Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Filmy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 02-08-2010, 15:12   #71
Michal93ns
Fanatyk, niegroźny
 
Michal93ns na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Lokalizacja: Zaczarowane miejsce :*
Posty: 218
Domyślnie

A ja bym trochę chciał i troche nie chciał.
Chiałbym zobaczyć gdzie był kręcony Harry jak to wygląda itp. ale nie chciał bym się rozczarować a obawiam się żęby tak było. Wiele miejsc z HP jest napewno specjalnie pod ten film przygotowanych np. wątpie żeby był taki dziurawy kocioł w Lądynie, nie chciał bym tam teraz wejść i zobaczyć nowych ławek, czystych szyb itp. :P
__________________
"–Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie rzycie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
–To bardzo wzruszające, Severusie – powiedział z powagą Dumbledore. – A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
–Jego losem? – wykrzyknął Snape.–Expecto patronum
–Przez te wszystkie lata?...
–Zawsze."

7.02.2010r 21:30 - Setny post
7.07.2010r 21:30 - Dwusetny post
Michal93ns jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-16-2010, 13:05   #72
dred
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Posty: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał Michal93ns Zobacz post
A ja bym trochę chciał i troche nie chciał.
Chiałbym zobaczyć gdzie był kręcony Harry jak to wygląda itp. ale nie chciał bym się rozczarować a obawiam się żęby tak było. Wiele miejsc z HP jest napewno specjalnie pod ten film przygotowanych np. wątpie żeby był taki dziurawy kocioł w Lądynie, nie chciał bym tam teraz wejść i zobaczyć nowych ławek, czystych szyb itp. :P
Miałem okazję być na planie Harry'ego i insygniów. Niezapomniane przeżycie!!!
dred jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-29-2010, 08:28   #73
severe
Niepoprawny marzyciel
 
severe na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Lokalizacja: new york.
Posty: 49
Domyślnie

Z pewnością, gdybym zobaczyła, jak to wszystko wygląda 'od kuchni', oglądanie filmów o HP nie byłoby taką przyjemnością. Według mnie widz powinien widzieć tylko to, co jest na ekranie, reszta zostaje dla twórców.
severe jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-30-2010, 07:54   #74
dred
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Posty: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał severe Zobacz post
Z pewnością, gdybym zobaczyła, jak to wszystko wygląda 'od kuchni', oglądanie filmów o HP nie byłoby taką przyjemnością. Według mnie widz powinien widzieć tylko to, co jest na ekranie, reszta zostaje dla twórców.
Ze mną było inaczej - jak tylko wróciłem to natychmiast obejrzałem wszystkie filmy jeszcze raz (który to już?) i czułem się jak turysta, który ogląda w tv program o miejscach przez siebie zwiedzanych. To, że tam byłem i to co zobaczyłem nie wpłynęło w żaden sposób na komfort oglądania chociaż przyznam, że miałem takie obawy. Całe szczęście wyszło inaczej (może to kwestia nastawienia?)
dred jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-30-2010, 18:30   #75
Julianna
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Posty: 3
Domyślnie

Ja teoretycznie mogłam być na planie ale się rozchorowałam...
Julianna jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-15-2010, 23:24   #76
Indria
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 1
Domyślnie

Witam wszystkich jestem tu nowa
Od niedawna jestem fanką HP, i w zasadzie jestem na etapie wnikliwego oglądania filmów (książki już przeczytałam). Chciałam się z Wami podzielić pewnym magicznym odkryciem, którego dokonałam dzisiaj we własnym domu. Otóż postanowiłam dziś oglądnąć sobie Komnatę Tajemnic. Wszystko przebiegało normalnie do momentu gdy pojawił się Zgredek!! Oglądam oglądam ale coś mi zaczęło nie grać. I wiecie co się okazało? Że motyw z latającym ciastem chyba był kręcony u mnie w domu xD Po chwili zorientowałam się co mi nie pasowało. Okazuje się że Dursleyowie mają identyczną wykładzinę jak ja w mojej kuchni <szok> I wiecie co, TAK zarąbiście się z tym faktem czuję, normalnie jak na planie filmowym. Od razu inaczej będę od dziś traktować podłogę w mej kuchence :] Jestem ekstremalnie zdumiona :] Ciekawe co jeszcze wypatrzę w tych filmach. Dla zainteresowanych przesyłam lika z moją kultową podłogą do porównania z tą filmową

http://img710.imageshack.us/i/27531171.jpg/

Pozdrawiam serdecznie!
Indria jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-24-2010, 22:25   #77
roby
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Lokalizacja: Łódź
Posty: 27
Wyślij wiadomość przez Yahoo do roby
Domyślnie

Ale idiotyczne pytanie. Przecież jest oczywistym, że każdy by nie przpuścił takiej okazji. W końcu jesteśmy na forum o Harrym Potterze, prawda? Lepiej by było zadać pytanie: "Dlaczego zrezygnowałbyś z oglądania planu filmowego najnowszej części Harrego?".
roby jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-25-2010, 17:34   #78
HB Princess
Czytelnik horoskopów
 
HB Princess na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 29
Domyślnie

Bardzo chciałabym spotkac aktorów i zobaczyć jacy są w przerwach w kręceniu filmu. Fajnie byłoby też zobaczyć hogwart, dziurawy kocioł, jak zostały przygotowane i jak scenarzyści urządzili wnętrza.
__________________
- Nasz dyrektor wziął sobie krótki urlop - odpowiedziała profesor McGonagall, wskazując na dziurę w oknie.
HB Princess jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-01-2010, 19:04   #79
DAGA POTTER
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
DAGA POTTER na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Lokalizacja: Inny wymiar...
Posty: 191
Domyślnie

Jasne że tak!!! Chyba jak każdy fan HP, według mnie to trochę bezsensowne pytanie!
__________________
"Udało się dostali w kość, niech żyje Potter nam!
A Voldek gnije w piekle, za którym tęsknił sam."

Irytek
DAGA POTTER jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-03-2010, 19:25   #80
Michiru
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Michiru na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Poland
Posty: 140
Wyślij wiadomość przez MSN do Michiru
Domyślnie

Ja też bym bardzo chciała zobaczyć plan HP i spotkać aktorów To znaczy, z jednej strony wiem, że miałabym wątpliwości, ale tylko dlatego, że taki już mam charakter i czuję się zawstydzona i niepewne w nowych miejscach i wśród obcych ludzi. I jakoś tak zawsze mam wrażenie, że takie wpatrywanie się w innych (np. aktorów) to takie krępujące i dla nich i dla mnie. Ale to taka moja dygresja:P Tak poza tym baaardzo bym chciała zobaczyć plan. Szczególnie miejsca, gdzie kręcono sceny hogwarckie. W końcu Oxford i różne zamki mają taki niesamowity klimat No i aktorzy. Byłoby fajnie móc zobaczyć, jacy są naprawdę. Szczególnie, że tyle różnych historii czyta się o nich i właściwie nie wiadomo, co jest prawdą, a co nie. A mnie interesowałoby najbardziej jacy są jako ludzie, tacy zwyczajni, normalni, mający życie tak jak każdy.

Więc, jeśli ktoś chciałby mnie zabrać to ja bardzo chętnie
__________________
"– Kocham Rona i Hermionę.
Draco uniósł brwi.
- Tak, i w tym tkwi problem, prawda? Właśnie dlatego, że ich kochasz, czułeś się przez te wszystkie lata winny. W momencie, kiedy obdarzyłeś ich uczuciem, musiałeś przestać być sobą."

"Światło pod wodą"
Michiru jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Muzyka w Harrym Potterze Camer Filmy 68 06-29-2011 21:53
Sny o Harrym Potterze wiktor Pozostałe 182 05-24-2010 11:12
JA w Harrym Potterze??? Hermi004 Kosz 5 04-14-2008 13:09
Czy chciałbyś zagrać w 6 lub 7 filmie o Harrym Potterze??? Fleur_Delacour152 Kosz 20 01-17-2008 17:32


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:34.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.