Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Postacie

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 05-29-2009, 14:57   #21
LaLuna
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: May 2009
Posty: 23
Domyślnie

Ludzie! Przecież to, że Ron boi się pająków to nie jego wina! To się nazywa CHOROBA!!! Ja sama sądzę, że Ron nie był jakiś tam bosko piękny, ale nie też jakiś odrażający itede. Po prostu przeciętny. Nie rozumiem też, co jest nie tak w rudych włosach. Ja bardzo bym chciała mieć rude włosy i wielu osobom również podoba się ten kolor. Tylko nie przepadam za piegami, gdy jest ich dużo. Ale wracając do tematu to myślę, skoro Hermiona poślubiła Rona (Hermiona nie jest głupia) to musiało w nim coś być. Może nie miał niebiańskiej urody, ale w końcu charakter się liczy, nie?
LaLuna jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-13-2009, 18:20   #22
Rhea
Banned
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 60
Domyślnie

Hej, a ja uważam, że Ron jest onieśmielająco przystojny. Kocham rudzielców. I samego Grinta, bo on jest boski, nie?
No tak, może Ron jest trochę ciamajdowaty i taka boi dupa za przeproszeniem, ale to naprawdę ciekawa postać. ^^
Rhea jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-02-2009, 12:04   #23
Severanka
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 6
Domyślnie

W książce wyobrażam go sobie jako przystojniaka ^^ Ale w filmie jest brzydki (; Ta jego 'ciapkowatość' jest słodka ;P
__________________
"(...)pocałowała go tak, jak nigdy przedtem, a on oddał pocałunek, w błogim zapomnieniu lepszym niż Ognista Whisky. Ginny była jedyną realną rzeczą na świecie, jej dotyk, jedna jego ręka na jej plecach, a druga wplątana w długie, słodko pachnące włosy...
Drzwi otwarły się gwałtownie i odskoczyli od siebie. (...)Zapadła niezręczna cisza, po czym Ginny odezwała się cichym głosem:
-Cóż, wszystkiego najlepszego, Harry."
Severanka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-06-2009, 18:06   #24
chanelle
Czytelnik horoskopów
 
chanelle na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Lokalizacja: -
Posty: 15
Domyślnie

Przystojny nie jest. Jego ciapowatość jest słodka, ale obrażalstwo absolutnie nie. Ale trzeba przyznać, że aktora dobrali idealnie do mojego wyobrażenia.
__________________
To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni!


.chanelle (xoxo)
chanelle jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-07-2009, 13:41   #25
michau
Mięso armatnie
 
michau na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Lokalizacja: Grudziądz
Posty: 5
Domyślnie

jako aktor Grint pasuje rewelacyjnie
co do moich wyobrażeń po przeczytaniu I części..nie odbiegały zbytnio od osoby Ruperta.
najważniejsze IMO jest to, że utożsamia się z całą rodziną Wesley'ów..
michau jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-07-2009, 16:47   #26
aga_13
Świr wymagający opieki
 
aga_13 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Lokalizacja: małe miasteczko
Posty: 365
Domyślnie

ja tam rona lubię
a co do jego urody... no cóż sama mam rude włosy i piegi i tego nie cierpię, ale wygląd rona jest jak dla mnie ok
aga_13 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-27-2009, 22:25   #27
isile
Niepoprawny marzyciel
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 44
Domyślnie

Czytając książkę zawsze wydłużam mu włosy i wyobrażam sobie złote piegi na śnieżnobiałej twarzy, co troszkę upodabnia go do Rona z czwartej ekranizacji. Btw, ja zawsze wyobrażam sobie głównych bohaterów zbyt ładnie, więc mnie się podoba, jak najbardziej!
isile jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-30-2009, 14:20   #28
Mrs Lovett
Czytelnik horoskopów
 
Mrs Lovett na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Lokalizacja: Your bad dream.
Posty: 27
Domyślnie

Co z tego, że wyglądał, jak wyglądał, ale jakim był przyjacielem ?! Nieważne, że nie był jakimś sławnym modelem, tylko zwykłym, szarym obywatelem. Był śmiesznie niestały w uczuciach i robił nieudane dowcipy z tego, co nie było śmieszne - ale i tak odbieram go jako postać pozytywną.
__________________
Co za komplikacja, co za cudowna przemyślność i perfekcja serca, płuc, żołądka, nerek, trzustki, wątroby, układu krwionośnego, oczu, uszu, nozdrzy... wszystko to jest potrzebne, żeby człowiek mógł od rana do wieczora sortować gwoździe.
~ Hugo Steinhaus ~
Mrs Lovett jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-01-2010, 21:39   #29
LunaLumus
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
LunaLumus na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Lokalizacja: Hogwart
Posty: 130
Domyślnie

Ja niedość że go uwielbiam to strasznię mi się podoba urodę ma słodką . a jego minki to wogule czad.
LunaLumus jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-01-2010, 23:40   #30
Hermiona26
Praktykant Voodoo
 
Hermiona26 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Lokalizacja: Kraków ; )
Posty: 861
Wyślij wiadomość przez Skype&trade do Hermiona26
Domyślnie

Według mnie Weasley jest brzydki, Nie podoba mi się jego zachowanie. On myśli że jest jakimś... "Królem". Srasznie mnie denerwuje.
__________________
"Bo miłość, to żaden film w żadnym kinie, ani róże, ani całusy małe - duże, ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze..."
Hermiona26 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Jakie Są błędy i niedociągnięcia w serii książek "Harry Potter" Tom_Marvolo_Ridle Książki 166 05-04-2012 23:33
Który z filmów o Harry'm Potterze zakończył się "happy endem"? Henryk Sienkiewicz Kosz 17 04-18-2009 23:34
"Duma i Uprzedzenie" oraz inne książki Jane Austen. Amy-Amy-Amy Kosz 2 01-18-2009 20:03
"Życie jest piękne",czyli jak najlepiej mówić o Holocauście. blackberry Kosz 10 01-23-2008 13:31
Nasze "Samouwielbienie" i nasza "Samokrytyka" Albus12 Kosz 25 10-19-2007 17:13


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:48.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.