Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Gry

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-04-2010, 09:44   #1
BlackCat100
Czytelnik horoskopów
 
BlackCat100 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 17
Domyślnie The Sims 3

No więc, postanowiłam założyć swój pierwszy temat na tym forum. Będzie on dotyczył gdy The Sims 3 (The Sims i The Sims 2 również). Gracie w nią? Lubicie?
Zaczełam grać w tą grę jakieś trzy lata temu. Kuzynka mi pożyczyła The Sims 2, bo jeszcze trójki nie było. Gra bardzo mi się spodobała, więc kupiłam włąsną dwójkę, dodatek, trójkę, dodatki...Gra jest ciekawa, i warto w nią zagrać. Polecam!
__________________
"W życiu nie ma Game Over, jest tylko Next Level"
BlackCat100 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-04-2010, 14:14   #2
RazorBMW
Świr wymagający opieki
 
RazorBMW na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 345
Wyślij wiadomość przez MSN do RazorBMW
Domyślnie

Phew, jak ktoś ma 2 to po co ma grać w 3, skoro to tak naprawdę nic ciekawego nei oferuje poza możliwością łażenia po mieście?
+ DRM + zabawy z patchami. Tego się nawet ściagać nie opłaca, a co dopiero dodatków kupować O_o
RazorBMW jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-09-2010, 17:49   #3
susan
Fan "Strefy 11" i tarota
 
susan na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 74
Wyślij wiadomość przez MSN do susan
Domyślnie

Gram w The Sims od 11 lat, jestem wielką fanką Simsów! I opłaca się kupowanie The Sims 3, bo jest wiele nowości, których nie ma w 2. Na przykład w dodatku The Sims 3 Kariera jest możliwość pracy w terenie, możesz być np łowcą duchów, strażakiem, czy doktorem. W The Sims 3 Wymarzone podróże zwiedzasz Francję, Egipt i Chiny. Zgodzę się, że Simsy w trójce są brzydsze graficznie niż w dwójce.
susan jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-17-2010, 13:15   #4
RazorBMW
Świr wymagający opieki
 
RazorBMW na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 345
Wyślij wiadomość przez MSN do RazorBMW
Domyślnie

Yhy, jest ubogo - chcesz mieć lepiej - to kupuj te śmieszne dodatki za 80 ziko...
RazorBMW jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-28-2011, 14:38   #5
Sann
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Sann na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 70
Domyślnie

Gram w Trójkę, ale ściągniętą (w dodatku pożyczoną od kumpeli xD). Nie kupuję dodatków, bo uważam, że 80-90zł za sam dodatek to zbyt wiele. Cena samej Trójki też powala - 150zł? No sorry, i oni się dziwią, że ludzie ściągają gry z neta...
Chciałam kupić Średniowiecze, ale to samo...cena przegięta.

Jeżeli chodzi o Trójkę w porównaniu do Dwójki, to - po dłuższym zastanowieniu - muszę powiedzieć, że Dwójka była lepsza. Simy w 2 są ładniejsze, jest większy wybór ubrań (bo co z tego, że można projektować własne w 3, skoro ogólnie są brzydkie?). Nie powiem, bo tryb budowy w 3 jest lepszy, moim zdaniem. Ogólnie to chyba wrócę do Dwójeczki
__________________
- Mam bardzo mroczny plan...
- Jaki?
- Gdybym ci powiedział, to przestałby być mroczny.

_______________________________________________

- Albusie Severusie, nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.
Sann jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-26-2011, 17:41   #6
Szympi
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Szympi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 116
Domyślnie

Moją przygodę z Simsami zacząłem od jedynki. Była to jedna z bardziej 'skomplikowanych' gier, w jakie w ogóle grałem. (może poza Torin's Passage :P) I... jedynka miała super klimat. Mimo okropnej grafiki, ograniczonej możliwości postaci (ubrań chyba w ogóle nie można było robić), to miała prawdziwy klimat... żeby postać była z inną postacią, trzebabyło się namęczyć, a co dopiero o dziecko. W trójce można to zrobić w kilka minut...
Ale po jakimś czasie mi się znudziła. Jednak po jakimś czasie dostałem dodatek do jedynki - Randka, i była klimatyczna, możliwość wychodzenia na miasto była fajna...
Potem znowu mi się zrobiło i dostałem dwójkę. EPICKOŚĆ! Najlepsza część Simsów. Miała najlepszą grafikę (em, w trójce grafika poszła na gorsze...), choć ja na to tak nie patrzę... ale miała najlepszą ścieżkę dźwiękową, najlepsze możliwości, można było wejść do sklepu (tj. widać środek)... a trójka jest beznadziejna. Grafika poszła na gorsze, nie ma klimatu, żadnego nie ma sensu, dodatki wymagają, a Średniowiecze? Kosztuje chyba tyle, ile sama gra, a to tylko akcesoria... pff. Dwójeczka najlepsza, ale jej niestety nie mam, mam tylko trójkę, oryginał.
Szympi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:55.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.