Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Postacie

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 03-26-2008, 16:12   #11
Adela
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 114
Domyślnie RE: Ron Weasley i jego "uroda"

Nie przepadam za postacią Rona - ani tą z książki, ani tą filmową. Nie dość, że nie jest w cale przystojny, to jest ofermowaty i ciapowaty. Przynajmniej ja mam takie wrażenie. Momentami zachowuje się jak baba. Zdecydowanie Ron nie jest moim typem faceta.
Adela jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-23-2009, 20:57   #12
Gizmolina
Praktykant Voodoo
 
Gizmolina na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Lokalizacja: in Cullen's home
Posty: 510
Domyślnie

Hm. Filmowy Ron jest booski... Moim zdaniem mega przystojny. Mogę go zatrzymać dla siebie? ;p
A książkowy prawdopodobnie nie jest zbyt urodziwy, ale ten jego cudny charakter... Wcale nie jest ciapowaty. A to, że łakomczuch, to trudno. Za to moglibyśmy razem popiszczeć na widok pająka. xD
__________________
WWW.VERITASERUM.CBA.PL
Gizmolina jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-24-2009, 17:47   #13
Moony Alex
Omijać szerokim łukiem
 
Moony Alex na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Posty: 1,162
Domyślnie

Ron?
Ja mam słabość do wszystkich rudych i piegowatych. Może nie do wszystkich, ale na oko - do większości. Czyli: dziewczynie będę zazdrościła tego typu urody, a chłopak (nie każdy, bo nie każdy, w końcu są różne rysy twarzy) ma duże szanse mi się spodobać (patrząc na wygląd).
Rupert... Na swój sposób jest przystojny, lubię go w dłuższych włosach - tych z CO. Że utalentowany aktor, to już nie będę mówić, bo w końcu to nie ten temat.
Sam Ron?
Wyobrażałam go sobie inaczej, jak prawie każdą postać z książki, ale ten rupertowski też jest w porządku. Tylko mógłby mieć piegi.
TO jest mój Ron, albo raczej jego rysunkowe odzwierciedlenie. Czyli raczej niebrzydki.
Jeśli chodzi o charakter... Swego czasu potwornie go nie lubiłam. Nadal wiele mnie w nim irytuje, szczególnie, dobrze określona przez Hermionę wrażliwość uczuciowa i takie... ja wiem? niedostrzeganie pewnych spraw? Pewna ignorancja? Ale można przyznać, że nawet go lubię. Strach przed pająkami rozumiem, bo sama mam podobny. Ciapowatość? Nie wydaje mi się, aby to była jego główna wada, ani ta najbardziej zauważalna. Ale też mi nie przeszkadza.
Lubię go, ale jeśli chodzi o uczucia wszelkie, to mogłabym go mieć za kolegę.
Moony Alex jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-24-2009, 20:26   #14
Gizmolina
Praktykant Voodoo
 
Gizmolina na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Lokalizacja: in Cullen's home
Posty: 510
Domyślnie

Cytat:
Napisał Moony Alex Zobacz post
Ron?
Ja mam słabość do wszystkich rudych i piegowatych. Może nie do wszystkich, ale na oko - do większości. Czyli: dziewczynie będę zazdrościła tego typu urody, a chłopak (nie każdy, bo nie każdy, w końcu są różne rysy twarzy) ma duże szanse mi się spodobać (patrząc na wygląd).
Och, jak miło słyszeć (czy tam czytać), że jednak jest na świecie ktoś, kto nie uważa rudych za brzydali.
Podzielam w pełni twoje zdanie. Sama chciałabym być piegowatą z rudymi włosami...
__________________
WWW.VERITASERUM.CBA.PL
Gizmolina jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-24-2009, 20:34   #15
Aramintha
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Aramintha na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 76
Domyślnie

No za piękny to on nie jest, ale Rupert Grint fajnie gra rolę Rona, a szczególnie, jak się czegoś boi, czyli baaaardzo często xD
__________________
Nawet najczarniejsza godzina trwa tylko 60 minut.

Czasem anioły schodzą na ziemię bez skrzydeł…nazywamy ich przyjaciółmi.

Nie ma obcych – są tylko przyjaciele, których jeszcze nie spotkałeś.
Aramintha jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-25-2009, 11:06   #16
OLCIA
Fanatyk, niegroźny
 
OLCIA na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 222
Domyślnie

Nie wszyscy są obdarzeni uroda, ale Ron wcale nie jest jakiś odrażający, zeby odrazu trzeba bylo rozpisywac się i ubolewać nad jego nieszczęściem. Za to jaki ma charakter!!
OLCIA jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-22-2009, 17:02   #17
Ginny_Kitty
Świr wymagający opieki
 
Ginny_Kitty na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 308
Domyślnie

Ron nie jest piękny, ale czy jest brzydki? No, chyba że ktoś nie cierpi rudych. Ja tam nic nie mam do jego urody. Jest jaki jest.
__________________
Okrągły pokój wspólny Ravenclawu przypominał klatkę dla kanarków – wpuszczone w ściany filary podtrzymujące półkoliste sklepienie całkiem zgrabnie udawały pręty. W zachodniej ścianie widniało kilka okien – szyby w ich górnych, półokrągłych ćwiartkach pokryte były rysunkami kruków. Magiczne ptaki trzepotały skrzydłami lub poprawiały pióra, wypełniając wnętrze barwnymi błyskami światła. Pokój utrzymany był w odcieniach błękitu i brązu.
Stowarzyszenie Snaperek
Ginny_Kitty jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-02-2009, 20:29   #18
Hermiona002
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 10
Wyślij wiadomość przez MSN do Hermiona002
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stefa Zobacz post
Dla mnie on wcale nie jest przystojny, jego ciapowatość i łakomstwo mnie odstręczają, a te miny, kiedy spotkał Aragoga mnie powaliły. Zachowywał się, jakby miał 5 lat i coś z mózgiem. Ale to tylko moje zdanie
Weasley jest genialny! Podczas calej książki to jedna (z kilku) osób, z których
można się czysto ponabijać. Nawiasem calkowicie zgadzam się ze Stefą.
Hermiona002 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-07-2009, 12:39   #19
Herma250995
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: May 2009
Posty: 5
Domyślnie

Moim skromnym zdaniem uważam iż Ron jest badzo przystojny mimo swoich rudych włosów i wielu piegów. W niektórych momentach (mówię tu akurat o filmie) bardziej podoba mi się Ron niż Harry. A głównie w V części.
Herma250995 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-07-2009, 14:33   #20
Gimbya
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 170
Domyślnie

Jeśli chodzi o Rona z książki to nic właściwie o tym nie wiemy. Rowling nic o tym nie napisała, i nawiasem mówiąc dobrz zrobiła, bo jakby to wyglądało, np. podczas przedstawienia Rona? "Przyszedł brzydki, rudzielec i usiadł koło Harry'ego". Ale nie sądzę, by był jakiś obrzydliwy i niepiękny. Niektórym dziewczynom się podobał, więc to zależało od pukntku widzenia i czy ta dziewczyna lubiła rudzielców. ; P
Gimbya jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Jakie Są błędy i niedociągnięcia w serii książek "Harry Potter" Tom_Marvolo_Ridle Książki 166 05-04-2012 23:33
Który z filmów o Harry'm Potterze zakończył się "happy endem"? Henryk Sienkiewicz Kosz 17 04-18-2009 23:34
"Duma i Uprzedzenie" oraz inne książki Jane Austen. Amy-Amy-Amy Kosz 2 01-18-2009 20:03
"Życie jest piękne",czyli jak najlepiej mówić o Holocauście. blackberry Kosz 10 01-23-2008 13:31
Nasze "Samouwielbienie" i nasza "Samokrytyka" Albus12 Kosz 25 10-19-2007 17:13


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:25.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.