Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Kosz

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 07-07-2008, 20:49   #1
Angela Johnson
Urodzony, by rządzić światem
 
Angela Johnson na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Lokalizacja: Grimmauld Place 12
Posty: 4,556
Wyślij wiadomość przez ICQ do Angela Johnson
Domyślnie SLYTHERIN

(Ten temat to kontynuacja bo poprzedni za bardzo się rozrósł ;])

No więc Nazywam Się Angela *to chyba wiecie ;]* ale mówcie mi Angie.

Jeżeli ktoś chce należeć do naszego szlachetnego domu (Slytherin'u) musi:
1. Napisać post na minimum 10 linijek o wybranym wydarzeniu w świecie Ślizgonów. (wstawić go w ten temat)
2. Podać 5 powodów dla którego mamy cię przyjąć
3. Napisać dlaczego w herbie Slytherin'u znajduje się wąż?
4. Oraz podać 3 powody, dla których Salazar odszedł z Hogwart'u
A wszystko "wypełnione" wysłać mi na PW.



HYMN
"Z Hogwarckich domów najlepszy Slytherin
gdyby nie on my byśmy nie istnieli
większość na widok lwiątek orzełków
rzyga po kątach taka to wstrętność
Ślizgoni mają przebiegłość, spryt
jeśliś nie z nami to nie masz nic
Tiara przydziałów dobrze wie
kto być Ślizgonem ma a kto nie
Na naszym godle wąż się plasuje
a Snape Severus jest naszym królem
Lochy wspaniałe są według nas
nasz pokój wspólny jest właśnie tam
kamienna ściana wejścia pilnuje
nie powołany tam nie wparuje
według każdego Ślizgona prawego
nie ma koloru od srebra lepszego
jeszcze zielony lansuje się
bo to jest kolor bardzo The Best
więc pamiętajcie wszyscy z osobna
że być Ślizgonem to rzecz porządna!"
(Hymn by me)

ŚLIZGONI
czyli wszyscy zapisani:

-Ja (13 Styczeń)
-Aga Black (14 Czerwca)
-Amy Way (12 Styczeń)
-Angelina Johnson (19 Maj)
-Christina (21 Marzec)
-Expecto Patronum (25 Grudnia)
-FleurEvans (11 Sierpień)
-Ginny_Weasley12 (5 Marzec)
-Harry-Jadek (30 Grudzień)
-Hemcia (11 Kwiecień)
-Hermiona HP (4 Wrzesień)
-Kyinra (17 Marzec)
-Lestrange (11 Wrzesień)
-Mimid (30 Styczeń)
-Nacia (14 Styczeń)
-Padma Patil (8 Luty)
-Werek11 (20 Listopad)

Upoważnieni do wchodzenia chociaż nie Ślizgoni:
-Ishar

(Lista Alfabetyczna) Plus przy nicku oznacza że dużo się udziela (:

Żeby być na liście Ślizgonów wystarczy zgłosić się w tym temacie.
Jeżeli nie jesteś Ślizgonem, a chciałbyś nas odwiedzić bez narażania się na oberwanie Zaklęciem Niewybaczalnym...no cóż...Jeżeli będziesz godny odwiedzenia nas, osobiście Cie o tym poinformujemy.

Każdy Ślizgon powinien mieć w sygnaturze poniższy tekst koloru zielonego:
Od cnót Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wiedzy-o-własnej-wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!

Powszechnie używane skróty:
PWŚ - Pokój Wspólny Ślizgonów
PWG - Pokój Wspólny Gryfonów
KT - Komnata Tajemnic
SS - Skrzydło Szpitalne
WS - Wielka Sala
PŻ - Pokój Życzeń

Prace Naszych Ślizgonów i Ślizgonek ;]
Slytherin by Me
Menu by Me
Slytherin by Werek11
Menu by Werek11

Dawniej używane tematy:
Pierwszy Slytherin by Limonka
Pierwszy Slytherin prowadzony przeze mnie
Drugi Slytherin prowadzony przeze mnie
Trzeci Slytherin prowadzony przeze mnie
__________________
Jestem Angie Davis - The last one of Slytherin heiress !
~
Kto jest Śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?
~
Od cnót Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!
~
Do You want to get to know me? I'm sorry... You can't... I'm available only for "friends" and popular persons...



Cały mój profil


Ostatnio edytowane przez Angela Johnson : 10-05-2008 o 14:37.
Angela Johnson jest off-line  
Stary 07-08-2008, 11:55   #2
Lestrange
Omijać szerokim łukiem
 
Lestrange na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 1,654
Wyślij wiadomość przez MSN do Lestrange
Domyślnie RE: SLYTHERIN

Dzisiejszy dzień zaczynał się naprawdę pięknie. Leniwie zeszłam z łóżka, starając się nie budzić przyjaciółek. Niestety Angela już nie spała.
- Cześć. Ładny dziś dzień, prawda? Mam ochotę gdzieś iść. Może poobserwujemy trening Quiditcha Gryfonów? Będzie śmiesznie. - mówię, po czym wyglądam przez okno
Słońce dopiero wspinało się po niebie. Chmury przesuwały się, zasłaniając je co jakiś czas. Niebo miało kolor fioletowy, wiatr potrząsał energicznie drzewami. Niektóre z nich gubiły przez to liście.
- Uwielbiam taką pogodę. Pomimo, że jest lato.
Był świt. Do lekcji miałam dużo czasu. Postanowiłam przebrać się i wyciągnąć Angelę na spacer. Szybko doprowadziłam się do porządku i posłałam łóżko. Nie czekając na jej odpowiedź ściągnęłam ją z łóżka i zawlokłam do łazienki. Nie miała wyboru, musiała iść ze mną. Na koniec krzyknęłam tylko:
- Pośpiesz się!
Lestrange jest off-line  
Stary 07-08-2008, 12:17   #3
Nacia1234
Moderator
 
Nacia1234 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Lokalizacja: Trondheim
Posty: 4,354
Domyślnie RE: SLYTHERIN

Tak, dzisiejszy, Ślizgoński dzień był zaiście piękny. Nacia, zkacowana, zwlekła sie z kanapy w PWŚ. Pomalutku, powolutku weszła na górę i ostrożnie otworzyła drzwi. na podłodze leżało mnóstwo ciuchów, choć sama nei wiedziała dlaczgeo, przeciez na imprezę się nie przebierała, tylko obcięła swoją bluzeczkę i poszarpała spodnie. Nie zdążyła ich rozebrać, w przeciwienstwie do tego pierwszego. Żałowała tylko, że ANgelina zabroniła jej wiecej pić, choc z czasem, kieyd ból głowy jej przerastał, w myślach dziękowała jej za to. Położyła się na łóżko i w mgnieniu oka zasnęła.

5 godzin później, godzina 13;00, pokój Naci

Nacia szybko posprzątała rzeczy, które połozyła na podłodze. Albo raczej, które było położone na podłodzem bo sama nie przypominała sobie, by robiła tak wielki bałagan, choć zaiste, wielka z niej była bałaganiara.
- Cześć Naciu - przywitał ją bardzo znajomy głos, gdy zeszła na doł, do kuchni, by napić sie czegoś. Już otworzyła usta, kiedy zdała sobie sprawę z tego, że nie może wykrztusić ani słowa, bowiem miała wielką chrypkę, po darciu się. Wzięła wiec z lodówki małą, żółtą karteczkę i napisala do Ginny Hej, jak ci sie żyje? ; )

//Angela, moze być coś takiego?//
__________________
Life is wasted on the living
Nacia1234 jest off-line  
Stary 07-08-2008, 12:24   #4
Angela Johnson
Urodzony, by rządzić światem
 
Angela Johnson na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Lokalizacja: Grimmauld Place 12
Posty: 4,556
Wyślij wiadomość przez ICQ do Angela Johnson
Domyślnie RE: SLYTHERIN

*Dzięki bądź raczej pannie Lestrange musiałam super szybko przygotować się na wyjście na zewnątrz. Nie dość, że trwało to tylko 10 minut to Lessi i tak uważała, że siedziałam w łazience za długo. Stwierdziłam jeszcze, że się przebiorę i mimo zjeżdżającego mnie od góry do dołu wzroku koleżanki zrobiłam to patrząc na nią tym samym wzrokiem po powrocie ku niej.*
- Dobra możemy iść, chociaż uważam, że zamiast wybierania się na spacer powinnaś w tym czasie skończyć esej na transmutacje - stwierdziłam
*Lessi znów popatrzyła na mnie swoim wzrokiem tylko, że w tym momencie kpiącym i chwyciłam mnie za ramię ciągnąć za PWŚ bym już po nic nie wracała. Szłyśmy zimnym korytarzem z torbami na ramieniu by później od razu udać się na lekcje i rozmawiając o ostatnich dniach*
- Wiesz, że dziś kolejna impreza? Przyjdziesz? Bo ja nie wiem... Tyle ciekawych rzeczy jest - zaśmiałam się - a w czwartek idę z Draco na jakiś film do naszego kina... Dziwne, że wzięliśmy na nie pomysł od Mugoli - kolejny śmiech
__________________
Jestem Angie Davis - The last one of Slytherin heiress !
~
Kto jest Śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?
~
Od cnót Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!
~
Do You want to get to know me? I'm sorry... You can't... I'm available only for "friends" and popular persons...



Cały mój profil

Angela Johnson jest off-line  
Stary 07-08-2008, 12:33   #5
Lestrange
Omijać szerokim łukiem
 
Lestrange na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 1,654
Wyślij wiadomość przez MSN do Lestrange
Domyślnie RE: SLYTHERIN

- Mugole. Czasem wymyślą coś... Ech, ciekawego - powiedziałam
Cały czas byłam zła, że Angie zawsze się tyle grzebie. Ale taki jej urok.
- Co do imprezy... Nie wiem czy znajdę czas. Muszę podciągnąć oceny z zielarstwa bo nie przejdę. Znów. - zaczynam się śmiać
Nagle skądś dobiegł mnie głos. A raczej kilka głosów. Chór Flitwicka? Nie możliwe. Nie zaczynają tak wcześnie. Poza tym nauczyciel jest na kursie salsy.
- Angela, chodź sprawdzimy o co chodzi. - syknęłam
Nie lubie, gdy imprezy mnie omijają. Dźwięk dobywał z wejścia do zamku. Gdy tylko wyszłyśmy z lochów, mój wzrok przykuli dwaj chłopcy, bliźniacy. Jeden z nich trzymał na ramieniu głośnik. Słuchali muzyki.
- Moglibyście ściszyć. Ludzie tu jeszcze śpią. - mruknęłam
Podobali mi się. Blondyni o zielonych oczach, wysocy i wysportowani. Byłam ciekawa co tu robią.
Lestrange jest off-line  
Stary 07-08-2008, 12:37   #6
Harry_Jadek
Praktykant Voodoo
 
Harry_Jadek na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 524
Domyślnie RE: SLYTHERIN

//Proszę bardzo//

Pewnego dnia Angela ze Slythu i jej "przyjaciel" Gryfon szli korytarzem i musieli się rozdzielić ponieważ mają gdzie indziej domy. Więc chłopak poszedł na schody i pobiegł na 7 piętro. A nasza panna Davis pobiegła do pokoju wspólnego Ślizgonów. Zatrzymała się przed drzwiami i pomyślała Zaraz jakie było hasło? no nie zapomniałem. W tym samym czasie Nacia i HJ wracali z Transmutacji cały czas sobie docinając.
Pierwszy Angelę zobaczył HJ:
- Angela co ty tu robisz ? - zapytał
- No wiesz zapomniałam hasła. Możesz mi je powiedzieć? - odpowiedziała panna Davis
*Nacia uderzyła w HJ *
- Czemu żeś się zatrzymał ? - zapytała ostrym głosem
- Ty to idź do okulisty i się zamknij - powiedział HJ oczywiście że Ci powiem hasło brzmi ono "W Slytherinie siła Slytherin górą"
*Drzwi się otworzyły*
Dzięki HJ - powiedziała Angela
No problem - odpowiedział jej
*I cała trójka weszła spokojnie do pokoju wspólnego slytherinu*
K(O/U)NIEC
__________________
Podniósł wzrok na przeciwnika. Krew spływała mu po twarzy. Zacisnął rękę na klindze miecza i ostatnim tchem wbił go w serce wroga. Zanim ten zdążył spojrzeć na ranę, obaj leżeli na ziemi i wylewała się z nich krew.

"As I fall deeper into a manic state"
Eminem - Deja Vu
Harry_Jadek jest off-line  
Stary 07-08-2008, 12:39   #7
Kyinra
Świr wymagający opieki
 
Kyinra na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 383
Domyślnie RE: SLYTHERIN

Jeeeest Ślizgoni wygrali 1234 do 100 z Gryfonami. Imprezaa! Umc umc, jestem szalooooona! - Mamrotała przez sen Kyinra. Fakt, wygrali z Gryfonami, ale nie 1234 do 100 tylko 350 do 0. W każdym razie była impreza i Kyinra leżała pod stolikiem PWS. Nagle zerwała się i przyrżnęła w kant stolika, popatrzyła oszołomiona na zegarek i stwierdziła, że skoro jest jeszcze blady świt, to uda się do swojego pokoju i dośpi tę noc. Poszła więc do dormitorium chłopców (?) z klasy 7 (??), i położyła się na jedno wol... zajęte łóżko. Widać tamci również twierdzili, że godzina 10:00 to blady świt, bo nie fatygowali się, by wstawać. O godzinie 12 jednak Kyinra obudziła się, bo chyba sie dusiła.
-Ratunkuuuuuu! Gwałcą mnieeeeee! Help! Dusze sie! - biedny chłopak, nawrzeszczała mu do ucha. Okazało się, że spała w jednym łóżku ze Scorpiusem Malfoy'em. Scorpion (tak go nazywali), zerwał się, zerknął na Kyinra i opadł z powrotem na poduszki. Zdążył wychrypieć tylko "Jaki piękny sen...". Kyinra miała zrobić to samo, kiedy przypomniała sobie, że powinna być w swoim dormitorium. Zeszła więc jeszcze do PWS, gdzie dopiero teraz zobaczyła ich wychowawcę - Severusa Snape'a, jak zwykle w swojej czarnej pelerynie, leżącego na parapecie, z butelką ognistej whisky, pod pachą. Napiła się tylko łyk wody i poszła do swojego dormitorium. Szepnęła do Naci:
-Dziś ugotuję ci zupę trolową.
-Ale bez smarków goblina. Odchody bachanek (przez ch? xD) są lepsze do zupy - przez sen odpowiedziała jej Nacisława.
Tak więc Kyinra położyła się spać i wstała potem o 19 rano, by zjeść śniadanie.



[Nie najlepsze, ale ja lepiej nie potrafię. Może być? xD]
__________________
Wolałabym nie...
Kyinra jest off-line  
Stary 07-08-2008, 12:58   #8
Angela Johnson
Urodzony, by rządzić światem
 
Angela Johnson na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Lokalizacja: Grimmauld Place 12
Posty: 4,556
Wyślij wiadomość przez ICQ do Angela Johnson
Domyślnie RE: SLYTHERIN

- A jak powiemy, że nie? - zapytał jeden z chłopaków uśmiechając się do brata
- A jak powiem, że Ci przy... - zaczęła Lessi ale w porę pomyślała, ze obudzenie całej szkoły nie jest złe - To będzie jak dla mnie super, budzenie szkoły to, to co robimy najlepiej nie Angie? - stwierdziła dodając zdanie skierowane do mnie
- E co? A no tak, tak! To nasze ulubione zajęcie - pokiwałam głową - właściwie to co wy tu robicie? - dodałam pytanie patrząc w innym kierunku
- Stoimy nie widać? - zaszydził i w tym samym momencie moja różdżka była przy jego szyi
- Mówiłeś coś? - uśmiechnęłam się słodko a ten przecząco pokiwał głową
*W tym czasie Lestrange rozmawiała z drugim chłopakiem, na razie dogadując się z nim lepiej niż ja z jego bratem. Po chwili jednak dowiedziałam się, że wyszli na spacer a z nudów zaczęli puszczać muzę na cały głos a w dodatku byli z naszej szkoły... Jak to możliwe, że obie ich nie znałyśmy...? W tym momencie Lessi zapytała z jakiego domu są...*
__________________
Jestem Angie Davis - The last one of Slytherin heiress !
~
Kto jest Śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?
~
Od cnót Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!
~
Do You want to get to know me? I'm sorry... You can't... I'm available only for "friends" and popular persons...



Cały mój profil

Angela Johnson jest off-line  
Stary 07-08-2008, 12:58   #9
Padma Patil
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 384
Wyślij wiadomość przez MSN do Padma Patil
Domyślnie RE: SLYTHERIN

Pewnego dnia grupa Ślizgonów poszła na lekcję eliksirów. Draco siedział z Goylem. Dziś było zadane zrobić eliksir, dzięki któremu znikały osoby, których nie lubimy. Mieli 45 min. Draco po przyżądzeniu eliksiru podał go Harremu i Ronowi. Tak się z nich śmiał jak zniknęli, że rozbolał go brzuch. Czuł ulgę, że już nigdy ich nie zobaczy. Po 10 minutach znów zobaczył znienawidzonych chłopaków. Postanowił dać im jeszcze trochę eliksiru, ale pomylił je i zaminił ich w ropuchy. Wszyscy Ślizgoni dziękowali mu, a on sam się cieszył, że może ich zdeptać z ziemią. Lekcja się skończyła, a Ślizgoni poszli do salonu.
KONIEC
Padma Patil jest off-line  
Stary 07-08-2008, 13:16   #10
mimid
Super Moderator
 
mimid na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 2,612
Domyślnie RE: SLYTHERIN

// Nie chce mi się tego kompletnie pisać... ale jak trzeba, to trzeba^^//

*Dochodziła dwunasta... Marcelina od godziny leżała w łóżku, ze strasznym bólem głowy. Po wczorajszej imprezie, miała ogrooomnego kaca. Nie chciało jej się jednak iść do Snape'a po eliksir. Już miała zamiar ponownie zasnąć ale do pokoju jak burza wpadła Angie...*
- Wstawaj leniu, gościa masz *spojrzała na Mimid'kę z politowaniem*
- Co, kto, po co? Ale ja śpię!
- Nie ma spania, wstawaj, ale to już.
- No dooobra.
Wstała i wyszła z dormitorium, jednak oprócz Christiny oraz Angeliny nikogo tam nie było. Spiorunowała Angelę wzrokiem.
- I gdzie ten mój gość?
- No wieeesz... Trzeba cię było jakoś wybawić z dormitorium. Ale to był ich pomysł. - powiedziała oskarżycielskim tonem, po czym wskazała na panny Johnson.
-Wcale nie - zaczęły się bronić.
- Dobra nie ważne ja i tak wychodzę - odpowiedziała poszkodowana
* Po chwili zniknęła za drzwiami PWS. Skierowała się w stronę gabinetu Snape'a. Gdy tam doszła zobaczyła bajeczny widok - Wesley i Granger na 'dywaniku' u Severusa. Zapukała głośno po czym weszła.
- Tak?
- Chciała poprosić o... no wie pan
* Wyszczerzyła się do niego.*
- Dlaczego nie zaprosiliście mnie wczoraj na imprezę? - zapytał naburmuszony
- No bo... ten, tego... To już się nie powtórzy!
- No ja myślę. - odpowiedział 'groźnym' tonem
- Ile tego chcesz?
- Cztery...
- Nie ma mowy. Ten eliksir już mi się kończy, mozesz dostać ewentualnie trzy...
- Okej. Dziękuję.
* Wytknęła język Granger i Wesley'owi po czym wyszła, nie domykając drzwi. Usłyszała tylko jak Snape dał im szlaban do końca roku, po czym czmychnęła. Musiała pochwalić się dziewczynom zdobyczą...

// Wiem, że gUpie, ale nie miałam pomysłu ;D//
__________________
mimid jest off-line  
Zamknięty temat

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Slytherin mimid Kosz 1108 05-23-2012 08:10
SLYTHERIN Angela Johnson Kosz 2304 07-08-2008 16:37
SLYTHERIN Angela Johnson Kosz 2000 11-25-2007 12:03
SLYTHERIN Angela Johnson Kosz 1996 06-14-2007 12:58
SLYTHERIN Limonka Kosz 3490 05-05-2007 20:18


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:24.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.