Wróć   HPN.pl > Strona > O stronie i forum

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 04-22-2008, 18:51   #11
Filemona
Senior Member
 
Filemona na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Lokalizacja: Wschód.
Posty: 1,061
Domyślnie RE: Jak zaczęła wsię asza przygoda z tą stroną?

Pewnego dnia kolega powiedział mi o świetnej stronie o HP. Nie miałam wtedy jeszcze internetu, więc niezbyt się ciekawiłam. Ale on nalegał. Zarejestrowałam się więc. Nie miałam zbytniej oryginalności w wyborze nicku (Hmmm... No nie! Hermiona jest zajęte! Co ja zrobię?), więc ostatecznie wybrałam imię dla kota. xD "Ale co tam" - myślałam - "Pobędę tu parę dni i sobie pójdę". Ale jestem tu już od ponad roku! xD Co za ironia losu. Gdy po raz pierwszy tu weszłam na swoim koncie, pozmieniałam dane w profilu, napisałam "czesc ludzie" na SB i poszłam komentować artykuły. xD Może nie do końca tak było, ale mniej więcej.
Filemona jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-13-2008, 21:37   #12
Gizmolina
Praktykant Voodoo
 
Gizmolina na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Lokalizacja: in Cullen's home
Posty: 510
Domyślnie RE: Jak zaczęła wsię asza przygoda z tą stroną?

Pewnego słonecznego dnia, nudziło mi się i postanowiłam poszukać jakiejś fajnej stronki o HP. Otworzyłam Google, wklepałam hasło 'Harry Potter' i pierwszą stronką, która się pojawiła, była właśnie TA. Weszłam, zainteresowałam się, poczytałam FQ i szybciutko się zalogowałam. A, no i zaczęłam, czytać, czytać, czytać...
To tyle. Czyli znalazłam się na tej stronie całkiem przypadkowo. I jestem z tego baardzo zadowolona B)
__________________
WWW.VERITASERUM.CBA.PL
Gizmolina jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-20-2008, 17:26   #13
karolakhp
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 131
Wyślij wiadomość przez MSN do karolakhp
Domyślnie RE: Jak zaczęła wsię asza przygoda z tą stroną?

Hmmmm... już za bardzo nie pamiętam. Aaaa, już wiem, zawsze miałam lekkiego bzika na punkcie HP, czasami on się ujawniał bardziej, czasami nie i jakoś przez 2 miesiące chodziłam ciągle gadając o HP i przypomniałam sobie świetną stronkę o HP, nie pamiętam już tytułu było coś tam ....oborniki.p,l czy jakoś tak, no, ale już jej nie ma ;(. Więc postanowiłam poszukać nowej i tak łaziłam po różnych stronkach trochę w google szukałam i trafiłam tu. Ta strona najbardziej mi się spodobała ze wszystkich i mam nadzieję że się nie zmieni .

Ostatnio edytowane przez Kerle : 04-23-2009 o 14:21.
karolakhp jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-22-2008, 16:15   #14
Harry Potter 33
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Lokalizacja: Oj, chyba nie Twoje tereny
Posty: 80
Domyślnie RE: Jak zaczęła wsię asza przygoda z tą stroną?

Gdzieś usłyszałem nazwę ,,www.harry-potter.net.pl''. Pewnego dnia, na komputerze znajomej, weszłem w tą stronę i obejrzałem całą galerię zdjeć. Wzbudziła mój zachwyt, także kiedy sam miałem już Internet, zarejestrowałem się jako Harry Potter 33. Nick zawdzięczam mojemu ulubionemu bohaterowi HP. I od tej pory tu jestem.
Harry Potter 33 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-31-2008, 00:42   #15
agatqa92
Praktykant Voodoo
 
agatqa92 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 537
Domyślnie RE: Jak zaczęła wsię asza przygoda z tą stroną?

Ja podobnie jak wszyscy tutaj. Co prawda jestem zalogowana ciut ponad rok, to weszłam tutaj już o wiele wcześniej. Wyszukiwałam czegoś w googlach i znalazłam tutaj. Raz znalazłam, drugi znalazłam, znalazałam i trzeci. Zalogowałam się i trwam do dziś ;D
agatqa92 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-12-2008, 16:28   #16
Claire Lethal
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 6
Wyślij wiadomość przez MSN do Claire Lethal
Domyślnie RE: Jak zaczęła wsię asza przygoda z tą stroną?

Jestem tu tylko dlatego, żeby narzekać. Bo wybredna jestem. Jak trafiłam? Ze strony Hogsmeade.pl oczywiście. :F

I nie będę pisała, że ta strona jest 'och i ach', bo wcale mi się nie podoba, o. ^^
Claire Lethal jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-31-2008, 18:41   #17
niezapominajka
Niepoprawny marzyciel
 
niezapominajka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 32
Domyślnie RE: Jak zaczęła wsię asza przygoda z tą stroną?

Moja przygoda z tą stroną zaczęła się podobnie jak dla wszystkich - to znaczy szukałam czegoś o Harry'm, weszłam na tę stronkę, stwierdziłam, że jest naprawdę super, więc zaczęłam bywać tu coraz częściej. W końcu kiedy odkryłam tu wiele ciekawych newsów na temat ekranizacji "Księcia Półkrwi", pomyślałam, że warto zarejestrować się tu i pogadać z ciekawymi ludźmi lubiącymi książki i filmy o Harry'm
niezapominajka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-17-2008, 01:41   #18
Kryss013
Junior Member
 
Kryss013 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 5
Domyślnie

Ja jestem wzorowym (;p) użytkownikiem forum "Tibia.net.pl". Pewnego dnia se właże, i widze reklamę. I w nią kliknąłem... I ot jak tutaj się znalazłem
Kryss013 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-17-2008, 22:23   #19
Harry_Jadek
Praktykant Voodoo
 
Harry_Jadek na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 524
Domyślnie

Jeden z pierwszych dni po założeniu neta i wtedy sobie chciałem poszukać zdjęć z HP to wbijam na google i wpisuje "Harry Potter" wyświetla mi się www.harry-potter.net.pl i wchodzę założyłem konto itd.
__________________
Podniósł wzrok na przeciwnika. Krew spływała mu po twarzy. Zacisnął rękę na klindze miecza i ostatnim tchem wbił go w serce wroga. Zanim ten zdążył spojrzeć na ranę, obaj leżeli na ziemi i wylewała się z nich krew.

"As I fall deeper into a manic state"
Eminem - Deja Vu
Harry_Jadek jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-26-2008, 13:20   #20
czarna_dalia
Niepoprawny marzyciel
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 44
Domyślnie

Ja dopiero niedawno się zalogowałam na stronce.Wcześniej na nią wchodziłam co jakiś czas. żeby poczytać newsy. Jak większosć z was stronkę znalazłam przypadkowo.

Ostatnio edytowane przez Kerle : 04-22-2009 o 20:15.
czarna_dalia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP? Limonka Książki 359 05-03-2012 20:39
Przygoda z HP. Minister Magii-Hermiona Kosz 7 01-03-2008 23:15
Przygoda z HP... Dinek Kosz 24 05-06-2007 00:37
Historia Hogwartu - innymi słowy mówiąc jak to się zaczęło?? Albus12 Kosz 165 05-01-2007 12:53


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:06.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.