Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Gry

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 06-29-2007, 12:21   #1
Pielih
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 7
Domyślnie HP i ZF - opinie

Zapraszam do wyrażania się opini o nowo powstałej grze Harry Potter i Zakon Feniksa. Ja na wstępie poweim już któryś raz z kolei ze jeste mzachwycony tą grą, od dnia dzisiejszego posiadam jej angielską wersje i jestem zaskoczony z jaką dokładnościa i rozmachem została zrobiona.
WIELKIE ZALETY:
-bardzo dobra grafika
-i ogromny hogwart którego bez nowej ulepszonej funkcji mapy huncwotów nie sposób na początku ogarnąc
-i oczywiście nowy utrudniony poziom rzucania zaklęć

Założylem ten temat też z innego powodu aż wstytd się przyznać po 3 h grania na najwyższym poziomie(tu też niespodzianku Electronic arts wprowadziła 3 poziomy trudności do wyboru) zawiesiłem się w pewnym i nijak nie mogę ruszyć dalej chodzi mi o moment w którym mamy wykonywać zadania dla przyszłych członków GD chodzi mi o zadanie które poweirza nam Ginny WEasley z peleryną niewidką.. co tam trzeba zrobić?? proszę o odpowiedź graczy którzy tak jak ja mogą się cieszyć z nabycie tej cudownej gry:P pozdrawiam
Pielih jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-29-2007, 18:54   #2
pol
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 26
Domyślnie RE: Harry Potter i Zakon Feniksa PC

Angielską wersję? Od dzisiaj można sobie kupić polską Mi kurier przywiezie w poniedziałek Zakon. Jak wygląda walka z dementorami na początku?
pol jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-29-2007, 23:39   #3
Pielih
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 7
Domyślnie RE: Harry Potter i Zakon Feniksa PC

No niestety angielską chodzi ci o walke przy obecności Dudleya?? a więc odbywa się w tunelu i jest to pierwsza akcja w której wykorzystamy różdżkę..a co z tym idzie nie musimy za wiele zrobić, wystarczy trzymać przycisk myszy i kręcić kułeczka po monitorze:P po czym pokazuje nam się pokazówka i po krótkim filmiku w który mto przychodzi po nas zakon by odeskorotwac nas na grimuald place przenosimy sięwłasnei w to miejsce i zaczyna sięnasza przygoda ze świate mamgi po raz 5 /I jesli chodzi o tą prośbe co podalem w pierwszym poście to już nie aktualne jestem już dużo dużo dalej// pozdrwaiam
Pielih jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-30-2007, 18:46   #4
Lady Pink
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 56
Wyślij wiadomość przez MSN do Lady Pink
Domyślnie RE: Harry Potter i Zakon Feniksa PC

Dzięki )) A mógłbyś jeszcze mnie jakoś poprowadzić z tym linkiem? Bo nie wiem za bardzo o co w tym chodzi... Jeszcze raz dzięki
Lady Pink jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-30-2007, 21:19   #5
Lord Voldemort 007
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 72
Domyślnie RE: Harry Potter i Zakon Feniksa PC

Ja sobie kupiłem dziś w sklepie. Całkiem fajna, ale mi ta grafika za bardzo się nie podoba, i wcale nie chodzi o to, że jest słaba. Niestety macie rację, że cena jest barbarzyńska ale ja nie ściągam gier.
Lord Voldemort 007 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-30-2007, 22:57   #6
Lady Pink
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 56
Wyślij wiadomość przez MSN do Lady Pink
Domyślnie RE: Harry Potter i Zakon Feniksa PC

Wiesz co... Ja też nie sciągne tej gry. Bo z moim kompem to prawdopodobnie nie ruszy... Może i obejde sie smakiem, ale nie dam tyle kasy za gre... Więzień Azkabanu przeszłam w 3 dni Chyba postawiłabym na Sims 2, bo limit jej długości jest nieskończony
Lady Pink jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-30-2007, 23:21   #7
imway
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1
Wyślij wiadomość przez MSN do imway
Domyślnie RE: Harry Potter i Zakon Feniksa PC

Pielih, a w którym jesteś momencie? Bo ja gram na "normalnym" i utknęłam po rozrzucaniu bagien bliźniaków i pomaganiu innym członkom GD. Ron i Hermiona każą mi używać mapy żeby znaleźć resztę członków, ale ich tam nie ma... Nawet wykonałam prawie wszystkie zadania nauczycieli (nie mogę znaleźć książki dla Flitwicka) no i klops... Może umiesz mi pomóc? Albo ktokolwiek, kto jest dalej ode mnie?
imway jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-01-2007, 14:51   #8
Pielih
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 7
Domyślnie RE: Harry Potter i Zakon Feniksa PC

no ja już jestem po walce z Voldemortem w Ministerstwie Magi i mam 77% gry. Imway sądze ze nie rozstawiłeś jeszze wszystkich bagien. Łącznie powinny być chyba 3 bagna na terenie hogwartu. po walce w ministerstwie myśalem ze to juz koniec gry i t usie zdiwilem bo przedemna kolejan misja i znowu wstyd sie przyznac nei moge jej przejsc:P mianowice mam pomóc Lunie znalezc jej zgubione rzeczy?? przeszedl to juz ktos?? bo znalazlem 4 rzeczy(głowe lwa, gazete, swetr-bluze,buty) reszty nie mogę znaleźć
Pielih jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-01-2007, 14:58   #9
The Watcher
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 17
Domyślnie RE: Harry Potter i Zakon Feniksa PC

Grałem w I część
W II,III,IV jakoś się złozyło, że nie wpadły do moich rączek.
Nad V się poważnie zastanawiam, albo bradzo chętnie wysłucham co się podoba a co nie.
The Watcher jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-11-2007, 23:11   #10
Blood Brother
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 26
Domyślnie RE: Harry Potter i Zakon Feniksa PC

no ja jeszcze nie mialem okazji grac w V czesc gry ale I II III i IV byly bardzo fajne sczegolnie III i IV , w ktore gralem setki razy teraz czas na V B)
Blood Brother jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
HP i KT - opinie Limonka Gry 6 02-08-2010 17:28


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:47.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.