
Domyślnie

Ja miałem sen po pierwszym filmie Harrego Pottera w jego Pierwszej klasie Kamień Filozoficzny. Wcieliłem się w role Harrego i uciekałem od Voldemorta znaczy od tego Typa co miał go z tyłu głowy i sniło mi sie że od niego uciekam tylko że on biegł tyłem żeby twarz Voldemorta była do przodu xd a ja uciekałem z Ronem i Hermioną i w koncu dobieglismy do szachownicy i oberwałem od Wieży poczym sie obudziłem XD .
Grzegoshh jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-29-2009, 10:11   #166
aga_13
Świr wymagający opieki
 
aga_13 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Lokalizacja: małe miasteczko
Posty: 365
Domyślnie

Dzisiaj śnił mi się Lucjusz Malfoy Przyszedł do mojego domu, gadał z moim tatą, i więcej nie pamiętam
aga_13 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-29-2009, 13:50   #167
Iluzjonista
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Iluzjonista na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 131
Domyślnie

Mi się przypomniało. Wczoraj miałem sen. Otóż zaczęło się tak, że byłem pod moim blokiem, w środku nocy. I zaczęli mnie jacyś ludzie gonić, podejrzewam, że Śmierciożercy. Ja co chwila rzucałem na siebie Zaklęcie Kameleona, aby mnie nie widzieli. Gdy już tak uciekałem, doszedłem do stacji benzynowej, tam wszedłem do baru. Pamiętam, że ludzie się na mnie dziwnie patrzyli.
Potem zajrzałem do kieszeni i znalazłem tam komórkę. Była zapchana esemesami i nieodebranymi połączeniami (jakieś kilkaset esemesów w skrzynce). Po czasie ktoś do mnie zdzwonił, to odebrałem. Ten ktoś powiedział "Czy tu Harry Potter?". Ja odpowiedziałem, że tak . Zdałem sobie sprawę, dlaczego tak dużo tych esemesów. Harry jest tak sławny, że dużo osób chce się do niego dodzwonić i coś mu wysłać .
Iluzjonista jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-15-2009, 18:50   #168
Selena Snape
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Selena Snape na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Lokalizacja: Hull, Wielka Brytania
Posty: 95
Domyślnie

Mi się śnił Voldemort który siedział na takim smoku ( identycznym jakie miały nazgule we Władcy Pierścieni) i walczył ze mną przez okno w moim pokoju. /Różdżkami oczywiście
__________________
"No story lives unless someone wants to listen. The stories we love best do live in us forever, so whether you come back by page or by the big screen, Hogwarts will always be there to welcome you home."
Selena Snape jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-16-2009, 15:12   #169
Ruuuda__
Świr wymagający opieki
 
Ruuuda__ na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 322
Domyślnie

Kiedyś śniło mi się, że byłam Harry'm Potter'em, of course ^^ Musiałam razem z Ronem, Hermioną i Ginny uratować moją szkolę przed Lordem Voldemortem. Uciekaliśmy przed nim po całej szkole. Czarny Pan schował się w szatni dla pierwszaczków, miał ok. 1 metr wysokości xD. Podeszłam do niego (a właściwie podszedłem, bo byłam Harry'm) i zdarłam (zdarłem) mu z szyi taki śmieszny medalionik z jakąś kuleczką. Potem ową biżuterię rzuciłam na ziemię i rozgniotłam butami. Pokonałam (pokonałem) tym Voldzia ; ]

EDIT: Nie dawno śniło mi się coś jeszcze. Był środek ciemnej nocy, a ja i Lord Voldemort jeździliśmy sobie na rowerach. Dogonić nas próbował czołg xD. Gdy Voldemort wiechał rowerem na drewniany mostek, obudził mnie kot ; ].

EDIT2: Śniło mi się jeszcze coś! Byłam w mojej bibliotece miejskiej. Obok mnie regał z książkami, wszędzie czerwono od zasłoniętych zasłon. Chciałam znaleźć sobie jakąś książkę, ale nagle pojawił się przede mną... Severus Anape! Wyciągnął w moją stronę różdżkę i powiedział tym swoim głosem:
- Masz oddać tą książkę za pomocą czarów! - Zrobiłam wielkie oczy i kiwnęłam przestraszona głową. Wyciągnęłam swoją różdżkę i zastanawiałam się przez chwilę, ponieważ jedyne zaklęcie jakie znałam to Lumos. I obudziłam się.
__________________


Bunt nie przemija, bunt się ustatecznia.


NIC NIE MUSZĘ



Ostatnio edytowane przez Ruuuda__ : 04-13-2010 o 20:23.
Ruuuda__ jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-28-2009, 21:50   #170
klaudia10-09
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
klaudia10-09 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Lokalizacja: KBK
Posty: 176
Domyślnie

no... się ostatnio śniło że biegam po Hogwarcie oraz oczywiście szukam pottera.... po drodze całuję się z Regulusem Blackiem (wow... w moim śnie to on chyba ożył) i zabijam Severusa... no a na koniec jak mam walczyć z Potterem to spostrzegłam że wszyscy się na mnie gapią... okazało się że jestem Voldemortem.... tyle że jedno ale: byłam młodym voldemortem... i się oczywiście jak popatrzyłam w lustro to się obudziłam


wiem głupi sen...
klaudia10-09 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Muzyka w Harrym Potterze Camer Filmy 68 06-29-2011 21:53
JA w Harrym Potterze??? Hermi004 Kosz 5 04-14-2008 13:09


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:17.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.