Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Kosz

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 10-08-2008, 22:09   #11
Ginny_Weasley12
Urodzony, by rządzić światem
 
Ginny_Weasley12 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,239
Wyślij wiadomość przez MSN do Ginny_Weasley12
Domyślnie

*Ginny patrząc na schorowanych ludzi, uśmiechnęła ssię pod nosem. Przybila piątkę z Nacią i z Agą. Zrobiła na zlość mimid, hihi xD
*Podczas gdy mimid wyszla na scenę, było wszystko ok... Zaczęła się rozbierać. Gdzieś wylądował czarny, obcisły gorset, biust się wylewał, seksowna minka niedobrego dziecka.. a tutaj? Odchodzi Dumbi. Odchodzi Snape. Wszyscy na jakieś kanapy. O co chodzi?
*mimid udawała, że nic się nie stało, ale w końcu nie miała żadnych widzów. Ale nie poddawała się. tylko Gryfoni się poddają.
*Podeszły do niej nacia, Aga i Ginny.
-Nikt cię już nie ogląda - powiedziala Ginny
-Chcesz? - Aga wyjęła kisiel, a Nacia łyżeczkę... xD
__________________
Kto jest śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?

"Jest wiele ważniejszych spraw niż moje delikatne serce."
Ginny_Weasley12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-09-2008, 14:12   #12
mimid
Super Moderator
 
mimid na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 2,612
Domyślnie

- Bardzo się z tego cieszę xP.
Marcelina wytknęła dziewczynom język. Może i widzieli ją w staniku, ale goły biust nie jest dla każdego. Każdy jej striptiz na tym się kończył. Zrzuciła szybko stanik, postała na scenie minutę, oczywiście nikt na nią nie patrzył i w samych stringach pobiegła na górę. W końcu zawsze można było mieć jakieś majtki. Śmierciożercy byli chamscy, ale bez przesady. Nikt tu gwałtów nie chce^^.
Naci i Gin zrzedła mina. Tsaaa, najlepszej kumpeli nie robi się takich numerów. A, trudno się mówi. Raz ich pomysł nie wypalił, pierwszy raz...
Gdy Marcelina wyszła z dormitorium wyglądała jeszcze lepiej. Tym razem wrzuciła na siebie czarne, dżinsowe rurki, również czarne szpilki na bardzo wysokim obcasie, oraz czerwoną tunikę na ramiączka. Kolczyków nie zmieniała^^.
Nacia i Gin zaserwowały wszystkim gościom antidotum na zatruty kisiel i było okeeej. Mimid miała zakręcić butelką, jednak nie chciało jej się, powiedziała, że zrobi to za chwilę... Teraz poszła tańczyć.

Ostatnio edytowane przez mimid : 10-09-2008 o 14:33.
mimid jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-09-2008, 14:49   #13
Aga_Black
Omijać szerokim łukiem
 
Aga_Black na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Lokalizacja: W środku paranoi...
Posty: 1,038
Wyślij wiadomość przez MSN do Aga_Black
Domyślnie

Cytat:
// Aga, już drugi raz w jadach wypada na mnie oO. Czyżby uraziło cię moje zadanie w PWS? : D//
Nie czytałam wszystkich postów w Jadkach, więc strzelałam. ;P Sory... A zadanie ze SLytha raczej mnie rozśmieszyło. xD
Zaraz mam dyskę otrzęsinową, więc tu i w Slythu odpiszę jak znajdę czas, bo teraz muszę się wyszykować. ;DD
__________________

Kocham sposób,
w jaki doprowadzasz mnie do łez.
Aga_Black jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-09-2008, 15:24   #14
Ginny_Weasley12
Urodzony, by rządzić światem
 
Ginny_Weasley12 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,239
Wyślij wiadomość przez MSN do Ginny_Weasley12
Domyślnie

*Gdy mimid poszła tańczyć, nie miał kto kręcić butelki xD Więc zabawa została przerwana. Każdy wstał, żeby się czegoś napić (czyt. alkoholu xd), i zagrala muzyka Pop. Do której oczywiście wszyscy tańczyli, ale tyłkiem najbardziej wywijał jak zwykle Dumbledore. xd*
*Nacia, Gin i Aga poszly na chwilę na górę. Musiały się zemścić na mimid za to, że ich plany i marzenia nie do końca sie spełniły.
*Lecz zanim wyszły na górę, trzebabyło wszystkich poszukać.
*Okazało się, że Nacia leży gdześ w krzakach. Oczywiście, był to skutek picia alkoholu. Aga opierala się o fotel Bellatrix Lestrange, a Ginny obijala się to w jedną, to w drugą stronę.
-Trzeba będzie wziąć cos na kaca - powiedziala sama do siebie. Lubiła mówić sama do siebie. xd
*A Voldemort świetnie się bawił. Razem z Narcyzą...

//Co mogli robić? xd Wymyślcie xD
Ej, tak sobie myślę... czy w innych państwach, no, na pewno są strony o hp, ale czy też wymyślają takie historyjki? I czy też tak się nabijają z każdej postaci? xd
Albo gdy najpierw czytam nasze wymysły, np. o tymze Voldemort przyszedł w różowym dresie i zaczęliśmy grać w siatkę, a potem cytam prawdziwego Pottera i Voldi jest taki straszny... xd No tak dziwnie xD
I jeszcze na koniec... Ciekawe, co by Rowling powiedziala, gdyby nasze historyjki znała (nawej się zwymowalo xd)//
__________________
Kto jest śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?

"Jest wiele ważniejszych spraw niż moje delikatne serce."
Ginny_Weasley12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-09-2008, 17:22   #15
mimid
Super Moderator
 
mimid na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 2,612
Domyślnie

// To napisz wreszcie z łaski swojej w Slythu, Agaaa ;PP. Bo jak nie, to w każdym poście będę opisywać coraz to pikantniejsze szczegóły... Nie no, żart. Nie będę cię szantażować xP. Ale uda ci się coś naskrobać jutro, albo w weekend? ;]//

Razem z Narcyzą ostro chlali xP. Zresztą tak samo jak Lucjusz i Bella. Zabawa trwała w najlepsze. Gin knuła coś przeciwko Mimidce, zresztą tak jak Nacia i Aga. Jednak gdy Ginny była na górze, te tańczyły w najlepsze niczym się nie przejmując. Bo czym?
Kajn szalała z młodym Malfoyem. Jako, że oboje świetnie tańczyli, człowieki (=D) zrobili wokół nich kółko.
Mimidka wywijała na parkiecie z Dropsem. Aga z tym tam, jak on miał... No ten Kat oO. Nie pamiętam xP. Goście z Within grali, oczywiście nie muzykę. Dosiedli się do kółka.
- Hej, Mimid! Chodź!
- Po co?
- Zakręcić butelką, zarzucić zadaniem i okeeej xP.
Marcelina zrobiła to czego od niej chcieli. Wypadło na Kajn.
- Ha! Zadanie, zadaaaanie.
- Pomyślmy...
- Kajn, musisz ubrać się w krótką miniówę + sam stanik i tak iść poderwać Flicha.

Ostatnio edytowane przez mimid : 10-09-2008 o 17:46.
mimid jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-09-2008, 17:38   #16
Ginny_Weasley12
Urodzony, by rządzić światem
 
Ginny_Weasley12 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,239
Wyślij wiadomość przez MSN do Ginny_Weasley12
Domyślnie

Już napisałam. xD
Oj no bo nie chciałam być gorsza od ciebie i tez się rozpisałam xDD
__________________
Kto jest śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?

"Jest wiele ważniejszych spraw niż moje delikatne serce."
Ginny_Weasley12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-09-2008, 18:02   #17
Kyinra
Świr wymagający opieki
 
Kyinra na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 383
Domyślnie

-O mmatko, Mimm, kiedyś cię zabiję - powiedziała Kajn, która teraz tylko zrzuciła bluzkę i w krótkiej spódniczce, oraz staniku ruszyła ku wyjściu. - Polejecie się, kiedy go tu przyprowadzę, a potem powiem mu, że chciałabym z nim być, ale jest za stary, tak, jestem boska! - i ruszyła do drzwi.

Gdzie on może byyyć? Zaraz, najpierw pójdę do jego gabinetu...
-Filch? Filch, panie Filch! Och, wreszcie znalazłam pana samego! - powiedziała [Kajn] gdy ujrzała woźnego.
-Co ty tuuu... Umm, staniczek, figura pierwsza klasa, no dobra złotko, może cię poderwę na małe... robisz?! Do łózka, ale już! Nie, nie mogę pozwolić, by tak ubrana dziewczyna chodziła po szkole!
-Panie Filch, ale... no wie pan, pan mi się podoba, więęęc... może wpadnie pan na imprę? - Kyin zaczynała akcję, dalej losy potoczyły się tak, że po małym flircie Kyin przyprowadziła "zdobycz" do Kwatery.
-No więc... jestem, ale wie pan, chyba jest pan za stary...

Edit by Kyin: Sorki, ciągle mi się myli xD Wszystko, nawet gry xD
__________________
Wolałabym nie...

Ostatnio edytowane przez Kyinra : 10-11-2008 o 15:10.
Kyinra jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-10-2008, 14:16   #18
Nacia1234
Moderator
 
Nacia1234 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Lokalizacja: Trondheim
Posty: 4,354
Domyślnie

Kajn, przypominam ci, że to ŚMIERCIOŻERCY, a NIE SLYTHERIN.

Kajn przyprowadziłą Filcha do Kwatery Jadków, ale niestety długo nie pobyli razem, bo szybko go spłąwiłą, jednak zobaczyła ich tylko Nacia, która i tak syzbko zasnęła. Kajn poszła pod prysznic, a potem szybko położyła się do łóżka, oczywiście rano obudziła sie z Kacem.

A Nacia spała na jakimś faacecie z ekipy WH, jna jej nogach leżała Mimid, na niej Ginn, na Kajn Lucjusz, Voldemort z Bellą i Narcyzą na kanapie. Snape leżał pod stołem z butelką Whisky, a Draco miał twarz obok kolejnej osoby z WT.
__________________
Life is wasted on the living
Nacia1234 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-11-2008, 13:43   #19
Aga_Black
Omijać szerokim łukiem
 
Aga_Black na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Lokalizacja: W środku paranoi...
Posty: 1,038
Wyślij wiadomość przez MSN do Aga_Black
Domyślnie

*Aga otworzyła oczy. Leżała na podłodze, bez bluzki i spodni, nogi miała pod fotelem...*
- Ojj... *mruknęła wyczołgując się i stając na nogi. Wszyscy spali na czym tylko się dało. Jedni wygodnie na kanapie, a drudzy na stole, podłodze, w dziwnej pozie.* Jaka ta podłoga jest niewygodna! Moje biodro... *jęknęłą cicho Aga i powlokła się do pokoju. Szybko sie ubrała i wzięła jakąs tabletkę na kaca. Zeszła do salonu.*
- Gdzie są te moje ubrania? *spytała samą siebie w myślach. Wlazła pod kanapę. Zaczęła w ciemności szuukać czegoś błyszczącego, ale natrafiła tylko na... Sevka. Tyaa... Spał sobie smacznie pod kanapą. xd Aga wrzasnęła i rąbnęła sie w głowę. Wyczołgała się i rozejrzała. Nikt się nie obudził... Wszyscy jeszcze spali. Zaczęła poszukiwania swoich ubraniań.*
__________________

Kocham sposób,
w jaki doprowadzasz mnie do łez.

Ostatnio edytowane przez Aga_Black : 10-11-2008 o 13:45.
Aga_Black jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-11-2008, 18:01   #20
Ginny_Weasley12
Urodzony, by rządzić światem
 
Ginny_Weasley12 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,239
Wyślij wiadomość przez MSN do Ginny_Weasley12
Domyślnie

*Ginny jeszcze niezbyt kontaktowała. Zorientowała się, że leży na mimid, a pod mimid jest jeszcze Nacia.
*Ciemnowlosa (wyjaśnilam w Slythu xD) zczołgała się z mimid i spadła z kanapy. Miała kaca, ale głowa ją nie bolała. Tylko brzuch (Haha, ja jestem taka unikatowa, że mnie w cały mmoim życiu ani razu glowa nie zabolała :PP Ale serio mówię xD). Ale do bólu brzucha się już przyzwyczaiła..
*Omiotła wzrokiem Kwaterę. Jednym słowem: Burdel. Aż dziwne pomyśleć, że Voldek pozwolił na to, zeby zrobiono ui niego TAKĄ Bibę.. - tylko na taką myśl było stać Ginkę. Powoli szła w strobnę schodów, ale pomyślala, że schody w stanie kaca nie były najlepszym rozwiązaniem. Byla uwięziona na dole. Odruchowo jej ręka powędrowała do kieszeni, gdzie zawsze była różdżka. Teraz jej nie było.
-Hmmm - powiedziala na głos, a w tym momencie spod fotela wyłoniła się Aga.
__________________
Kto jest śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?

"Jest wiele ważniejszych spraw niż moje delikatne serce."
Ginny_Weasley12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Śmierciożercy. Ginny_Potter_07 Insygnia Śmierci 27 06-26-2010 21:57
Śmierciożercy Angela Johnson Kosz 1064 09-29-2008 19:58
Śmierciożercy. Sherry Kosz 123 02-19-2008 14:42
*Śmierciożercy* Dziedzic Gryffindora Kosz 1355 01-29-2008 19:26
Śmierciożercy Draco Malfoy Kosz 1994 05-27-2007 19:43


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:48.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.