Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Aktorzy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 06-25-2011, 14:36   #91
Christina
Omijać szerokim łukiem
 
Christina na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Lokalizacja: Camelot
Posty: 1,514
Domyślnie

Scenę w łazience mam na tapecie w telefonie <3
Ja gościa uwielbiam. W filmie doskonale wciela się w rolę złego, arystokratycznego Malfoya, a w życiu jest wyluzowanym, miłym kolesiem. Ogień i woda.
No i jest diabelnie przystojny.
Aaaa, no i do tego całkiem nieźle radzi sobie śpiewając i grając na gitarze <3
__________________

Darmowe kosmetyki


'It's not my fault I'm better than you'



'What happens in the dungeons
stays in the dungeons'

#soup#
#nakarm psiaka#
#last#
Christina jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-05-2012, 16:53   #92
Persephone
Czytelnik horoskopów
 
Persephone na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Posty: 17
Domyślnie

Bardzo go lubię. Świetnie zagrał Draco, w początkowych częściach sagi, był słodkim ważniakiem, potem widać jego przemianę charakteru,wpływ ojca. Jego scena w łazience, gdy płacze i potem z Dumbledorem, są wprost cudowne. Myślę, że Tom będzie świetnym aktorem. Dodatkowo wydaje mi się strasznie sympatycznym i zabawnym człowiekiem.
__________________
W sieci można udawać wszystko, z wyjątkiem tego, co się naprawdę liczy. Nie możesz udawać inteligencji, poczucia humoru ani błyskotliwości... złośliwości, przewrotności, ani całej reszty twojej paskudnej, fascynującej osobowości.
Antonina Liedtke
Persephone jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-11-2012, 18:06   #93
księżniczka półkrwi
Niepoprawny marzyciel
 
księżniczka półkrwi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Lokalizacja: daleko
Posty: 45
Domyślnie

Cytat:
Napisał dream_ Zobacz post
Właśnie, scena w "Księciu Półkrwi" z udziałem Feltona w łazience jest jego najlepszą sceną, moim zdaniem. W końcu widzimy, że Draco też ma uczucia, słabości, że naprawdę nie jest całkowicie "złym" charakterem.
Ogólnie dla mnie Tom jest wprost stworzony do roli Malfoya. Był bezbłędny. Słyszałam, że ubiegał się o rolę głównego bohatera, ale na szczęście mu się nie udało. Nie widzę go tam ; ). A ogólnie Tom ma potencjał i talent i osiągnie bardzo wiele, już osiąga.. No i przystojny : ].
Zgadzam się w 100% że scena w łazience jest najlepszą z udziałem Toma nigdy nie przepadałam zarówno za nim, jak i jego postacią, ale po tej scenie wszystko się zmieniło. Widać w nim mase emocji.
__________________
-Spójrz... na... mnie - wyszeptał
Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło, stało się nieruchome, puste i martwe.
księżniczka półkrwi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-15-2012, 22:31   #94
Roksia
Omijać szerokim łukiem
 
Roksia na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 1,381
Domyślnie

Dziwne, że jeszcze nie udzieliłam się w tym temacie. Uwielbiam Toma. ^^ Tak samo Draco. ^^ Tom świetnie gra. Potrafi się wczuć w odgrywaniu Draco. Ostatnio oglądałam Genezę Planety Małp tylko dla Niego. Ale seksownie przystojny tam był, nawet jak był brudny. xD Świetnie zagrał takiego Bad Boy'a. Uwielbiam Go w takich odsłonach. No i jest cholernie przystojny. W HP, w 1 i 2 części jakoś mi się nie podobał. Taki przylizany lizus. Walił jakimiś dziwnymi tekstami i straszył ojcem. xD Jak ktoś już wspomniał. Ale zaczął mi się podobać od 3 części. A w 6 to już w ogóle ciacho. ^^ Ale przez Draco spodobał mi się Slytherin. Mam teraz taką fazę na Toma, jak nie wiem. :P Tylko szkoda, że ma jakąś dziewczynę, która jest jakaś taka nadmuchana. xD Nie pasują do siebie. Do Toma pasuję tylko ja! :P Wiem, że mój komentarz nie ma ładu i składu, no ale niech będzie. A podoba mi się On w takim nie ładzie na głowie. Mmm... ^^ Nie mogę też z waszych komentarzy: "Na pieczarkę" "Na grzyba". xD No i oczywiście w realu wydaje się być przesympatycznym facetem. I świetnie gra na gitarze i śpiewa. Jeny jak ja bym chciała by mi coś zagrał i zaśpiewał. <3

Ostatnio edytowane przez Roksia : 04-16-2012 o 22:50.
Roksia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Czy Tom Felton farbował włosy?? Ginny_Marti Kosz 57 05-08-2007 15:33


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:41.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.