Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Postacie

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-30-2009, 12:08   #21
Iluzjonista
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Iluzjonista na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 131
Domyślnie

Harry - niby zwyczajny, prosty chłopak, nie najlepszy w nauce, trochę nieśmiały, skromny - w ogóle jak wielu z nas - a jednak w trudnych sytuacjach zachowuje zimną krew i potrafi wyjść z opresji.
Ze wszystkich postaci to właśnie jego charakter, motywy, moralność, wartości i zachowania poznajemy najlepiej.
Iluzjonista jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-27-2009, 22:23   #22
isile
Niepoprawny marzyciel
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 44
Domyślnie

Mnie fascynuje *werble* Krum! Jest taki dziwny, chodzi jak kaczka, a mimo to gdy wsiądze na miotłę jest kimś zupełnie innym... To mnie podnosi, że nie wszystko co się świeci to złoto, czy też w stosunku do Kruma - nie wszystko, co brzydkie to śmieć...
Snape jest... cóż, fascynuje mnie dopiero od kiedy przeczytałam szóstą część - dla mnie zawsze był irytującym facetem, ale teraz dostrzegam jego tajemniczość. Jest niesamowity!
isile jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-07-2010, 12:18   #23
Alicja Black
Czytelnik horoskopów
 
Alicja Black na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Lokalizacja: Zapomniana Polana
Posty: 12
Domyślnie

Ja jestem zafascynowana Syriuszem. Szczególnie tym z czasów młodości. Podrywał laski na prawo i lewo, był pewny siebie i lekkomyślny. Nie bał się zrobić czegoś wbrew regułom. Uwielbiam tę postać. ;*
__________________
Bez ryzyka nie ma zabawy.
Alicja Black jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-07-2010, 12:25   #24
Michal93ns
Fanatyk, niegroźny
 
Michal93ns na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Lokalizacja: Zaczarowane miejsce :*
Posty: 218
Domyślnie

Moim zdaniem jest to Snape. Miał ciężkie życie, nie umilał mu go James.
Oprócz tego Snape musiał grać podwójną rolę, udawać przed Voldemortem że jest mu wierny (co na pewno nie było łatwe). Musiał ukrywać to że kocha Lily, jego rozpacz po śmierci jego ukochanej musiała być ogromna....
__________________
"–Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie rzycie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
–To bardzo wzruszające, Severusie – powiedział z powagą Dumbledore. – A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
–Jego losem? – wykrzyknął Snape.–Expecto patronum
–Przez te wszystkie lata?...
–Zawsze."

7.02.2010r 21:30 - Setny post
7.07.2010r 21:30 - Dwusetny post
Michal93ns jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-10-2010, 22:51   #25
Żelka
Czytelnik horoskopów
 
Żelka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 13
Domyślnie

Luna! Tak, ona jest jedyna w swoim rodzaju. Optymistka, która w ogóle nie przejmuje się zdaniem innych. Jej podejscie do świata i ludzi jest zadziwiające. Sprawia wrażenie osoby, która nie traktuje życia poważnie. Marzycielka, która wiecznie jest w swoim własnym świecie. Nieco naiwna, ale przy tym aż urocza. Przyjazna, spokojna, inteligentna i pomysłowa.
__________________
"Szczęście jest moim przyjacielem, moim oparciem, radością, jako jedyne wie kiedy trafić w najlepszy moment, jak pocieszyć i jak dać nadzieję na lepszą przyszłość"
K.K.J - Żelka
Żelka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-20-2010, 21:24   #26
Hermiona_1
Mięso armatnie
 
Hermiona_1 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Lokalizacja: Lotki Duże
Posty: 6
Domyślnie

Tak jak Żelka czy klaudia, wg. mnie najbardziej wyróżnia się Luna. Pozytywna wariatka, optymistka, wierzy w nargle, chrapaki krętorogie i gnębiwytryski. No i jej naszyjnik z kapsli po kremowym piwie i kolczyki z rzodkiewek są zabójcze.
Hermiona_1 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-12-2010, 14:03   #27
HB Princess
Czytelnik horoskopów
 
HB Princess na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 29
Domyślnie

Cytat:
Napisał PomyLuna__ Zobacz post
Dla mnie taką postacią jest Severus Snape, choć naprawdę za nim nie przepadam, to wydaje się on dla mnie osobą, która zasługuje na ten tytuł. Zawsze, choć na pewno każdy myślał (przynajmniej ja ), że nienawidzi on Harry'ego okazał się on tą osobą, która chroniła go przez ten cały czas. Oczywiście nie wyklucza to tego, że pragną mu dolać jakiejś trucizny do jego soku dyniowego, ale gdyby nie on, to Harry nie raz by zginął. Jeszcze, ten sposób w który zginął...
Całkowicie się zgadzam. Dodałabym również postać Regulusa Blacka, bardzo niepozorny, wszyscy myśleli, ze wykonywał tylko rozkazy Czarnego Pana, a później okazuje się, że tak na prawdę oddał życie w słusznej sprawie. Wydaję się podobna historia do Snape'a.
__________________
- Nasz dyrektor wziął sobie krótki urlop - odpowiedziała profesor McGonagall, wskazując na dziurę w oknie.
HB Princess jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-16-2010, 18:12   #28
RafciusiuxD
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 4
Domyślnie

Dla mnie najciekawszą postacią jest(tutaj może nie będę zbyt oryginalny) Tom Riddle. Prawie w każdej książce która wpadnie w moje szpony najbardziej fascynują mnie czarne charaktery. Nie wiem jak można sie zachwycać cukierkowymi postaciami. Nie są oryginalne i nic mnie w nich nie pociąga. Oczywiście lubię je, ale nie wydają mi sie ciekawymi postaciami.
Wyszło coś zupełnie bez sensu, ale trudno;d
Trzymajcie sie
RafciusiuxD jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-16-2010, 18:20   #29
Shin
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Shin na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 65
Domyślnie

Zdecydowanie Archie z 4 części! to ten pan w kobiecej koszuli nocnej, który lubi jak mu przewiewa miejsca intymne, zdecydowania najbardziej wybijająca się postać.
Poza nim no to jeszcze chętnie bym poczytał o młodych latach ojca Pottera i grupce panów Lunatyka,Glizdogona,Łapy i Rogacza, bo mam wrażenie że ich wątek był trochę pominięty;s a może specjalnie i pani Rowling szykuje nam jakąś niespodziankę?
__________________
Teddies don't hug back, but sometimes they're all you've got...
Shin jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-19-2010, 17:48   #30
misiek107
Fan "Strefy 11" i tarota
 
misiek107 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 61
Domyślnie

zdecydowanie Hermiona (chyba nie musze tłumaczyć dlaczego)
__________________
"Tylko dlatego, że opowiedziałem Ci moją historię nie znaczy, że poprosiłem Cię, byś był jej częścią"
misiek107 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
A jaka postać najbardziej was bawi? caroline349 Postacie 37 08-05-2009 16:54
Jaka Postać Najbardziej Wam Odpowiada?? Draco Malfoy001 Kosz 18 10-17-2008 21:02
Najbardziej irytująca postać książkowa blackberry Kosz 21 07-27-2008 17:30


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:36.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.