Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Gry

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 11-24-2007, 20:03   #11
RazorBMW
Świr wymagający opieki
 
RazorBMW na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 345
Wyślij wiadomość przez MSN do RazorBMW
Domyślnie RE: GTA San Andreas

Masz racje muza z ładowania gry też supeer... i te zadymy
RazorBMW jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-24-2007, 20:15   #12
Hipogryf
Praktykant Voodoo
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 925
Domyślnie RE: GTA San Andreas

No to co mozna robic w tej grze top sie w pale niemiesci skromnie móiiąc
Hipogryf jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-16-2007, 12:30   #13
dark-mark
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 48
Wyślij wiadomość przez ICQ do dark-mark Wyślij wiadomość przez AIM do dark-mark Wyślij wiadomość przez MSN do dark-mark Wyślij wiadomość przez Yahoo do dark-mark
Domyślnie RE: GTA San Andreas



GTA San Andreas to super gra !!! O wiele lepsza o vice city ale dla najmłodszych to ona nie jest przeznaczona. nie mówię tutaj o zabijaniu i kradzieżach ale o zakończeniach niektórych spotkań z dziewczynami :shy:
A pozatym twierdze że twórca tematu mógłby dać kilka screenów z gry jeżeli o tej grze jest mowa hm?
dark-mark jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-04-2008, 23:32   #14
Camer
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 18
Domyślnie RE: GTA San Andreas

GTA to jest coś! Swietna gierka... ja miałem polską wersję i zgadzam się że dzieci nie powinny ani słuchać textów, ani grać w tę grę
Camer jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-04-2008, 23:58   #15
Danieleczek
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 24
Wyślij wiadomość przez MSN do Danieleczek
Domyślnie RE: GTA San Andreas

Zupełnie się nie zgadzam z dark-markiem dla mnie SA jest fajna ale nigdy nie przebije Vice City przynajmniej według mnie, ten klimat prawdziwych gangsterów (i ta Hawajska koszula Tommy'ego) uwielbiałem jeździć tymi ulicami autem, robić zadymy na ulicy i te misje ahh. Za to SA rozumiem główny bohater Nyga duuży +, skoki ze spadochronu duży+, bilard i inne dodatki duży +, rowerek nawet fajny, ale może deska lepsza ^^, ale ten klimat murzyńskich porachunków, wojny między tymi ulicznymi gangami jakoś mi nie leży i te podrasowywanie swoich umiejętności nienawidzę ciamciania sie w takich rzeczach, jak już jeżdżę to jak profesjonalista a nie muszę się uczyć kilka godzin jeździć autem żeby mi podskoczył punkt umiejętności autem.
Może jakieś głupoty o SA napisałem z góry przepraszam to są moje przekonania po siedzeniu nad SA kilka godzin bo dłużej nie wytrzymałem po kilku godzinach kursor nakierowałem na "unistall"
Danieleczek jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-13-2008, 17:15   #16
fikina1
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 1
Wyślij wiadomość przez MSN do fikina1
Domyślnie RE: GTA San Andreas

fajna gra ale troche nudna
fikina1 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-23-2008, 15:38   #17
dark-mark
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 48
Wyślij wiadomość przez ICQ do dark-mark Wyślij wiadomość przez AIM do dark-mark Wyślij wiadomość przez MSN do dark-mark Wyślij wiadomość przez Yahoo do dark-mark
Domyślnie RE: GTA San Andreas

Jeszcze raz napiszę, że gra mi się bardziej podoba od Vice City gdyż mi z Vice City nie podobał się ten ,,hawajski,, klimat a w San Andreas są gangi, strzelaniny,mafie i wiele innych rzeczy, które tworzą ten niepowtarzalny klimat. I powiem szczerze, że wielu moich kolegów posiadających GTA San Andreas nie przeszło nawet połowy tej gry gdyż prawie w ogóle nie ,,zachaczali,, o fabułę i misję tylko po prostu jeździli po mieście robiąc mnóstwo rzeczy. Nic tak nie cieszy jak ,,przypakować,, swojego bohatera na siłowni zrobić mu ekstra fryzurę jakieś tatuaż kupić ,,ziomalskie,, ciuchy i broń i jechać z kumplami z gangu na, że tak powiem ,,zadyme,,. I jeszcze jedno może ci co piszą w tym temacie napisali by coś więcej niż ,,super gra,, albo ,,fajna gra ale trochę nudna,, rozpiszcię się trochę.
dark-mark jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-23-2008, 16:30   #18
Clover
Urodzony, by rządzić światem
 
Clover na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 3,438
Domyślnie RE: GTA San Andreas

Autor tego tematu mógłby napisać coś więcej niż, że mu się podoba, no ale mniejsza z tym.
Ja uważam, że GTA San Andreas jest całkiem fajną i łatwą grą.Chociaż z drugiej strony mówiąc łatwa, mam na myśli to, że nie mam zamiaru przechodzić całej gry.Ja tam lubię zabijać niewinnych ludzi, chodzić po mieście i te duperele xD.Czasem wykonuje misje, które czasami są dla mnie niezrozumiałe ;].Zawsze gram na kodach, bo po prostu są ciekawe xD.Najlepszy kod na różowe samochody...ale ja tu nie jestem od pisania kodów ^^.[small]Tylko szkoda, że je zgubiłam...[/small]
__________________

Gówno mnie obchodzi co i kto przywiózł na cargo, nagapiłem się już dość na tych co mieli mieć Gallardo, a prokurator zajął im nawet ich starą Mazdę, zresztą chyba żona przez to zostawiła cię niedawno.
Clover jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-23-2008, 17:11   #19
RazorBMW
Świr wymagający opieki
 
RazorBMW na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 345
Wyślij wiadomość przez MSN do RazorBMW
Domyślnie RE: GTA San Andreas

Fabułę...
TYLKO!
Z kumplem VC TYLKO MISJE!!
Nie robiliśmy zadym etc.
Tak samo ja w SA
RazorBMW jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-13-2009, 18:57   #20
a2t1
Czytelnik horoskopów
 
a2t1 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 21
Wyślij wiadomość przez MSN do a2t1 Wyślij wiadomość przez Yahoo do a2t1
Domyślnie

Ja przeszedłem Vice City i jest lepsza w niektórych misjach. I do tego ten świetny klimat i muzyka z radia. Ale w San Andreas jest dłuższa fabuła i nad misjami trzeba troche pogłówkować. Nie mogę więc powiedzieć, że wolę SA od VC, bo obie gry są dobre.
a2t1 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:06.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.