Wróć   HPN.pl > Strona > O stronie i forum

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 05-06-2007, 18:30   #1
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie Księga skarg i zażaleń

Pomyślałam, że przyda się taki temat, bo ostatnio sporo osób ma zastrzeżenia co do naszej pracy. Tak więc, wszelkie pretensje proszę zgłaszać tutaj, a my postaramy się wszystko Wam wyjaśnić.
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-06-2007, 18:33   #2
Karol_raider
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 201
Wyślij wiadomość przez AIM do Karol_raider Wyślij wiadomość przez MSN do Karol_raider
Domyślnie RE: Pretensje do administratorów

myśle że czarno księżnik ma racje wiesz Limonka

Edited by Limonka:
Karol, może chociaż wyjaśnij w czym się z nim zgadzasz^^.
Karol_raider jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-06-2007, 18:33   #3
czarnoksieznik
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 439
Domyślnie RE: Pretensje do administratorów

nie mam ochoty sie za bardzo tu wypowiadać

Edited by Limonka:
Nikt tego od ciebie nie wymaga, chociaż biorąc pod uwagę częstotliwość, z jaką wygłaszasz swoje pretensje w shotboxie, naprawdę znacznie prościej byłoby wyjaśnić to tu.
czarnoksieznik jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-06-2007, 18:36   #4
Karol_raider
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 201
Wyślij wiadomość przez AIM do Karol_raider Wyślij wiadomość przez MSN do Karol_raider
Domyślnie RE: Pretensje do administratorów

mam 1 uwagę wysłałem art dawno temu ale nie dostałem wiadomości zwrotnej anie niema mojego Arta w artykułach pod odpowidnim działem czemu?

Edited by Limonka:
Nie wiem co uważasz za 'dawno temu', ale automatyczne wysyłanie wiadomości czasem szwankuje.


aha dziękuje Limonka
Karol_raider jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-06-2007, 18:43   #5
czarnoksieznik
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 439
Domyślnie RE: Pretensje do administratorów

skoro tak chcecie to sie wypowiem ja mam pretensje o to ze admini uważaja ze sa zapracowqani a ich efektów nie widac zwłaszcza na forum

Edited by Limonka:
Prosiłabym cię, o nie wypowiadanie się na tematy, o których nie masz pojęcia. Osobiście piszę codziennie kilka newsów, usuwam kilkaset komentarzy (nie, nie pomyliłam się z liczbą, mogę podać nawet konkretne miejsca, w których 'sprzątałam'), kasuję kilkanaście bezsensownych postów na forum, sprawdzam kilka artykułów, dodaję kilka zdjęć do galerii, odpowiadam na pytania i wątpliwości userów i pilnuję porządku w forumowym konkursie. Podobnie jest z innymi adminami. Uważasz, że to mało i ty jesteś w stanie zrobić więcej? No i proszę o konkretne przykłady, gdzie twoim zdaniem powinniśmy zadziałać, a tego nie robimy.


chodziło mi głownie o forum za ktore odpowieda chyba lothien a tam jest bajzel: czemu zablokowane temty nie lądują w koszu gdzie ich miejsce?? czemu nie widać pracy jaką wykonacie na forum?? co do tego o komentach to mało kto wchodzi ponownie sprawdzic jak inni komentują więc nie wiemy ze cos tam robicie. wiedziałem ze jak sie wypowiem chcoaz raz to bedzie z tego dyskuja dlatego to moj ostatni post tutaj


Edited by Limonka:
Ostatni, czy nie ostatni... jak chcesz. Zauważyłam już, że ty tylko rzucasz bezpodstawne oskarżenia, a w momencie gdy wywiązuje się dyskusja, albo kończysz rozmowę, albo traktujesz nas kiepskimi tekstami. No ale odpowiadam... Za całe forum są odpowiedzialne trzy osoby - ja, Lothien i Peeves. Nie dzielimy się działami. Co do zablokowanych tematów - mam zwyczaj zostawiania ich na krótki czas, żeby userzy mogli się zapoznać z moją wiadomością i nie zastanawiali się potem, gdzie się podział ich temat. Co do twojego tematu - zostawiłam, bo wspominałeś coś o reaktywacji, ale jeżeli chcesz to usuwam.
czarnoksieznik jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-06-2007, 18:59   #6
Smierciojadek
Super Moderator
 
Smierciojadek na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 1,813
Domyślnie RE: Pretensje do administratorów

ja sądzę o tym tak: czarnoksiężnik wszyscy wiedzą, że chciałbyś być adminem, ale to jest raczej niemożliwe. Masz do tych obecnych adminów pretensje, że tu na forum coś tam, tutaj wyglad strony ci się nie podoba, ankieta za długo etc. Admini to tez ludzie, myslisz, że sidzą tutaj 24 godziny na dobę,(choć co do Limonki mam tutaj zastrzeżenia xD) sprawdzają arty, przeglądają newsy, porządkują forum i jeszcze odpowiadają na pytania,, a czemu nie ma tutaj mojego arta?,, itp.^^
Oni nie są na zawołanie...
Jeśli ci się aż tak tutaj nie podoba to nie musisz tutaj przychodzić. Wejdź sobie na hogsmeade to może tam ci admini podpasują...
Oni są jacy są i jeśli chcesz żyć z nimi w zgodzie powinieneś to zaakceptować^^


Edited by Limonka:
Bardzo ładna wazelinka xD. A na poważnie... hmm... Nawet się zgadzam. I co do mnie - zapewniam, że raz na jakiś czas trochę śpię ;D.


to dobrze, że czasem śpisz
Smierciojadek jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-09-2007, 13:28   #7
dementor
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 66
Domyślnie RE: Pretensje do administratorów

Dlaczego gdy wysyłam arty zawsze jakiś administrator mi mówi, że art jest zły chodź ma on sześć stron komputerowych. Użytkownik przysłał art, który dodał jeden z adminów. Art nic niw wynosił, miał około 15 wersów i przez cały czas było jedno i to samo. Zdarzyło sie tak, że wysłałam newsa i nie dostałam wiadomości zwrotnej, ani żaden administrator nie powiedział mi, ze nie dodał mojego newsa. Z ta stroną zaczyna się dziać coś niedobrego.

Edited by Limonka:
Domyślam się, że przysyłałaś ficki. Na stronę trafiają tylko te, które są naprawdę dobrze napisane. Odrzucone można umieszczać na forum. Opowiadania są oceniane inaczej niż pozostałe artykuły. Przy odrzucaniu newsów nie są wysyłane wiadomości zwrotne. I nie jest to winą administratorów, bo tak po prostu jest i już. Nie mam pojęcia o jaki konkretnie news ci chodzi, jeżeli podasz jego temat może będę mogła powiedzieć coś więcej. I chyba nie przeczytałaś ważnego zdania, które pojawia się przy wysyłaniu: Harry-Potter.net.pl zastrzega sobie prawo do edycji lub odrzucenia newsa. Możliwe, że news był napisany w niewłaściwej formie, z błędami, nie było podane źródło... Jeszcze jakieś zastrzeżenia?



Nie Limonka wystarczy mi to co napisałaś. Jeśli będę miała jakiś żal do adminów to napiszę
dementor jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-11-2007, 15:16   #8
Smierciojadek
Super Moderator
 
Smierciojadek na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 1,813
Domyślnie RE: Pretensje do administratorów

nie wiem gdzie to napisać xD tutaj wchodzi Limonka i sprawdza co kto napisał więc chciałabym się o coś spytać ja nie mam pretensji, tylko się GrzeczniE pytam ;p
kiedyś wysłałam arta o tym, że Harry jest dziedzicem Gryffindoru, podałam kilka argumentów itp w wiadomości zwrotnej, że J.K Rowling w swoim wywiadzie powidziała, iż Harry nie jest dziedzicem Godryka...Mój art był o wiele gorszy od Aniki, ale nie rozumiem skoro mojego nie przyjęliście, to czemu jej tak, skoro był o tej samej tematyce?? Pisałam to pod komentarzem, ale żadnej odpowiedzi nie dostałam xD jeszcze raz mówie:
to nie jest pretensja =)

Edited by Limonka:
Nie odpowiem, bo nie jestem ani osobą, która odrzuciła twój artykuł, ani osobą która zaakceptowała ten Aniki =).
Smierciojadek jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-19-2007, 10:22   #9
HermionaXXX
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 3
Domyślnie RE: Pretensje do administratorów

Powiem tak jak to jest możliwe, że dostaje ostrzeżenia skoro nie wchodzę już na TĄ STRONĘ ponieważ co poniektóży admini są na niej bardzo nie mili, a i jeszcze dostałam ostrzeżenie za bezsensowne komentarze. Czyli jakie konkretnie? A jeżeli chcecie sie bawić w dawanie ostrzeżeń za bezsensowne komentrze , to powinniście dać je prawie wszystkim użytkownikom! a tak pozatym zauważyłam, że jeżeli nie wchodzi sie w tyłek i nie zgadza się w niektórych sprawach z jednym z adminów to już nie ma sie szans na tej stronie!!!!! Chcecie mieć dużo użytkowników , ale chamskim zachowaniem ich NIE ZYSKACIE a wrącz STRACICIE. Ja napewno tej strony nikomu nie polece!!!!!
PS. z czarnoksiężnikiem się w pełni zgadzam.

Edited by Limonka:
Jak to możliwe? Ostrzeżenie trafia do ciebie, gdy jakiś administrator zauważy niewłaściwe komentarze. Jakie konkretnie? "Fajny art, daję W" na przykład. Ostrzeżenia użytkownikom dajemy na miarę naszych możliwości, jednak na czyszczenie strony ze spamu, mamy naprawdę mało czasu. Nie jest to jednak istotne, bo punkty za komentarze prawdopodobnie zostaną niedługo całkowicie usunięte. Dodam jeszcze, że na przykład ze mną wiele osób się nie zgadza, w kwestiach mniej lub bardziej istotnych, jednak mimo to darzę je szacunkiem i sympatią.


Szkoda że tak się stało bo bardzo lubiłam Waszą stronę, ale ostrzeżenia za kopiowania artykułów są absolutnie bezpodstawne. Ponieważ nigdy żadnego nie skopiowałam. Tak czy ineczej bardzo dziękuję za szybką odpowiedź i pozdrawiam.

Nie można dostać ostrzeżenia bez przyczyny. Jeżeli otrzymałaś ostrzeżenie za kopiowane newsy, znaczy, że je kopiowałaś. Nie ma mowy o żadnej pomyłce. Również pozdrawiam.


No w takim razie przykro mi tym bardziej bo jak juz pisałam nigdy nie skopiowałam artykułu ani newsa, więc skoro piszesz że nie może być mowy o pomyłce to może oznaczać że ktos jest złośliwy lub niekompetentny. Dzięki za czas poświęcony na odpowiadanie mi. Bardzo proszę usuńcie mnie ze swojej strony.

Edited by Limonka:
Z tego co widzę ostrzeżenia dostałaś od Krico. Myślę, że z jego strony nie ma mowy o złośliwościach, czy niekompetencji.
HermionaXXX jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-23-2007, 00:21   #10
czarnoksieznik-powrot_za_grobu
Omijać szerokim łukiem
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 1,661
Domyślnie RE: Pretensje do administratorów

ja mam pretensje do adminów którzy byli wczoraj (patrz godzine dodania postu) a ktorzy moga dodawac newsy poniewaz moich nikt nie sprawdzil mimo ze prosilem kilka razy a nawet kilkanascie razy, gdyby ktos sprawdzil czy dchodza albo czy sie nadaja to bym dodal nastepne i strona byla by na bierzaco

To, że się nie ukazały, nie znaczy że nie zostały sprawdzone. Niestety przy odrzucaniu newsów, do userów nie są wysyłane żadne wiadomości. Szczerze mówiąc, nie wiem które były twoje, a które nie, bo z reguły nie patrzę na nicka, tylko na treść. Jeden widzę został dodany, drugi dodam za moment, a czy były jakieś inne to nie wiem. Dodam jeszcze, że admini nie mają obowiązku sprawdzania czegokolwiek w określonym czasie, a prośby w SB są po prostu ignorowane. Btw, podawaj źródło, jak wysyłasz newsa.

EDIT: Jednak nie dodam. Zapisałeś linki w BBcode, a to działa tylko na forum. Nie odrzuciłam na razie, bo może jakiś inny admin będzie miał czas na pozmienianie tych linków, jednak ja osobiście się tego nie podejmuję^^.


*to napisz jak mamy dobrze pisac te linki

Ja zawsze korzystam z takiej formułki: <a href="tutaj adres strony" rel="nofollow"><b>tutaj napis</b></a>

ja to raz probowalem i nie zadzialalo a tamto mi zawsze wchodzi

Bo na forum to nie działa. Tak samo jak BBcode nie działa na stronie.


*acha czyli teraz bede musial zapamietac ta formulke


Niekoniecznie xD. Ja np. zapisałam sobie wszystkie przydatne formułki w jednym pliku^^.


ja tez tak zrobilem
czarnoksieznik-powrot_za_grobu jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Księga Użytkowników biadaga Kosz 14 04-21-2009 21:50
Księga wiedzy czarodziejskiej Matirix Kosz 17 09-01-2008 21:49
,,Księga dżungli'' , ,,Księga dżungli 2'' Rudyard Kipling Harry Potter 33 Kosz 0 06-12-2008 15:33
,,Księga Strachów" asiamove Kosz 7 03-24-2008 12:31


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:42.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.